Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Idealny stosunek do seksu to bycie osobą demiseksualną

Polecane posty

TWOJ TEKST JEST REAKCJA NA UPADEK TWOJEJ EGO STRUKTURY.BUDZISZ SIE Z HYPNOZY. Rozum ludzki-STOSUNEK-SEKS-Twoja logika myslenia w hypnozie w hologramie na Ziemi sa zaprogramowanymi ilizjami-gdyz Ziemia-Wszechswiat sa iluzjami & nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu upadku Twojej Ego struktury.Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie upadku.Ty rozpuszczasz teraz strukture Ziemi i Twoja osobista Ego strukture ktora wiaze Ciebie z Ziemia,zeby powrocic do domu do wymiaru rzeczywistosci. Pozdrawiam. Jestem Twoja kopia W tym procesie nie ma rozmow. To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu. To jest proces ktory prowadzi do upadku Twojej Ego struktury. Znajdziesz sie w wymiarze rzeczywistosci gdzie jest wiedza o wszystkim we Wszechswiecie Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie oslabiania. Pozdrawiam Barbara Santana-nazwisko-imie-cialo-zdjecie-wyglad sa iluzjami.Jest forma egzystencji rozpuszczajaca Ego struktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
zawsze tak postępowałam z mężczyznami,najpierw zdobywa się serce potem ciało żadna nowość jesli o mnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo każda kobieta najpierw musi się zakochać by być pewna miłości. Niektóre myślą, że jak na pierwszej randce oddadzą swój kwiatuszek to będę kochane a to tak nie działa :D dlatego mężczyźni kochają zołzy (w dobrym znaczeniu) czyli faceci uwielbiają być zdobywcami :D a na koniec yhym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desant projektów z ogólnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×