Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotka do oceny

Polecane posty

Gość gość
dałbym stówe, nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodziutka, ale cudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka młodziutka? Ona ma 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na mniej moim zdaniem. Mnie się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Extra lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miód Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda,że takie młode siksy sie rozbieraja i wrzucaja fotki do neta .ile ona ma lat 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie uwierzę, że dziewczyna ze zdjecia ma 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mieć między 16 a 25... i tak bym szarpał, jak Jehowy klamkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście max16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani jest rocznik 1992. Gdyby nie miała ukończonych 18 lat to nie mogłaby występować legalnie w rozbieranych sesjach a wątpię, aby studia takie jak met-art lub w4b zatrudniały niepełnoletnie. https://www.reddit.com/r/NataliaLobbo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie lepiej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś sam wiedział to nie musiałbyś się posiłkować "dziewczynkami" w jpg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że też jeszcze nikt ci się do d**y nie dobrał piepszony skurfielu. Ale uwierz mi ze juz nie długo . Twoje tłumaczenia są nie istotne. Bo intencje wstawiania takich zdjęć juz od kilku miesięcy są jednoznaczne. Ktoś cię dopadnie. Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje intencje to wywołanie u was bólu siedzenia i zarzutką. A czemu nie burzysz się tak na fanów całkiem legalnych japońskich bajek anime z podgatunku "loli"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"piepszony skurfielu"? Pardą? Że co? Bo wstawiam zdjęcia gołych, dwudziestoparoletnich kobiet, które robią wszystko świadomie, za własną zgodą? Poszukaj w internecie informacji o nich obu, sprawdź inne modelki pozujące dla met-art lub watch4beauty. Takich modelek o "nastoletnim" wyglądzie są kolejne setki tysięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich zboczencow powinno się kastrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się dziw dalej jak nie umiesz odróżnić bajek anime od tego co ty wstawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.49 jeżeli podobaja się tobie takie wyglądające jak dziewczynki "kobiety" to zalatuje pedofilią zbiczeńcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale powiedz, o co ci dokładnie chodzi? Te modelki mają ukończone 18 lat, więc co? Wyglądają młodo ale jak bardzo mlodo? Gdyby coś tu było nielegalnego, to ich sesje zdjęciowe nie byłyby dostępne w publicznym internecie tylko gdzieś w głębi tora lub temu podobnych miejsc, a one same nie miałyby publicznych profili na twitterach lub fb, a studia, dla których pozują, byłyby siłą zlikwidowane przez służby wywiadowcze typiu fbi, interpol, europol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:49 nie tłumacz się bo to żałosne. Juz ci kiedyś pisałem. Nie jest istotne ile mają lat osoby na zdjeciach . Ważne co masz na myśli skoro publokujesz non stop zdjęcia osób przypominających dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"20.49 jeżeli podobaja się tobie takie wyglądające jak dziewczynki "kobiety" to zalatuje pedofilią zbiczeńcu." -konieccytatu- One obie wyglądają na pierwszy rzut oka na co najmniej 16 lat, a w pl i większości krajów eu seks legalny jest od 15 ukończenia r.ż. A i znasz w ogóle znaczenie słów, których używasz? Pedofile"gustują" w dzieciach bez wykształconych cech płciowych, a te panie wyglądają bardzo dojrzale. Poczytaj jakieś encyklopedie, słowniki znaczenia słów, wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak szybko napytasz sobie biedy piepszony zboczeńcu. W dobie powszechnej inwigilacji służb jesteś jak na patelni. Bo anonimowość w internecie juz nie istnieje. Także spiertalaj stąd jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt cię tu nie chce. Zabieraj te swoje modelki i wypiertalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.00" dziewczynki" ze zdjęć wyglądają najwyzej na 13 latki. Wiem co to pedofilia i daruj sobie wyklady. Cuchnie od ciebie zboczeniem i to tym w najgorszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to kogo obchodzi żete dorosłe baby wyglądają jak niewinne nastolatki, skoro to zwykłe prostytutki , które w buzi , tzipce i anusie miały wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie pytanie.... "gość dziś Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak szybko napytasz sobie biedy piepszony zboczeńcu. W dobie powszechnej inwigilacji służb jesteś jak na patelni. Bo anonimowość w internecie juz nie istnieje. Także spiertalaj stąd jak najszybciej." ---cytat--- W jaki sposób? Skoro za oglądanie ich zdjęć, jak twierdzisz można trafić do więzienia, to czemu one same prowadzą legalną działalność oraz swoje sesje publikują i sprzedają legalnie w internecie? Sprawdź stronę met-art, możesz ich zdjęcia legalnie kupić, więc skoro tak to jakim prawem możnaby trafić za to do więzienia skoro ich działalność jest legalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę nie rozumiesz co się do ciebie mówi. To znaczy ze nie chcesz zrozumieć ale jesteś mało inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjaśnij mi, bo ja do tych zdjęć nic nie czuję. Wrzuciłem je, bo wiedziałem iż rozpętają srogą inbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×