Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy masturbacja ma wpływ na wytrysk?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, jestem jakby to.. ''Współczesnym'' Nastolatkiem, regularnie sie masturbuje chociaż to nie nałóg, mogę przerwać kiedy ze chce.. Po przerwach natomiast zauważyłem , że szybciej dostaje ejakulacji po zaledwie paru sekundach, wiem ze to nie jest plus podczas stosunków to też pytam, czy to wina ostrego podniecenia, młodego wieku czy w wieku doroslym to ''minie'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popracuj nad ortografią co do wytrysku, masturbacja nie uczy prawdziwego seksu przyzwyczajasz się do silnych bodźców i dochodzenia w 5 sekund z partnerką będzie lipa, bo będziesz ją słabo czuł, będzie ci opadał i albo będziesz zbyt szybko kończył albo będziesz musiał pomagać sobie ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio miałam taką sytuację ze chłopakowi spadła prezerwatywa podaczas seksu. Dlaczego tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo źle ją założył albo ma malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbował drugą nawet wciągnąc na jajka a nie ma małego , wyglądało to śmiesznie a ja czułam się niekomfortowo. Głupia sytuacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
probowal tylko czy dal rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dał radę ale zaraz pękła. Na szczęscie za nim zbliżył się do mnie. Nie mam pojęcia dlaczego próbował włożyć tam jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chciał dodać szczyptę humoru do waszego spółkowania? pomocne mogą być jeszcze gumki recepturki i takie rzepowe opaski do przewodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były tylko dwie prezerwatywy :( Zapowiadało się ze będzie wesoło ale cała ta sytuacja popsuła mi tylko humor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za koleś ale sie uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy wcześniej nie byłam w takiej sytuacji. Było mi tak głupio. Pierwszy raz widział aby chłopak wkładał sobie jajka do prezerwatywy. Na szczeście było minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dziwisz pewnie pierwszy raz w życiu zakładał gumkę i pierwszy raz w życiu miał ciupciać nic dziwnego że nie miał pojęcia jak się to robi jak widać w necie się tego nie nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma 27lat jakie pierwszy raz jaja sobie teraz robisz tylko bez prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×