Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kekekee

jak kobieta nie da mezczyznie to go pozniej jaja bolą...??

Polecane posty

Gość kekekee

Jak to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrańczyni
co gorsza mogą odpaść więc daj mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekee
prosze napiszcie czy to prawdaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara zbereźnica
łe tam spusci sobie nektar i przestana go boleć lu bedzie miał polucje , po co od razu dawac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeeden
Napiszę na moim przykładzie ale prawdopodobnie tak jest u wszystich facetów. Jeśli facet się bardzo podnieci (nie tylko, że mu stanie ale że np mu i taki śluz już wypływa z penisa i w ogóle to poprostu czuć, że jest się bardzo podnieconym, również ma się psychiczną ochotę) i to podniecenie nie zostanie rozładowane to czuć takie nieprzyjemne uczucie w kroczu i w jądrach. Szczególnie kiedy dawno nie miało się wytrysku, bo jeśli niedawno, np poprzedniego dnia, to jeszcze nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeeden
Ale podobno u kobiet też tak jest, że jeśli się bardzo podniecą a nie mają orgazmu to potem utrzymuje się przekrwienie w miednicy małej. To jest podobno nawet przyczyną chorób a poza tym właśnie dlatego podobno kobiety, które nie miewają orgazmów nie lubią seksu, bo po nim pozostaje nierozładowane napięcie i nieprzyjemne uczucie. Kobiety, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
wcześniej o tym nie wiedziałam ale trafiłam na palanta, dzięki któremu się dowiedziałam :-o jak się podniece a nie mam orgazmu to mnie boli podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonka2
tak tak boli podbrzusze kobiety jak jest na maxa podniecona i nie ma orgazmu. a facetow tez boli krocze, kiedys chlopak mi mowil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeeden
Ale w takim razie, to sporo kobiet musi na to cierpieć, skoro tak wiele kobiet nie miewa orgazmów. Jak to w ogóle z wami jest? Większośc kobiet miewa orgazmy czy większość z was ich nie miewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilea
A ja nie mam i brzuch czasami bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutrtkaa
a co to jest ten śluz co wypływa z penisa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekeke
własnie co to jest...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest podobny
sluz ktory wydziela sie kobietom w pochwie w czasie podniecenia . Jest zupelnie przezroczysty bardzo sliski i UWAGA : moze zawierac plemniki ! Pamietac nalezy o tym przy roznych "zabawach " !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie zawsze bola
ale zwale konia jak panna nie chce i z bolem ale jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-
To prawda chłopa jaj bolą, a baba jest bardzo wkurwiona że niedopieszczona. Pamietajcie o tym chłopaki, że babę trzeba rypać i spuszczać się w jej kłaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mu koniecznie dać bo w najlepszym przypadku będą go boleć jajca a w najgorszym uschną i mogą odpaść!!! a ja mu nie dasz to pójdzie do innej i ona mu da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała kobietka...
taki jeeden, mnie nic nie boli, jak się podniecę i nie mam orgazmu - ale u mnie to ogólnie jest tak, że orgazmy mam słabe, więc może dlatego. A co do tematu, niektórzy faceci mi mówili, że ich nic nie boli. Więc ciekawe, może to zależy po prostu od osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tyczy
To jest jeden z tych idioycznych mitow.Dlaczego mialyby nas bolej jaja?Ciebie boli cos jak ci chlopak nie dogodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeton
tak, naprawdę tak jest. Moim zdaniem jest to przez to ze młodzieniec bd w młodym wieku często masturbował sie i w chwili gdy przestaje, a atrakcyjna kobieta jest juz przy nim może sie cos w nim obudzic... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfdsdfsd
bywało ze chodziłem okrakiem, tak mnie jaja bolały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest młody to bolą jądra a jak stary to nie może się wysikać bo prostata jest opuchnięta i zaciska cewkę moczową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolą jak przewaznie po 4 tak 5 razach po jednym seansie nocnym. to takie uczucie ucisku jakby coś zostało z jaj wyssane. a między czasie oddać mocz to dopiero ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAJCAŻ
MNIE NA MAKSA BOLĄ JAJA JAK SIĘ NIE SPUSZCZĘ BO COŚ PRZERWIE WTEDY PO @) MIN > NAPIERDALA BRZUCH I JAJA PUCHNĄ i SA NIETYKALNE . MAM 31 lat SEX 2 razy w tygodniu , konia muszę zawlec co 2 dzień. Jak się nie puszcze to jaja bolą przez 5 godzin i brzuch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszłabym na imprezę techno
a gdy moja tzipka nie jest regularnie i porządnie ruchana, to boli mnie dusza. Poważnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAJCAŻ
JAJCAŻ LUBI UŻYTKOWNIKA poszłabym na imprezę techno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszłabym na imprezę techno
JAJCAŻ, weź przestań jaja sobie robić :P :D Branoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×