Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imperium nienawidzi Muszki

Polecane posty

Gość gość

Z zazdrości szydzi z niej i Want :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważa się za lepszą od wszystkich kobiet a szczególnie muszki i want

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to ma znaczenie w momencie, gdy Juken staje obok na głowie żeby udowodnić całemu forum że jest gejem. Taki coming out, a wy o pierdołach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwile przylezie wylogowany Widmo lub Samansara i stwierdzą, że wszyscy zazdroszczą jej seksualności ,urody, ciuchów i koscistych nóg. W międzyczasie ktoś wrzuci wklejkę zapisu rozmowy jej męża Władcy Lalek i Cynika :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want i muszka są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miałem wkleić Lalkarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo nie interesuje się imperium tylko tcc debile heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp ma niezłe nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszyscy już wiedzą, że Juken kręci głową i główką za męskimi zadkami.Niech koledzy nie schylają się nieopatrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Kolejna afera?:D lubię to k***a:D 😴 Doctorre jak wyniki badań?:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadku komuszy z hanysowa, nie pora już udać sie na spoczynek po zażyciu leków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Siostry nie da się nie lubić. Tylko wy z niej robicie złą kobietę, a to kobieta do rany i nie tylko....do rany:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juken chciał mejla od imperium , bo pedau jest i hojrakuje na hetero. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
No i co w związku z tym? Jeju, nie pierwszy nie ostatni gey na swiecie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juk gejem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Juken ma alergię w temacie Śląska?Jakiegoś faceta ciągle od hanysów wyzywa.Czy to może jakiś jego były kochanek, czy ktoś kto odrzucił zaloty Jukena? Pogubił się facet.Zamiast kobiety bzykać, on w męskie dupki się wpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
A to pedal to nie gey ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want i Mucha z******te imperium to zazdrosna wywloka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Oj tam , oj tam gościu. Wszystkie są fajne. Tylko nie znasz;) To sobie pogadalam:D Dobrej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami nie teges dziś No i co w związku z tym? Jeju, nie pierwszy nie ostatni gey na swiecie spioch.gif To żaden gej, tylko zwykły pedał, jak słusznie zauwazyłaś nie pierwszy na świecie. Szkoda tylko żony. Le Troll wczoraj stwierdziłem wtedy że lepiej nadziać na mój bagnet Ciebie niż ją cool.gif Le Troll wczoraj przyznaj że straciłeś cnotę analną na moim łysym karcicielu smiech.gifjezyk.gif Le Troll dziś kochałbym cię w dupkę serduszko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to pedryl...tfuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken pedau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pfffff...to bąk Jukena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chojrak Le Luźny O***t spiertolił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.20 Jakby mi dziewczyna ktorej zalezy niby na znajomosci ze mna czy wirtualnym romansem wywalila cycek na cale forum piszac to tylko dla ciebie to bym stad wytykal od razu... wogole co to za tok myslenia posrany? Sory ludzie ze sie unioslem ale czytam od jakiegos czasu te historie z kokami pewnymi jackami plackami teraz znow koke i want ktora jak mnie pamiec nie myli jest z rocznika 94 to juz nie wyrobilem...i te tematy lamentujacych wirtualnie przedmuchanych przez tych alvarow lasek i doroslych kobiet pewnie tez...ja sie nie dziwie ze kafe nie dzialalo ostatnio wkoncu tyle syfu nawet serwery nie pociagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że wróci. Po 10 latach się nie spiertala. Przeczeka tylko burze bo jest zajęty w realu i wróci z historyjką jak to wszystkich przetyrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Słodka nie uciekłaby odemnie. To byla wyjatkowa kobieta i gdybym mógł Ją uratować to oddałbym Jej czesc swoich organów. Zostaw ją w spokoju, nie pisz o Niej zle, bo cie znajde i wykonam egzekucje na tobie. Nie boje sie wiezienia ani smierci. Odkad nie lękam sie smierci, to czuje że naprawde żyje, ale wy zapewne tego nie zrozumiecie. Imperium...kto Ją pozna, to wie że kawał człowieka w Niej drzemie. Fantazja, gest, wyobraźnia, talent pisarski, seksualność, ciekawa i zajmująca osobowość. Dobre geny. Nikt mi nie zabroni bronic kobiet nawet w real life i nic tu nie zmienia nawet to że pokłóce sie z daną kobietą, bo finalnie zrobie swoje. Widać mam z tego jakąś dziką satysfakcje. Dobro też do mnie wraca jak zauważyłem i to jest fajne uczucie. xx Wadero...coz, grunt to odnalezc sie w tłumie, przeżyć, nie zgubić sie. Dziekuje za uwage, bo czas nagli. Zgło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×