Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mając nadwagę mam szansę na znalezienie sponsora?

Polecane posty

Gość gość

Pilnie potrzebuję pieniędzy, mam szansę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryssia Po znania
Tak chuda szkape wersja onw size hehe bo gdyz łun on lubi kobyly z duzym zadem gdyz planuje seks analny ama za krotkiego i w chude ni moze Acelowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie asz sAne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądam jak kobieta a nie jak 16 latka idioto. Mając 30 lat nie można być wychudzonym trzeba coś przytyć bo raz że wiek poważniejszy dwa że zmarszcKi by mi się szybciej robiły bo mam cienka skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawyKamil
Myślę, że spokojnie przecież nie każdy lubi chude kobiety kobiece kształty SS bardzo seksowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chana solo
a co 16 latka nie moze wyglondać jak kobieta? ...taka chania np. jest niepodobna do kobiety mimo ze damskie imie :-) a ma lat miedzy 15 a 95 gdzies w tych granicach gruba jest i tez szuka psponsora dla swej twierdzy niezdobytej... bbo krzysie une ten sam wziol sie s*******il... szkoda ze z decyzja tak dugo zwlekal...no ale co chanie som natarczywe w obejsciui ciezko je od koryta oderwać ;-) ale to sie zmieni ło raptem w ciongu zupelnie nedawnym egheheg pamietaj chaniu wtyczke zawsze rówwnolegle do kontaktu z uziemieniem ...i pchaj do końca ...obojetniego którego bo pewnie masz bolce z obydwu stron :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak osobiście lubię kobiety z co prawda lekką ale nadwagą. Moje preferencje to bardzo bardzo duża pupa, masywne uda, duży (może być zwisający ) biust. Koniecznie lekko wystający i wypukły brzuszek ale nie zwisające fałdy tłuszczy. Oczywiści kobieta także z taką lekką nadwagą powinna być zadbana bez galarety na skórze, bez rozstępów i cellulitu (niewielki oczywiście może być). Ale plusize jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Kobiety "plus size" są piękne i seksowne, oczywiście te które wpadną mi w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż jakieś zdjęcie ... jaką masz figurę bo to nie do końca zależy czy masz nadwagę czy jesteś szczupła tylko jak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×