Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o rade

Czy kremy orgazmowe dla kobiet cos daja? używała ktoras?

Polecane posty

Gość prosze o rade

pełno tych kremów na allegro, mam problem z dojsciem wiec chciałąbym sproowac ale nie chce wyrzucic kasy w błoto , czy ktoras ma jakies doswiadczenia z nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam kremu potęgującego Unimil,i używam nadal,jest cudowny,doznania sa nieziemskie,pięknie pachnie,nie mam uczulenia,cena 28 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade
matylda 33- a pzred stosowaniem tego kremu miałąs orgazm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 tabletek
?????????? Czys Ty chlopie zwariowal, a po braniu przez jakis czas wypala jej calkiem sluzowke. Wtedy dopiero bedzie miec zyce... Zastanow sie co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade
nio to sprubuje:) mam nadzieje ze mi cios pomoze:) mam 19 lat , wysokie lipido ale nie potrafie dojsc :( ehh masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to rob tak dalej
gratuluje. Ale nie mieszam sie rob swoje, ale nie namawiaj innych do takiego deblilizmu. Swoje zdrowie mozesz niszczyc nikt Ci nie zabroni, tylko prosze Cie nie namawiaj do tego innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tym smaruje sie tylko
ale tu pisze ze pobudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tym smaruje sie tylko
tam na tym kremie na allegro a czy to moze zastapic lubrykant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade
wydaje mi się ze tak szczegolnie zele z durexa ponoc są niezłe, niesteyuy nie mozemy uzywac bo kochamy sie z gumką:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jakas chora
a co przy gumce nie mozna ich uzywac?? wlasnie jakie sa te zele durexa? dzialaja cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tym smaruje sie tylko
mi chodzi o cos da mi super doznania ale tez nawilzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tym smaruje sie tylko
o, ten zel durexa potegujacy doznania-czerwony! jak myslicie na siusiaku tez poteguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu koleżanka z pracy namówiła mnie na zakup takiego żelu. Poleciała mi strone erozkosz.pl i zamówiłam żel IntimGel. Przyszedł bardzo szybko i cena rózwnież pozytywnie mnie zaskoczyła. Potrafi działać cuda. Polecam każdej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło się że kilka razy używałam i powiem ci że to zależy od kremu. Są też różne żele o podobnym działaniu wydaje mi się że mniej podrażniają pochwę bo są wilgotniejsze, jeśli szukasz to polecam ci na dyskrecja pl , mają duży wybór więc może znajdziesz coś co cię zainteresuje;) polecam żele analne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałam takiego http://www.seks-shop.com.pl/dla_kobiet1.php?pro_id=902&indishe_krem_intensyfikujacy_orgazm_ czy zintensyfikował orgazm hmmm chyba tak bo bodźce były znacznie silniejsze zawsze kiedy używałam. Podejrzewam, że zwiększa on ukrwienie i dlatego odczuwasz wszystko dużo mocniej. Podobno jest też jakiś Durexa ale z tego co poczytałam na forach to raczej zdania na Nie. Więc jak się skończy ten to kupię znowu ;) chyb a że znajdę coś jeszcze fajniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dają. Ja stosuję taki z dyskrecja pl i sprawdza się świetnie :D dużo mocniejszy orgazm mam, dłuższy i mogę nawet kilka razy przy jednym zbliżeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam czasem, mam taki rózowy z dyskrecja pl, jak wejdziesz na stronę to znajdziesz gdzieś. Bardzo wzmaga odczucia. Jestem wtedy mocno nakręcona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dyskrecj pl nie znalazłam tego kremu o którym piszesz? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam sama uzywam libidizer i po nim moj orgazm jest bardziej obfitszy no i szybciej dochodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to takiego te kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie to są żele intymne tylko że ze składnikami pobudzającymi ukrwienie i dotlenienie receptorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zele wzmacniające libido potrafią być bardzo dobre, mi się ten libigel spodobał, wzmocnił doznania i odczuwaną przyjemność ale jednak nie załatwił on wszystkiego... miałam problem z odczuwaniem przyjemności i powiem szczerze że po libigel było lepiej ale prawdziwą rewolucję przeżyłam po wizycie u seksuologa... zmiana nastawienia dużo może zdziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zongo

Dają, serio! Ja odkąd zamiast tradycyjnego żelu używam Libidizera, nie mam żadnych problemów z orgazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×