Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JonSnow

Czy sex 3 razy w tygodniu to zbyt wiele?

Polecane posty

Cześć. Jestem wkur***y. Jestem z moją partnerką 4 lata i kochamy sie 1-2 w tygodniu przeważnie w weekendy. Pozostałe dni tygodnia jeśli się widzimy - zazwyczaj nie chce jej się, jestem śpiąca itd. Mnie od środka rozsadza. Kocham ją ale nie wiem czy to wytrzymam. Wy też tak macie? Już pomijam fakt że JEŚLI się kochamy to z mojej inicjatywy, nigdy z jej. Nie pamiętam żeby na początku związku seksu było jakoś przesadnie dużo. Czy ona taka jest? Nie ma szans na poprawę? Mamy prawie 30ke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest normalna a ty seksoholik,lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja od czterech lat wygląda podobnie, więc widocznie Twoja partnerka nie potrzebuje więcej seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niestety normalne że ochota spada z czasem w związku. Ale mądry facet wie jak rozpalić kobietę. Musisz sobie uświadomić że minęły czasy kiedy po kliku pocałunkach ona była mokra i gotowa. Żeby mieć to co chcesz musisz się napracować a pomysłów do tego jak urozmaicić seks by nie było w nim rutyny albo jak rozpalić kobietę jest milion więc do dzieła a nie marudzisz . I pamiętaj że dobra gra wstępna trwa cały dzień a składa sie na nią rozmowa, spojrzenie przelotny dotyk, takie niby od niechcenia aluzje, budowa napięcia i oczekiwania nie rzucaj się na nią jak drapieżnik na zwierze tylko powoli poluj jak doświadczony myśliwy, buduj napięcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jak się facet podoba to mam ochotę non stop, kilka razy dziennie, większość moich partnerów była zmęczona moimi potrzebami. U mnie apetyt rośnie w miarę jedzenia, bo po okresie fascynacji można poznać dokładniej swoje ciała, potrzeby, realizować fantazje i też jest ciekawie. Moim zdaniem albo Twoja dziewczyna ma mały temperament, albo nie jest jej z Tobą dobrze w łóżku. Znam związki w których kobiety rezygnują z nijakiego seksu bo tylko ich frustruje, wolą same o siebie zadbać. Pogadaj z nią szczerze, bo sytuacja sama z siebie nie ulegnie poprawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę żeby cokolwiek z wiekiem się poprawiło a jeśli już to około 40-tki. Wtedy kobieta staje się wulkanem seksu:) Pytanie tylko czy będziesz tak długo czekał. Pomyśl co się będzie działo gdy przyjdą dzieci a co za tym idzie dodatkowe obowiązki i zmęczenie. Druga sprawa to kwestia seksualnego temperamentu, albo się go ma albo nie i na to już nic nie poradzisz. Owszem, budowanie napięcia jest pożądane i podniecające ale nie licz na to, że zdziała cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@JonSnow Zla wiadomosc jest taka ze macie duza roznice w stalym maksymalnym Libido Libido- poped seksualny mierzony ilosci orgazmow na jeden cykl owulacyjny kobiety zazwyczaj 28 dni tak zebys ani Ty ani ona nie potrzebowali juz ani jednego orgazmu wiecej. Poziomy Libido 1. Niskie od 1 do 11 2. Srednie od 12 do 23 3. Wysokie 24 i wiecej Fizjologia Libido w zwiazku opartym na Milosci jest taka ze nie da sie roznic stwierdzic na poczatku bo kobiecie i mezczynie w okresie do pierwszych 2 latach Libido wzrasta. Kobiecie nawet kilkukrotnie mezczynie zazwyczaj do 50%. Nie wiem czy to cie pocieszy ale w ponad 80% stalych zwiazkow mezczyna ma przynajmniej dwukrotnie wieksze Libido od swojej kobiety. Zaraz beda ci tutaj walic durne teksty ze trzeba umiec rozpalic kobiete itp. To bzdura maksymalne stale libido jest wrodzone i jak ona wykorzysta swoja pule to mozesz byc najlepszym kochankiem swiata i nic wiecej z niej w dlugim okresie nie wycisniesz. Jak to sie robi w praktyce: 1. Musicie oboje zaakceptowac ze macie duza roznice w Libido i albo ona w pelni bedzie cie zaspokajala albo w dlugim okresie zaczniesz ja zdradzac i odejdziesz bo tak to sie zawsze konczy. Ty musisz zaakceptowac ze nie wycisniesz z niej wiecej orgazmow niz te z tego co piszesz okolo 8 mozesz sam miec tyle ile chcesz ale ona wiecej nie bedzie miala:( 2. Musicie ustalic na czym stoicie czyli jakie jest wasze Libido. Wystarczy na przyblizony wynik jej jeden cykl owulacyjny zawsze jak masz ochote na orgazm a ona nie Ma sie wygodnie rozlozyc zadnych wygibasow delikatna gra wstepna jak nie jest wystarczajaco mokra zel jakis dobry najlepsze sa na bazie silikonu i ma sie cieszyc ze dala ukochanemu mezczynie orgazm. Ale ty nie probuj wtedy doprowadzic Ja do orgazmu. Jak ona ma ochote na orgazm normalnie sie kochacie. Wszystko zapisujecie dokladnie i macie wynik. 3. Teraz jak juz wiecie jaka jest miedzy wami roznica siadacie i pytasz jej jasno!!! Czy jest wstanie dawac ci tyle ile dokladnie Ty potrzebujesz ani jednego mniej zero zgnilych kompromisow w taki sposob jak w trakcie pomiaru Libido do konca zycia jesli chcesz z nia zostac pomimo duzej roznicy w libido. Mowi nie rozstancie sie jak dorosli ludzie w pokoju na ile sie da bo i tak sie rozlecicie szkoda sie szarpac zwlaszcza jak nie macie jeszcze dzieciakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci pozwolił pisać w tym temacie? Znowu się wpraszasz na chama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wim czy mało czy dużo.My codziennie się ostro kochamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80% kobiet w stałych związkach ma mniejsze libido? Gdzieś czytałam, że ponad połowa kobiet w stałych związkach nigdy nie miała orgazmu i męczy się z tego powodu, więc nawet przy niskim libido te 1-11 orgazmów funduje sobie gdzie indziej. Ja mam wysokie libido i tylko raz w życiu nie chciało mi się sypiać z facetem- był beznadziejny w łóżku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś normalny ona nie. .pogoń ja bo to nie ma sensu im dłuższy związek tym będzie chciała mniej. ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Normalnie to jest 3 razy dziennie a nie w tygodniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym 3 razy dziennie to nie przesadzajmy:) Takie akcje to tylko wtedy gdy nie ma się dzieci i obowiązków, chyba że mówimy o wypadowym weekendzie tylko we dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Zdolnosc do osiagania orgazmu w niewielkim stopniu zalezy od umiejetnosci kochanka albo kobieta jest rozbudzona seksualnie i bez trudu go osiaga albo nie ale to zalezy od niej nie od kochanka:) Kobieta jak normalnie rozwija sie seksualnie powinna w okolicach 1 miesiaczki zaczac naturalna dla tej fazy rozwoju seksualnego ktora trwa kilka lat do pierwszego partnera. To jest czas zeby nauczyla sie swojego ciala orgazmu itp. Niestety wiekszosc kobiet marnuje ten okres nie uczac sie orgazmu pochwowego bo cala stymulacja skupia sie na lechtaczce stad pozniej tak niski odesetek kobiet potrafiacych przezywac orgazm pochwowy . Gdyby w fazie masturbacji sztucznym ku/tasem stymulowaly pochwe zamiast namietnie klikac tylko myszka wszystkie bez problemu umialaby przezywac orgazm pochwowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Mistrz_Ciętej_Riposty Nieprawda moze dac jej wybor albo w pelni go zaspokaja albo sie rozstaja:) Prosty jasny Goralski wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, wiadomo libido ma znaczenie ale nikt mi nie powie że rutyna , stabilizacja powodują że seks jest codziennością i przez to nie jest taki intrygujący. Uważam że dużo zależy od partnera ty ją znasz najlepiej i niechodzi tu o odpowiednie pieszczoty ale o odpowiednie podejście o sprawienie by oczekiwała wieczoru z tobą tak jak kiedyś gdy sie poznawaliście, pamiętaj że podniecenie zaczyna się w głowie. Mądry facet potrafi zaciekawić i zainteresować kobietę sobą. Spraw by o tobie myślała, by fantazjowała nakieruj jej myśli na seks jak masz cierpliwosć możesz ją skutecznie rozpalać cały tydzień. Uważam też że ważne jest by robć w łużku coś nowego bo`to sprawia że podnosi się nasza ekscytacja, adrenalina może to być nowe miejsce, nowa pozycja, odgrywanie jakiś ról, wspólna masturbacja siedzicie naprzeciw siebie masturbujecie sie ale nie możecie sie dotknąć lub inne tego typu rzeczy libido libidem ale o ogień w związku trzeba dbać. I nie traktuj seksu jako zaspokojenie tylko jako fajną zabawę, zrelaksuj sie i zajmij się jej potrzebami odkryj jej fantazje marzenia, powędruj po jej ciele, zrób jej masaż, napisz do niej list z fantazjami, opowiedz jej co nys z nią zrobił i jednocześnie to rób słowa czasami bardzo działają na kobiety ale każda jest inna a ty swoją znasz najlepiej więc do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×