Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Anka Makowska 17

Zarejestrowani
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wszystko zależy przede wszystkim od tego, jaki konkretnie zawód chcesz wykonywać w ramach tej agencji reklamowej. Ja na przykład też pracuję w jednej agencji reklamowej jako hostessa Znalazłam tą pracę w Internecie przed pierwszym rokiem studiów w ogłoszeniach o poszukiwanych do pracy jako hostessy studentkach dziennych lub zaocznych Wymagana jest w niej przede wszystkim miła prezencja, komunikatywność i dyspozycyjność. A ja jestem akurat studentką dzienną, więc godzę moją naukę z pracą w weekendy i wakacje Oczywiście czasem bywa trudno, ale nie ma co narzekać, bo dzięki temu ja teraz już imprezuję tylko za swoje Rzadko bo rzadko , ale jaka satysfakcja Ta wymagana większa dyspozycyjność kosztuje mnie praktycznie tylko nieoglądanie moich ulubionych seriali i czasem trochę gorsze oceny Da się Wystarczy chcieć i nie narzekać Nie takie wyrzeczenia muszą podejmować niektórzy ludzie, co tylko pracujące studentki Godzenie studiów dziennych z pracą w takiej właśnie wspomnianej agencji reklamowej jako hostessa na pierwszym roku moich studiów dziennych to było dla mnie tylko małe wyrzeczonko
 2. Anka Makowska 17

  ZAROBKI W POLSCE

  Ja jestem studentką dzienną i zarabiam średnio te 700-800 złotych dorabiając dorywczo jako hostessa
 3. Anka Makowska 17

  Rynek pracy w Polsce

  Wszystko zależy od tego, o jaką pracę dokładnie chodzi i kim się aktualnie jest, ale ogólnie ofert pracy dla mężczyzn i kobiet jest bardzo podobna ilość. Na przykład ja jako studentka dzienna pierwszego roku dziennej kosmetologii nie miałam nigdy problemów ze znalezieniem dorywczej pracy gdzieś jako hostessa. Pracuję tak bowiem już od samego początku pierwszego roku studiów prawie w każdy weekend, a teraz od samego początku wakacji to nawet prawie codziennie. A w tym celu wystarczy mi tylko przeglądać strony z ogłoszeniami pracy dorywczej i wysyłać swoje CV
 4. Ja z kolei wolę własną działalność, bo wtedy będę mogła kształtować swoje życie po swojemu według moich potrzeb i pracować na swoje nazwisko a nie nazwę firmy i nazwisko mojego pracodawcy i dlatego ja po studiach otworzę swój własny salon kosmetyczny. A narazie dla mnie jako studentki dziennej dorabiającej dorywczo jako hostessa najlepszą formą pracy jest praca na umowę zlecenie w weekendy i wakacje
 5. Anka Makowska 17

  Toksyczna matka

  Tak jak kolega wyżej już wspomniał, od takiej matki trzeba się po prostu jak najszybciej wynieść. Młodość ma się w życiu tylko jedną i nie warto jej bezpowrotnie tracić.
 6. Czy jako dobrze ucząca się dorabiająca dorywczo jako hostessa studentka dzienna mam szansę na stypendium, jeśli nie pracuję na stałą umowę o pracę? Czy zależy to też od moich dochodów? Muszą one być poniżej jakiejś wartości, czy nie?
 7. Anka Makowska 17

  Co lepsze jako hostessa?

  Dodam, że będę godziła studia dzienne z pracą w każdy weekend, więc wolałabym nie musieć ciągle szukać nowych zleceń.
 8. Wszystko zależy od konkretnego zawodu, bo w różnych zawodach różne rzeczy są mile widziane. Tak jak na przykład w moim zawodzie hostessy dyspozycyjność jest mile widziana, ale na przykład w zawodzie mojego chłopaka tłumacza przysięgłego, który prowadzi własne biuro tłumaczeń i specjalizuje się w pisemnych tłumaczeniach biznesowych i prawnych, to już nie ma potrzeby aż tak wielkiej dyspozycyjności. No i dalej u innych na przykład artysta malarz nie musi być w ogóle dyspozycyjny, a z kolei ratownik medyczny musi być maksymalnie dyspozycyjny. Wszystko zależy zawsze od zawodu i to nie tylko w kwestii dyspozycyjności. A akurat zaangażowanie to jest potrzebne zawsze każdemu w każdym zawodzie, bo bez zaangażowania to można tylko iść na bezrobocie. Oryginalność w wypisywaniu cech nie zawsze popłaca, bo większość pracodawców i zleceniodawców nie ma ochoty się domyślać, co autor miał na myśli. Obsługa komputera w pracy na produkcji i w sklepie? W pracy na produkcji przydaje się do obsługi nowoczesnej aparatury, a w sklepie do sprzedaży również przez Internet. A ty jeśli masz te konkretne umiejętności i jesteś pewna, że są one wartościowe i na pewno przydadzą się w wymarzonym zawodzie, no to koniecznie je wypisuj je w CV.
 9. Jestem tegoroczną maturzystką dorabiającą od początku klasy maturalnej we wszystkie weekendy po 4 godziny dziennie jako hostessa. Pracuję aktualnie na umowę zlecenie i zarabiam 12 złotych za godzinę, a teraz zleceniodawca proponuje mi trochę mniej, bo 10 złotych za godzinę, ale na stałą umowę o pracę na okres dwóch lat. Co będzie mi się bardziej opłacać?
 10. Gdzie najlepiej kupować szpilki i suknie do pracy jako hostessa? Jestem dorabiającą w każdy weekend jako hostessa maturzystką. Interesują mnie dobre szpilki i suknie w średniej cenie.
 11. Anka Makowska 17

  Korepetycje

  Czy zarobek z korepetycji ja muszę jakoś rejestrować?
 12. Anka Makowska 17

  Umowa zlecenie

  Co ja mogłabym zrobić, gdyby zleceniodawca nie zapłacił mi za wykonanie zlecenia?
 13. Czy dobrze jest zajść w ciążę już na studiach czy lepiej po?
×