Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polewaczka

Gubię mocz podczas orgazmu

Polecane posty

Gość Polewaczka

Mam poważny problem, podczas orgazmu dostaję rozwolnienia cewki moczowej i całkowicie tracę kontrolę nad trzymaniem moczu. Straciłam przez to poprzedniego partnera, jego cierpliwość skończyła się kiedy po raz trzeci wymienił materac w łóżku. Jeszcze na koniec robiliśmy to w wannie ale sex w wodzie nas nie satysfakcjonował. Teraz mam nowego partnera i bardzo się kochamy ale trzymam przed nim w tajemnicy moje schorzenie. Kiedy się kochamy ja tylko udaję przed nim orgazm powstrzymując prawdziwe szczytowanie co nie przychodzi mi wcale łatwo, następnie biegnę do łazienki i tam w samotności się zaspokajam palcami siedząc na sedesie a mocz spływa do muszli. Zaczynamy już myśleć o ślubie ale co ja mam zrobić z tym problemem bo teraz już nie potrafię mu się do tego przyznać ??? Czy któraś z was miała lub ma taki problem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda4444
W jakim jestes wieku?mam to samo ale nie w duzych ilosciach o ktorych widze ze wspominaasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polewaczka
mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polewaczka
Zapomniałam napisać o tym, że drugim powodem gubienia moczu jest u mnie kichanie, przypomniał mi o tym tekst postu, do którego jest wyżej podany link. Czyli inne kobiety też mają podobne objawy ale u mnie jest chyba gorzej bo ja podczas orgazmu sikam pełnym strumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polewaczka
Wstydzę się iść do urologa bo pewnie będzie chciał mnie doprowadzić do orgazmu aby sprawdzić objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dla kochającego mężczyzny, satysfskcja partnerki jest najważniejsza nawet jeśli jej coś płynie:) trochę deszczyku nie zrobi krzywdy a przyjemność obopólna najważniejsza:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze co za kretynka takie sprawy to do lekaza a nie tu nawet jak jest tu lekarz to ci nie pomoze bo to moga bc rozne choroby i nie bedzie cie doprowadzal do orgazmu skad ty sie do chlery urwalas ludzie sa coraz glupsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polewaczka
Cytuję: "dla kochającego mężczyzny, satysfskcja partnerki jest najważniejsza nawet jeśli jej coś płynie trochę deszczyku nie zrobi krzywdy..." Faktycznie pierwsze dwa albo trzy razy mój poprzedni partner był nawet dumny z tego, że wywołał u mnie deszczyk ale szybko mu się to znudziło. Jeszcze nie pisałam o tym wcześniej ale dodam, że kiedyś zaspokoił mnie ustami co skończyło się dla niego fatalnie bo zwrócił na podłogę całą kolację a ja się tylko rozpłakałam i zniechęciłam na zawsze do francuskich pocałunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polewaczka
Podobno są takie koraliki, którymi można sobie zakorkować cewkę ale nie mogę tego nigdzie wyszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korek sobie kurwa wsadz to zatkasz z tym sie idzie do lekaza idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polewaczka
Boję się tylko tej całej procedury, ja mam lęk przed służbą zdrowia, może Tobie to trudno zrozumieć ale już od dzieciństwa się bałam lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polewaczka
Wiem, że łatwo coś komuś doradzać ale jeszcze trzeba umieć się wczuć w jego sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumpelstickin
Znajdź sobie takiego faceta którego to podnieca! Jest takich naprawdę bardzo wielu! I to nie jest nic takiego, czego by nie było u wielu kobiet. Uwierz, że wiele kobiet popuszcza w czasie satysfakcjonującego seksu i to sporo. Rozwiązanie: po prostu kup i połóż na materac ceratkę (taką dla niemowląt) które na bieżąco zasrywają i zasikają swoje łóżeczko. Jak będzie za mała to kup w sklepie chemicznym większy kawałek. I nie ma potrzeby ani wymiany materaca ani robić problemu. Jesteś super! Doceń to u siebie i nie martw się tym co nie trzeba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111111111
Polewaczka idz do apteki czy sklepu medycznego i kup podklady nieprzemakalne na lozko poloz na lozko podklad nieprzemakalny i po sprawie zaoszczedzisz na zmianie materaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaruhuejk
moja bliska osoba też ma to po prostu jakiś brutal Cie ostro wziął trzeba dbać o dobre majtki nie przeziębiać się i najważniejsze nie uprawiać orania na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnisia
Mój facet chce chińskiego deszczu a ja nie potrafię go wywołać podczas orgazmu, zazdroszczę Ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysiłkowe nietrzymanie moczu
W większych miastach są poradnie specjalizujące się w leczeniu tegoż. Nie trzeba żadnego skierowania i leczenie jest całkowicie refundowane. Poszukaj w googlach takiej poradni i się zarejestruj; tym bardziej, że zdarza Ci się to podczas kichania. Do Ciebie należy decyzja - albo niekomfortowe życie i to nie tylko w sferze seksu, albo skuteczne leczenie. A to o tym ewentualnym wywoływaniu orgazmu sama sobie wymyśliłaś? - aż mi się wierzyć nie chce, że można w taką stronę myślenie skierować. Jeżeli będziesz miała problem ze znalezieniem adresu takiej przychodni to podaj miejsce zamieszkania a sam Ci znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz wysikac sie
zaraz przed seksem? wteyd nie bedziesz miala co popuszczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polewaczka
Zawsze to robię jednak po kilkunastu minutach zawsze się coś uzbiera w pęcherzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex-tornado-facker
Zaliczyłem w życiu wiele kobiet (nie pamiętam dokładnie ile czy to było 250 a może ponad 300) i przyznam, że co najmniej połowa z nich popuszczała mocz podczas ostrej jazdy pod moim wielkim orężem. Zaliczyłem też kilka przypadków gubienia kału przez partnerkę podczas analnych atrakcji gdy zwieracz stolcowy został całkiem rozwolniony. To są normalne sprawy i takimi dolegliwościami nie należy się przejmować tylko warsztat (łóżko) musi być dobrze zabezpieczony ceratą lub folią nieprzemakalną a to wszystko jest łatwe do zdobycia w każdym sklepie. Jedyne czego nie lubię to pawia z gardła po finale oralnych czynności i z tego powodu nigdy nie proponuję francuza po jedzeniu przy pełnym żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertus
To są schorzenia łatwe do wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz smakowy
Mam pytanie do Polewaczki. Jaki smak ma ten Twój mocz, czy jest bardzo słony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz smakowy
Bo od smaku wiele zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kureczka_domowa
smak moczu jest uzależniony od wyrzywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz smakowy
To nie istotne mnie interesują konkrety czyli smak moczu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark+Iza
to żadan mocz. mocz czuć amoniakiem a twoj deszczyk jest wynikiem silnego orgazmu. zapytaj ginekologa. tego sie nie leczy. każdy normalny mądry facet powinien być zadowolony, że tak cie doprowadza do szczytowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×