Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest123456

ile można czekać z seksem

Polecane posty

Gość jak to jest123456

ile czasu może wytrzymac facet , kochający facet podreślam, bez seksu??? mam na myśli związek w którym dziewczyna nie jest gotowa jeszcze na seks. Ile taki facet jest w stanie poczekać, po jakim czasie mu zacznie szukać przygód???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
jak kocha to poczeka bardzo długo, jak nie poczeka tzn. że nie był warty Twojej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrzymać może góra...
23 dni, 15 godz 21 minut i 15 sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaa
mój wytrzymuje juz 2 miesiące, nie wiem czy to długo czy krótko, mamy po 24 lata. A wy ile czekacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest123456
chodzi mi bardziej o to czy pół roku, rok??? czy facet którego dziewczyna nie chce uprawiac seksu przez 4 i pół roku a on nie nalega jest normalne??? czy jeśli tyle czasu czeka to czy jest opcja, ze nie zdradza????? czy raczej zdradza na boku i dlatego nie nalega bo mu nie zależy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest123456
a dodam, że facet ma 23 lat, dziewczyna 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicaaa
zależy ile macie lat. Jeśli jesteście bardzo młodzi, to rok może poczekać, ale im ludzie starsi tym szybciej uprawiają seks. 4,5 lat juz jesteście razem? Myślę że ma prawo cię namawiać, jeśli nie wytlumaczyłaś mu dlaczego z tym zwlekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś masz cel w tym eksperymencie? Bo związkiem tego nazwać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiła się odpowiedź, po wysłaniu. No raczej ma coś na boku. W tym wieku testosteron wychodzi uszami. Chyba, że to jakiś aseksualny prawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest123456
właściwie to ciekawi mnie to dlaczego taki facet nie nalega na seks, czy tak kocha czy właśnie ma coś a boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bavar
na drugi dzień bedzie szukał przygód a Ty czekaj do 40-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25 lat mój facet 26 lat. Jestem dziewicą. Mój facet czeka już 5 miesięcy i na nic nie nalega nawet o tym nie wspomina. Wiadomo że mu się chcę ale mnie szanuję i nic nie zrobi wbrew mnie. Ja mu ufam że żadnej nie ma na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien prace
on cie szanuje ale ty jego juz nie,jego potrzeb i tego ze moze chcialby byc z toba blisko a ty w imie wyimaginowanych zasad odmawiasz mu najpiekniejszego uczucia bycia z ukochana w kontakcie bezposrednim, jescze sie ocknie wtedy zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poprzedni post był do mnie to wiesz ja go szanuje i szanuje jego potrzeby, ale to nie oznacza że będę się do czegoś zmuszała bo on tak chce. I nie sądzę żeby był szczęśliwy, że zrobiłam coś wbrew sobie żeby tylko go zadowolić. To przetrzymywanie faceta nie odbywa się w imię jakiś wyższych celów tylko po prostu nie jestem na to gotowa i potrzebuje więcej czasu żeby zaufać w pełni drugiej osobie. A nic nie poradzę na to że seks dla mnie wiąże się z miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26letnia dziewica
La_Luna_Luna, ja jestem w podobnej sytuacji, tylko że mój facet nie wie że jestem dziewicą i czeka dopiero 2 miesiące. Ty Twojemu się przyznałaś? Co z seksem oralnym? Bo u nas kompletnie nic z mojej przyczyny. Tylko pocałunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 26letnia dziewica. Tak rozmawiałam z moim chłopakiem na ten temat, tak mniej więcej po 2 miesiącach bycia razem. Od razu mu powiedziałam co i jak, że nie jestem gotowa i po prostu spytałam czy poczeka i czy mu to nie przeszkadza. Powiedział, że tak. Co do seksu oralnego to go nie uprawiamy. Tak na prawdę jeszcze nie jestem gotowa na seks. Przedtem spotykałam facetów, którzy chcieli mnie tylko bzyknąć i koniec, może stąd się to wszytko bierze- po prostu mam problemy z zaufaniem. Znajdź odpowiedni moment i porozmawiaj ze swoim chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunke
max 2 miesiące potem żegnaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Około 2 lat 3 miesięcy i 17 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet do 3 lat i dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany85
Witam. Jestem facetem, miałem dotychczas jedną kobietę. Zaczęliśmy się spotykać, gdy mieliśmy po 23 lata. Z "pierwszym razem" kazała mi czekać 2,5 roku. Co o tym sądzicie. Wydaje mi się dość grubym przegięciem tak z dzisiaj patrząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kocha, to poczeka, jak Cię zdradzi, to nie dorósł lub nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie glupie pytanie . przecież nikt nie wie jaki jest twoj facet jeden poczeka 8 lat tak było u mojej koleżanki bo robili to dopiero po slubie a drugi nie doczeka dwoch tygodni i cie zdradzi proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet czekał prawie 6 lat w tym rok po slubie. Ale przynajmniej dziś cieszymy się z tego że się udało( problemem był mój paniczny lęk) :) Teraz się staramy o Baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy kobieta też czekała by tyle czasu? Ludzie się kochają, ale nie kochają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3455431258
Ja czekam 5 miesiąc, dopiero ostatnio zasugerował że warto coś zrobić po tym jak mnie "zatrzymała". Jak to kobieta nie wytłumaczyła o co chodzi. Podejrzewam że ona też nie wie o co jej chodzi. Bardzo ją kocham dlatego nie zerwałem ale zaczynam tracić na nią jakąkolwiek ochotę. Ja nigdy nie zrobię czegoś wbrew dziewczyny, nie odczułbym żadnej przyjemności. Ale teraz pomyślcie jak czuje się facet który ma czekać aż kobieta mu na coś pozwoli. Jeżeli facet się szanuje to długo w takiej sytuacji nie wytrzyma, szczególnie że nie jesteście jedynymi kobietami na tej ziemi nawet dla ukochanego. Silny facet szybciej was zostawi. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za dziecinada? , jak nie jest gotowa na sex , to na zwiazek tez nie po co chodzic , byc z facetem i nie uprawiasc sexu , w normalnych zwiazkach 2 osoby pragna siebie i sex jest czyms oczywistym , a nie zlo konieczne na ktore trzeba czekac , nie jestescie gotowe to odpuscie sobie facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ćśog
Jeśli szczerze kocha, to może czekać długo. Nawet do momentu aż pozmywasz naczynia po kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nalega na seks, ty nie chcesz w pizdę a chcesz go zatrzymać to zrób mu loda albo zwal mu konia i rób tak regularnie dopóki się nie zdecydujesz pójść na całość. Chyba, że chcesz aby ci powiedział, że twoja najlepsza kumpela super ciągnie druta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×