Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak jasno dac do zrozumienia facetowi, ze chc, by mnie pocalowal?

Polecane posty

Gość gość

gdy mnie przytula, patrzy w oczy, milczy i caluje 3 razy w policzki. jak dac do zrozumienia, ze chce w usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że to przychodzi pod wpływem emocji. Na siłę, za bardzo nie ma co :) Jedynym sposobem jest bliskość i patrzenie mu sie na usta, wtedy powinien zrozumieć o czym myślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet czasami jest nie smiały i czasami. gdy cb przytula spójrz mu w oczy zbiliz się do niego zamknij oczy cały czas się zblizając do jego ust jest cb pocałuje to ok a jesli to to musisz sama wyjsc z inicjatywom nie boj sie tego facet lubi jesli to kobieta da ten pierwszy pocałunek ;) po pierwszym się rozkręci ;) wiem co mówi bo sam byłem taki niesmiały az zblizylismy się do siebie wtedy zakneła oczy a ja juz wiedziałem co mam zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram sie byc coraz blizej jego twarzy, a on patrzy na mnie, ja na niego, a i tak w rezultacie caluje w policzek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo nie chce robićnic na siłe widz ze się wstydzi po takim zachowaniu spróbuj sama wyjsc z tym ze przy takiej sytacji ty go pocałuj ;) albo jak bedzie chciał znowu w policzek pocałowac spróbuj wtedy obrócić się tak zeby wasze usta się spotkały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche wstydze sie pocalowac pierwsza :-) ale z tym odwroceniem glowy i zerkaniem na usta wyprobuje, dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wstydz się zobaczysz i ty bedziesz zadowolona jak zaczniesz pierwsza a jeszcze bardzien on bo jak nie chce cb pocałować to bardzo się wstydzi i musisz ty zaczac ale jak na pierwszy raz spróbuj odwrócić głowe tak jak bedzie chciał pocałować w policze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postaram sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast policzka nastaw mu usta, a dalej już samo pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paatrz mu na usta i milcz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytul go mocno i caluj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×