Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy dekolt faktycznie podnieca ?

Polecane posty

Gość gość
Mnie tak ale bardziej cipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że podnieca. Jak wszystko co kobiety pokazują, ale tak nie do końca. :D W tym przypadku niestety kobiety muszą mieć odpowiednie warunki fizyczne. Raczej mamy biust odpada, by się "dekoltować". Ma dwie kropki a się wozi w dekolcie :O Przecież to żałosne i aż chce się zapłakać. Co innego jak ma się co nosić w staniku. :) Nie ma bata, każdy facet rzuci okiem, no chyba że jest homo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja "rzucam oko" na dekolty ale raczej mnie nie podniecają tzn fajne sa tylko te z miseczką b i c, ewentualnie d ale rzadko, dekolty u grubych dziewczyn tez mnie nie podniecają a wręcz... Podsumowując nie tylko dekolt się liczy ale ogólnie cały wygląd. I uprzedzajac komentarze nie jestem homo tylko nie ślinie się na każda laskę co ma dekolt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyjemnie popatrzeć na ładne kobiece piersi.Zauważyłem że na mnie też działają uspokajająco i poprawiają samopoczucie.Ogólnie to śliczne,jedrne i kształtne mają piersi te nasze kochane polskie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie bardziej uspokajajaco dziala widok ladnej, pelnej kobiecej pupy w spodniach, albo widocznej przez spodnice. :) Jak zobacze taka kobiete na ulicy, to zapominam o wszystkich troskach, stresie i obowiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie teraz w lato ślicznie się prezentują w sukienkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne mają piersi.Miło jest na nie popatrzeć dekolty sprawiają że kobieta atrakcyjniej wygląda.Najładniejsze cycki miała pewna pani która zapomniała założyć stanika.Dawno nie widziałem tak wyjątkowo ładnych i jednych piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś lubi nagie opalanie to polecam plaże naturystów. Ciało opalone w całości wygląda ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdego faceta widok piersi działa uspokajająco.My od małego lubimy cycki i z tego nie wyrastamy ;-) . Jeszcze według badań widok piersi poprawia nasze zdrowie i przedłuża życie.Naturystki to jednak kochane kobiety,dbaja o zdrowie swoich facetów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie też cycki bardzo dobrze działają.Gdy blisko siebie mam jakieś cycki to czuję sie dużo lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi działają na mnie uspokajająco i poprawiają samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duze cycki to fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duze i jedrne chcecie tyle ze duze zazwyczaj bardzo wisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silikony wcale nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samopoczucie poprawiają,na mnie też ich widok ma lecznicze działanie. Silikonowe nie są tak miłe w dotyku,jak naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żonę naturystkę.To są kochane kobiety, coś w tym jest że widok piersi nas uspokaja i poprawia samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żonę naturystkę.To są kochane kobiety, coś w tym jest że widok piersi nas uspokaja i poprawia samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam kobiece piersi, najlepiej jakbyście pod koszulki nie zakładały stanika. To dla mnie bardzo seksi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w sukienkach wyglądają ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są kochane,oby jak najczęściej zakładały sukienki lub bluzki z dekoltem.Dla nas facetów widok piersi ma w sobie wartości lecznicze.Naturalny lek na poprawę zdrowia i lepsze samopoczucie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie jak inni panowie gapia sie na piersi mojej zony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co nie ma kobiet w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytamy, niektóre posty są miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciebie gdy ktoś patrzy na twoje piersi irytuje czy podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam lato,bo Nasze polskie kobiety mają śliczne piersi i pięknie wyglądają w sukienkach i bluzkach z dekoltem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie podnieca damski fartuch stylonowy długi za kolano i zapinany na guziki z przodu.Motyw kwiatowy lub we wzorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie gdy faceci gapia sie na dekolt mojej slicznej zony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 29 lat
Sportowe piersi bez biustonosza, ukryte pod jedwabną bluzką albo t- shirtem.Coś pięknego. Duże kojarzą mi się z macierzyństwem, dojrzałymi kobietami. Podobno duże piersi lubią starsi i mamisynkowie, długo nie odrywani od cyca. Prawda czy nie , nie wiem ale patrząc na rówieśnkow stawiam tezę że podobają się mniejsze i okrągłe jak piłki niż balony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 29 lat
*że młodszym podobają się ( ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tesciowa chodzi w fartuchu stylonowym i zawsze ma guzik odpiety na dekolcie zebym podziwial jej wielkie cyce.Bardzo mnie podnieca w ten sposob przez caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×