Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozwiedziona1987

Czy seks z byłym mężem ma sens?

Polecane posty

Gość rozwiedziona1987

Witam Jestem po rozwodzie , były mąż wyznał mi miłość i powiedział,że bardzo żałuje ,że się ze mną rozwiódł . Spotkał się kilka razy z innymi dziewczynami ale twierdzi,że to nie było to co ze mną . Że ja jestem Tą jedyną i że tylko zawsze prawdziwie mnie kocha i kochał ... Chciał wrócić , nie zgodziłam się oczywiście, jedynie na co przystałam to sex bez zobowiązań ... nie wiem czy dobrze zrobiłam ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymuś
A było Ci dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dałaś mu to czego chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob air
Aleś Ty głupia i utwierdzasz mnie w przekonaniu że inteligencja i rozumem nie grzeszycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco Starszy
Do rozwiedzionej1987 Tu potrzeba konsekwencji: albo go chcesz albo nie. W pierwszym wypadku zaufaj mu i zejdz sie z nim znowu, w drugim nie odsmazaj starego posilku. Spotkania tylko dla seksu utrudnia Ci budowanie nowego zycia i znalezienie nowego faceta. Jest wprawdzie teoretyczna mozliwosc, ze seks bez zobowiazan zadziala ale zdarza sie to rzadko, taka juz jest ludzka natura, a zwlaszcz kobieca. Moze Ty jestes wyjatkiem ale nie sadze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
dobrze gość kombinuje, pewnie nie ma stałej partnerki to najlepiej byłą żonę zbajerowaćć, zadzwonic i juz rozkłada nogi, w imię starej miłości, spryciarz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedziona1987
owszem przystałam na sex bez zobowiązań ale nie zrobiliśmy tego jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob air
Popuść mu szpary napewno się ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedziona1987
właśnie obawiam się ,że będzie chciał na raz , a jeśli nawet nie to że to przeszkodzi w znalezieniu sobie partnera na stałe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedziona1987
Bob dobrze wiem,że się ucieszy bo aż się mu gotuje jak mnie widzi :D z tego to mam ubaw hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
moja znajoma ma podobny problem, jej były tuż po rozwodzie zadzwonił i prosił o spotkanie, że ją kocha takie bajery, że mogli by się pokochać od czasu do czasu, ona ucieła temat, woli znależdż sobie kogoś na stałe, niż tak z doskoku bzykać się z byłym, Ty zrobisz jak zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob air
Pociąg seksualny wymaga na nas poszukiwania i chęc poznawania innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalleadrefu
No pewnie ze ma sens. Chlop chce sobie pary upuscic, to poi co reka sie bawic, jak stara zone wykorzysta. A ta chetnie pozwoli zeby ja po kasce podrapal, bo i jej przyjemnie bedzie. Wilk syty i owca cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
ubierz sie seksi, rozgrzej go tak żeby mu stanął i wtedy wyjdż, zostaw go samego, oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob air
Jak pozwoli Ci wyjść to ładny frajer :D Powinien Cię dorwać wtedy i wziąść aż bedziesz piszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bob air
Cel uświeca środki i z tego co piszesz to zamoczy niebawem bo się złamiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek@
ja jestem po rozwodzie już dwa lata i zaspokajam czasem moją eks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddd
tez mysle, ze umoczy - pacjentka zbajerowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddd
tylko uwazaj na wenerki, bo pewnie kilka juz przelecial w takzwanym miedzyczasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he hi hi
wenerki tez chcą uczestniczyc w miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek@
nie słuchaj ich dziewczyno, seks z eks jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedziona1987
witam jest ktos tu teraz? może ktos mi doradzi? proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka8889
co bylo powodem waszego rozwodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedziona1987
witam w niedzielne popołudnie , może dzisiaj ktos mi powie co mam robic ? bo sama nie wiem ???? jestem w zajebistej kropce !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joystick,
To jest twoje życie i maksyma Oswsiaka pasuje jak ulał "Róbta co chceta" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mloda i juz
rozwiedziona? od czasu rozwodu z kims spalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s&mlover
ja powiem tak: od pewnego czasu mam "kłopot" zaczęłam się znów spotykać z moim eks tylko dla seksu, pomimo tego ze juz 2 lata jesteśmy osobno i ja mam swojego narzeczonego który niestety nie daje rady w łóżku :( z moim narzeczonym jesteśmy od roku razem ale przez ten rok nie miałam ani jednego udanego razu... przypadkiem spotkaliśmy się z moim byłym na zakupach, zaczęły sie smsy, rozmowy telefoniczne, zawsze się świetnie dogadywaliśmy, a rozstaliśmy sie z powodu niezgodności i nieumiejętności podejmowania kompromisów w wielu sytuacjach zyciowych. Uważam, że moja decyzja jest nieuczciwa dla mojego partnera, ale seksu z byłym nie zamieniłabym na nic, to jest takie przeżycie dla mnie, że nie umiem z tego zrezygnować. Nie mam z kim o tym porozmawiać, ponieważ wszystkie koleżanki są tak "uczciwe" tak prostoduszne i wierne, że gdybym tylko podzieliła się takim newsem od razu nazwałyby mnie suką. A co do Twojego problemu, to naprawdę uważam, że powinnaś wybrać czy chcesz dobrego seksu ale z byłym partnerem (mysle ze tylko na tyle mozesz liczyć) czy nowego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis tam sens ma:orgazmy itd. ale czy nie warto zamknac za soba ostatecznie tego rozdzialu? ach jest na pewno gdzies tam pan co i od meza lepszy a moze i pod wieloma wzgledami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×