Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozwiedziona1987

Czy seks z byłym mężem ma sens?

Polecane posty

Gość izabella666
Jestem po rozwodzie rok i nie mam partnera, były przyszedł do mnie i dłam mu lae nie od razu, ale pierwszy sex po rozwodzie był taki namiętny jakbym robiła to pierwszy raz, jak nie ma się stałego partnera to uważam że to nic złego, a powodem do rozwodu nie był zły sex tylko milion innych powodów:) Ja jestem zadowolona jak zabiega o mnie teraz bardziej niż w małżeństwie, chodzi jak pies za ..... :) miłe, zdrowa młoda tez czzasem potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiaaaca
Ja bym sie w zyciu nie zgodzila na cos takiego :P Nie przeszkadza wam, ze to sex bez milosci ? Ja bym tak nie mogla. Facet nie ma partnerki zyciowej i chce sobie ulzyc na Tobie autorko. Ja bym na to nie poszla, w ogole bym sie z bylym nie kontaktowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja żyje teraz z mezem oddzielnie on pisze z jakos panienka ale powiem Tobie jedno ób tak jak TY chcesz, Jeżeli masz ochote z nim naseks to go uprawiaj jeżeki zdecydujesz że juz Ciebie to nie bawi to nie. Nie słuchaj tych co mówia o ambicji itp. On miał w nosie ambicje , to co Ty chciałaś teraz patrz na to co TY chcesz. Wykorzystaj go jak masz ochote niech robi w łóżku to co TY chcesz. Taki seks juz bez naiwnosci że Ciebie kocha jest o wiele fajniejszy bo robisz to tylko dla SIEBIE. Chcesz sie kochać i robisz to . Wyłącz umysł myśl jak facececi nie fiutem a c**ą i doznaniem przyjemności fizycznej. Teraz Ty poczuj si ę jak zwierze. Bądź kocica. A ręczę że ty i On będziecie to długo wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co było powodem rozstania?jak jego zdrada.to musisz przemyslec nawet sex..bo znowu ci może zacząć zalezec i co wtedy..a on znajdzie nowa szpare i znowu zostaniesz opuszczona.. jeśli znasz siebie i wiesz ze to będzie tylko sex bez zobowiazan to jak masz ochote czemu nie..nikogo nie krzywdzisz, z drugiej strony nie po to ludzie się rozwodzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie moja byla zdradzala kiedys ze swoim ex..a ostatnio po roku rozstania pisze co u mnie choc ma faceta..odegrac sie tym samym? Umowic na spotkamie, zrobic atmosfere a pozniej isc do lozka i po wszystkim po prostu wyjsc i podziekowac za prosty sex?a jak pozniej bedzie pisac itp to odp na pierwszego sms ze wiedzialem ze poleci na exsex i tylko po to moze pisac do mnie..taka mini zemsta:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiam sex z bylym mezem. Sporadycznie. Zasada jest taka,ze mam w doopie to,co mysla o tym inni. Jest mi dobrze,znamy sie na wylot,przelot itd.. pociagamy sie nadal. Nie wiem, dla jakiej cholery mialabym zrezygnowac z tej przyjemnosci. Tymbardziej,ze z nikim nie jestesmy i nikogo nie ranimy. Uwielbiam sex z Nim i tyle,ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się rozwiodłam bez orzekania o winie po 11 latach związku i zawsze było nam dobrze w sprawach łóżkowych jednak przyczyna rozwodu była inna.Po dwóch latach od rozwodu przynajmniej dwa razy w miesiącu uprawiam sex z byłym i nie interesuje mnie czy on ma jakąś kobiete czy nie ma.Jest przystojny,dobry w łóżku,pociąga mnie więc czemu mielibyśmy nie pokochać? Ale nic poza tym żadnej przyjaźni czy wspólnych wyjść towarzyskich.Sam SEX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćno
Hey kobiety hmm fajnie się was czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćno
A jak nie macie z kim,to o wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deluca
Chyba bym się pożygała :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na telefoniczny seksik? Jestem młodą fajną laseczką, która często sama zostaje w domu - mam na imię Maja tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://seks-telefon.eu/ jestem na samej górze:) Poznajmy się. Chciałabym posłuchać jak osiągasz orgazm a ja również będę się przy Tobie masturbować przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś do sexu przz telefon. Nazywam się Natalia, znajdziesz mnie na http://kordelia.org/ jestem samotna i przez to bardzo nieszczęśliwa ponieważ brakuje mi mężczyzny, który chociaż porozmawiałby ze mną o seksie przez telefon, Moje jędrne cycuszki już czekają na to abyś je dotknął swoim języczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej dac byłemu niz puszczac sie z byle kim i miec opinnie k***wki. Mąż odemnie odszedł do innej a ta go zostawiła teraz jak ja potrzebuje sexu to dzwonie do niego i mam a jak on to dzwoni do mnie płaci 150 i też ma. ja mam za darmo on płaci taki urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej żałosna i upokarzająca rzecz jaką można robić to seks z byłym partnerem. Trzeba być na prawdę strasznie zajechanym aby coś takiego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 5-c lat po rozwodzie a od trzech lat moj obecny pracuje za granica i zadko mnie posuwa a jestem bardzo potrzebujaca tego bo i jestem jeszcze mloda.Przez przypadek spotkalam mojego ex meza dlugo z nim rozmawialam a rozstalismy sie jak w najlepszej zgodzie.Po tej rozmowie zaprosil mnie na kawe do naszej ulubionej kawiarni. Bede sie streszczac tylko przyznam sie ze jeszcze w na tym spotkaniu bylam przerznieta przez niego, a ma czym i naprawde robi to wspaniale. Od tego czasu jak jest taka mozliwosc to umawiam sie z nim i jestem pewna ze bede mocno przeorana i nie szukam kogosc kogo nie znam:A idac z nim do lozka to wiem jakiego hooja bede w ciipulce miala i jak ostro bede wrzeszczala,, a to uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×