Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doraaaaa

Czy prostytutka robi laske i loda bez gumy??Ppowaznie do osób korzystajacych!

Polecane posty

Gość doraaaaa
Niczym pomylka!! Korzystales kiedys z takich uslug??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może zrobić
Ale podobno to dodatkowa kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kancik to dziewczyna
kant dupy to jest dziewczyna wiec raczej nie koerzystala hahaha no a Ty po co 2 temat zakladasz juz 1 nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda "szanująca się" prostytutka nie robi takich rzeczy, można złapać przez to wiele róznych świńst,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca prezydenta
dwa razy probowalem to dziwka, ale one tylko markowaly ze obciagaja, a naprawde robily to sprawnie palcami. Dziwki z burdeli tego nie robia. Stracilem tylko forse. Nigdy wiecej nie chodzilem do dziwki. Jest tyle chetnych panien na sliczne ruchanie ze placic za to jest glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłem i spuściłem
Robią, ale tylko niektóre obciągają bez gumy i to do końca z połykiem albo ze spustem na buźkę. Polecam poszukać panny, która nie jest dziwką, obciągnie zdecydowanie lepiej niż te szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niektóre dają
Niektóre biorą i dają bez zabezpieczenia, dlatego warto nosić własny zapas gumek w portfelu, albo przestać się kurwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieporozumienie
facet ktory idzie do prostytutki to g--no nie facet. idzie na latwizne bo mu nie umie o kobiete zadbac. to facet prozniak do tego stopnia ze mu sie chce nawet dupa ruszac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ducnscd
No nie którzy faceci po prostu to lubią.. ja też miałem kiedyś taki okres że mnie to podniecało że jej zapłacę wyrucham i pojadę sobie dalej:) a miałem dziewczynę z którą uprawiałem świetny sex.. taki odskok od codzienności ale już mi to przeszło i nie jeżdżę na kurwy nie ma sensu i za dużo kosztują wole swoją dziewczynę częściej odwiedzać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montslaveden
Jasne, że robią bez! Nawet połykają, ale są też takie co robią z gumką, za tym nie przepadam, chociaż na początku mi to odpowiadało, to teraz już nie, niech tam połknie moją spermę, mi się psycha poprawia, jej smakuje a poza tym w końcu płacę to wymagam nie? Ale mi nie żal tych pieniędzy na prostytutki, wiadomo usługa...ale za to jak wyjątkowa i trzebą ostrożnie, ostrożnie...i z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montslaveden
Facet to facet, naturę ma, że pieprzyć od czasu do czasu musi, a to czy da prostytutce za to kasę, czy wyda na laskę 80 czy 100 zł i też dostanie seks...to się niczym nie różni,...no tylko tym, że panie lekkich obyczajów w mieszkaniach (i nie tylko) mają gumki a żeby przelecieć własną laskę to Ty musisz o to dbać. Wolę prostytutki, jak się kocham z taką powiedzmy godzinę to po wszystkim nie mam już przez wiele czasu na nic siły i o to chodzi ;-) Po coś w końcu świat je stworzył, ona ma z tego pieniądze i przyjemność, a Ty masz tylko to drugie bo po to idziesz i na to się decydujesz, i tak ma zostać po wsze czasy k***a! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 29.....
spadaj dziecko!!!!!!!!!!!!! do nauki!!!! nie pojęcia o lodach!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin 29.....
johny.walker W sumie jakby to tak podliczyć, to utrzymanie dziewczyny drożej kosztuje niż wizyty u prostytutek to zalezy jak bierzesz takie 400zł /h chyba ze 100zl/h to sie opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram w 100%
dobrej dziwki ze świecą szukać.Ja zawsze popracy wskakuje sobie na półgodzinki nasz szybkie jjeebanko,potem szybko do domu bo żona z obiadem czeka a przecież siły po dyymaniu trzeba uzupełnić.Fakt trochę drogie są (mnie osobiście idzie na to jakies 1500 miesięcznie) ale warto.W domu spokój mam bo juz jestem zaspokojony,nie zawracam głowy żonie. Bez prostytutek świat byłby szary,naprawdę dobrze że istnieją. Teraz mam zamiar spróbowac jakichs perwersji. Zobaczymy czy mnie wciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bylam stara 19
wlasnie sie zalamalam przez wpisy panów tutaj... zadna zona ani dziewczyna nie dostała od was syfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej
a jak wy dajacie dupy jako nastolatki a pozniej szukacie kogos na stale to jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak zza krzka
ta stara co ma 19 - to jakichś odmieniec jest! Jasne, że urwy robia loda bez gumki i raczej trudno dostać syfa w wypadku faceta ( kwestie chemiczne). W stronach gdzie mieszkam panienka - amatorka bierze 50 zeta za jedna laskę z połykiem, profesjonalistka - 70 za pół godziny. Ale w trzydzieści minut to mozna i trzy razy nalać panienie do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kilkanascie lat temu bylem u prostytutki jakos 4razy oczywiscie do ruznych ale zakazdym razem z guma robila mi ale one nie potrafia robic wogole mnie to nie podniecalo jedna byla w miare dobra bo spuscilem sie ale byl problem z sciagnieciu prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko idiota chce laske bez gumy. A prostytutka ktora to robie bez najwyrazniej nie obawia sie niczego bo juz ma wszystko :D Przeciez lodzik, calowanie czy mineta ba nawet lizanie jaj czy o***tu to wszystko jest KONTAKT SEXUALNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×