Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majeczka898989

domyslacie sie kim sa???

Polecane posty

Gość Majeczka898989

czytam stronke JAIMOJAPIELEGNIARKA na blogspocie i szukam informacji czy ktos sie domysla kim sa??? moze ktos z Was rozwiklal zagadke i wie gdzie pracuje pielegniarka???? prosze o jakies informacje!! :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj Ich a nie zaśmiecaj forum głupotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj teksty moze jest tam napisane kim sa i gdzie pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci ta wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka898989
co Cie to interesuje???? nie wiesz nie zawracaj mi glowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań reklamować ten swój blog, nie lubimy tu spamerów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majeczko nie masz ciekawszych zajęć niż zabawa w detektywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie przedstawiaja sie z imienia i nie pokazuja zdjec twarzy to zrozum ze nie chca pisac kim sa zajmij sie dziecko nalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was pelikany, przecież tu chodzi wyłącznie o reklamę bloga, autor od wielu miesięcy nachalnie wciska wzmianki o nim do różnych tematów. Zwykły spam i tyle w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka898989
Jestem ciakawska i chcilabym pojsc do szpitala do pielegniarki zobaczyc kim jest i jak pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając Twoje wpisy Majeczka898989 podejrzewam, że potrzebujesz lekarza. To może być uzależnienie od masturbacji i twórców strony. Zacznij żyć swoim życiem kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka898989
sam sie lec z nolifie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też czytam tego bloga jest bardzo zacny :) ale jakoś nie mam potrzeby uzyskiwać informacji skąd są i jak wyglądają. Skąd wiesz że w ogóle w Polsce mieszkają ? Niemniej fajna z nich para :) miło się to czyta i fajne recenzje gadżetów, zdjęcia też klasa. Twoja obsesja jest jednak lekko chora koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOkłądnie poprzedniku. Strona bardzo ładna a autorów zostaw w spokoju. Jest mi obojętne kim są ważne by pisali i wstawiali foteczki. CHyba nie rozumiesz że odkrycie i napisanie kim są będzie równoznaczne z zakończeniem przez nich działalności, tak sobie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak myślę, ludzie piszą blogi erotyczne i chcą być anonimowi, w końcu mają swoje życie i PRACĘ. Myślisz że byłoby im fajnie gdyby pracodawca o tym wiedział ? Nie wydaje mi się... ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Bywalca, może jednak się mylisz, widziałeś ten blog naprawdę jest fajny i może ludzie sobie polecają bo fajnie piszą ci ludzie ? co za społeczeństwo wszędzie węszy podstęp i szuka haczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawesyn
Zobaczcie na wpisy "bywalca". Nie chcę go szkalować, ponieważ nie mam w tym celu, a na dodatek zwisa mi i powiewa ta persona. Sam wystawia sobie świadectwo swoimi wpisami. Majeczka - nie wchodź w życie innych ludzi. Jeśli chcą powiedzieć kim są, to powiedzą o ile już nie powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi zwisa ten blog z durnowatym tytułem, który nachalnie od kilku miesięcy (może i dłużej, nie sprawdzałem) reklamujesz na tym forum dla półgłówków :P Tak już mam, że nachalne reklamy wzbudzają we mnie niechęć (pozdrawiam Getinbank :classic_cool:), więc z pewnością nigdy do niego nie zajrzę i myślę, że mało kto się skusi w oparciu o twoje wpisy na kafe. A "polecać" cokolwiek mogą mi moi znajomi, ale na pewno nie jakieś napływowe gówienka z pomarańczowym nickiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywalec f8: "na tym forum dla półgłówków" - gratuluje! Właśnie nazwałeś siebie półgłówkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirindaBezCukru
Dziękuję za link :-* :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupi i glupszy
powiem Wam szczerze ze nie chciałbym poznac autorow roznych blogow. zdarzylo sie ze autorzy sami sie ujawnili i blogi stracily w moich oczach, zniszczyly wyobrazenia o nich. uwazam anonimowosc za zalete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalecf8
ten wyzej to ja tylko sie niezalogowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka898989
odkrylam prawde xD niepotrzebuje Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupi i glupszy
internet powinien byc od 18 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czytuje tego bloga ale nie mam obsesji a psychotycznych zapędów. Radziłabym Ci ogarnąć się z deka i zająć własnym życiem dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Errato, naprawdę uwierzyłaś, że Majeczka jest czytelniczką bloga, którą tak nurtowało tytułowe pytanie, że aż postanowiła o to zapytać, akurat na Kafeterii, akurat na erotycznym? przecież to się kupy nie trzyma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogla zapytac na forum biedronki na pewno bardziej prawdopodobne ze otrzymala by tam odpowiedz. to logiczne ze zapytala tutaj bo logiczne ze ludzie czytajacy bloga moga odwiedzac erotyczne fora. moze zapytala na innych moze nie kto wie a bywalec jest dosc ograniczony w postrzeganiu swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupi i glupszy
@bywalec F8 - wiesz, że każdy sądzi według własnych kryteriów? Węszysz spisek, czyli nie masz czystego sumienia i nie jesteś przez to wiarygodny. Taka pierdoła, erotyczny gawędziarz. @Majeczka - wiesz to zachowaj dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F8 zmyl sie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×