Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polewaczka

Gubię mocz podczas orgazmu

Polecane posty

Gość to jest niesamowite
też bym tak chciała mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDEB
Czy to jest bolesne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanizatorka
a jak jest podczas masturbacji i czy też występuje to zjawisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z białym śluzem to się spotkałem podczas orgazmu szczytowania . A o wytrysku u kobiet słyszałem , i widziałem na filmmikach . Coś w tym jest. No myślę że z kilka razy to bym chciał może żeby mnie kobieta obsikała podczas dochodzenia . Dobry pomysł z tym tematem , niech ludzie się uświadamiają . Pozdrawiam szczytujące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on3
ja całe życie szukałem takiej kobiety która przy orgazmie sika , uwielbiam piss .Nie powinnaś się tym przejmować potraktuj to jako sexy dar ciesz się życiem i korzystaj z niego niczego nie udawaj jak tego nie zrozumie to jest palantem ja bym był szczęśliwy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie interesuje smak moczu to wypij swoje siki, idioto :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego szczasz w nieodpowiednim miejscu i czasie? Nienormalna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocz po wyschnięciu zostawia plamy a kobiecy wytrysk nie. Zapach moczu jest intensywny nawet po wyschnięciu każdy wie kto ma dzieci. Ilość kobiecego wytrysku może być od kilku kropel nawet do ponad litra a wytrysk ponad 6 stóp czyli około dwóch metrów. Faktycznie wygląda to na super sikanie ale konia z rzędem temu panu który potrafi w czasie orgazmu się wysikać. Dotyczy to równierz kobiet. Panowie wiedzą o tym że niedługo po wytrysku chce im się sikać aby oczyścić kanalik cewki z pozostałości spermy i muszą chwilę odczekać aż troszeczkę opadnie bo ciśnie na pęcherz a nic nie leci przy mocnym podnieceniu. U kobiet działa podobnie u pań które mają kobiecy wytrysk przy kichaniu czy kaszlu leci ponieważ następuje skurcz pochwy jak przy orgaźmie tak właśnie odkryto kobiecy wytrysk. Badając pacjentki które zgłaszały się z objawami nietrzymania moczu. Okazało się że te panie miały bardzo silne mięśnie kegla a nie trzymanie moczu dotyczło raczej pań które miały te mięśnie słabe i zwiodczałe. Oczywiście warto iść do lekarza aby mieć pewność co do stanu swego zdrowia bo mogą to być również objawy chorobowe a nie naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×