Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monalisa12,

Hej co robicie ? ; )

Polecane posty

Przed chwilą, Hebee napisał:

A czy Ty czasem wczoraj pod koniec dramy nie pisałaś, że dasz sobie spokój z szarpanką ze mną, a ja z Tobą? Zdaje się tak się umawiałyśmy. Podobnie było kilka tygodni temu a następnego dnia już do mnie pierwsza dzwoniłaś. I dziś nim tu weszłam już mnie obrażałaś na tym temacie. Taka właśnie jesteś. Ka bym dawno skończyła ten zatarg ale Ty to zwyczajnie kochasz.

Raczej pisałam, że będę komentować, jak znowu z czymś wyskoczysz albo będziesz lajkować hejty przegrywów, także wybacz - jesteś jedną z najzabawniejszych tu postaci (nikt np. z taką czułością nie pisze z Przemkiem o smażeniu wurstów na patelni, co w przypadku tego tematu akurat z nim, jest wielce ryzykowne 😎).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

Ok. A czy są mili czy nie? Pytam o całokształt bo wiadomo że każdy czasem coś niemiłe napiszę, czy to Makaron, czy Ziemniak itd Więc są czy nie?

Nie są mili, są normalni, po prostu nie są zje.bani ja twoi "chłopcy" (przemek, sernik, kleks, umraj i każdy inny zje.b w twoim guście). Dotarło, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Hebee napisał:

Oczywiście że jest jak piszesz z tym że nie kręć że nie widać kto jest częściej miły, a kto nie, bo nue bez powodu tu jest kilku krytykowanych za ich teksty, nazywani są m.in  mizoginami, oblechami, cha.mami, hejterami a Zepsuty nigdy tak nazwany nie był za całokształt działalności dlatego normalne jest że go "obraziłam"🤣 nazywając miłym dla każdej.  Coś się nie zgadza co teraz piszę?

Ten jest nazywany oblechem i mizoginem kto sie zachowuje jak oblech i mizogin. Nie ma w tym zadnej filozofii.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nudny wszechświata nie napisał:

Tak tak 

Teraz zastosuj tą filozofie do koorwiarza swojego typa balety na kluczyki bmw 120 samic honorowy dawca krwi 

Już tak nie zazdrość, klockowy 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZłyKróliczek napisał:

Raczej pisałam, że będę komentować, jak znowu z czymś wyskoczysz albo będziesz lajkować hejty przegrywów, także wybacz - jesteś jedną z najzabawniejszych tu postaci (nikt np. z taką czułością nie pisze z Przemkiem o smażeniu wurstów na patelni, co w przypadku tego tematu akurat z nim, jest wielce ryzykowne 😎).

Pisałaś że skomentujesz jeśli napiszę coś komuś złego, jeśli  na czymś ucierpisz Ty lub kto inny. Pisanie że jakiś typ jest miły tym nie jest.  Ty zwyczajnie szukasz pretekstu z doopy by się doczepić do mnie i dalej kręcić to szambo bo to uwielbiasz. I tyle w temacie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Monalisa12, napisał:

hej Serniczek dobrze ale ostatnio bylo cos nie tak ..... Ja zgubilam ten link do Twojego forum 

spoko ja i tak teraz tylko w gry gram i mam wyjeebke, a na foro wchodze raz na kilka dni xD

to narka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, malowany napisał:

Zrozum, że się pomyliłaś co do mnie. Jeśli ktoś ma inne zdanie, to myślisz, że tylko dlatego, bo coś do ciebie ma.

Ona tego nie zrozumie, bo u niej silnie wjezdza projekcja, ten sam poziom co u Lezaka. Olej, nie ma co sie szarpac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Ten jest nazywany oblechem i mizoginem kto sie zachowuje jak oblech i mizogin. Nie ma w tym zadnej filozofii.

Tak samo kto nie podpadł dobrze nikomu i jest generalnie na co dzień miły dla wszystkich, jest nazywany miłym. W tym też nie ma żadnej filozofii i nie wiem po co próbujcie to przekłamać. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

Pisałaś że skomentujesz jeśli napiszę coś komuś złego, jeśli  na czymś ucierpisz Ty lub kto inny. Pisanie że jakiś typ jest miły tym nie jest.  Ty zwyczajnie szukasz pretekstu z doopy by się doczepić do mnie i dalej kręcić to szambo bo to uwielbiasz. I tyle w temacie  

No jak tam uważasz 🙂 Póki co jesteś zbyt zabawna w swoim odklejeniu, żeby Cię nie komentować. Natomiast temat wywołał moje skojarzenie także z moją własną osobą, bo to do mnie bredziłaś wcześniej coś o tym, że Zepsuty mi się podlizuje, choć ja ledwo znam typa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Ona tego nie zrozumie, bo u niej silnie wjezdza projekcja, ten sam poziom co u Lezaka. Olej, nie ma co sie szarpac.

Tak niech oleje że przychylna mu osoba uważa go za miłego🤣 Jaki krindz  odwalasz jprle.

Edytowano przez Hebee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nudny wszechświata nie napisał:

Ja bym mu ręki nie podał gdybym wiedział a on w ciebie wchodzi 

To dobrze, bo twoja ręka śmierdzi kupom (straszne, że w ogóle ją komukolwiek podajesz) 🙂 Poza tym to mało prawdopodobne, nie wiem, gdzie mielibyście się spotkać (dwa różne światy) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hebee napisał:

Pisałaś że skomentujesz jeśli napiszę coś komuś złego, jeśli  na czymś ucierpisz Ty lub kto inny. Pisanie że jakiś typ jest miły tym nie jest.  Ty zwyczajnie szukasz pretekstu z doopy by się doczepić do mnie i dalej kręcić to szambo bo to uwielbiasz. I tyle w temacie  

zależy od kontekstu bo jak napiszę że jesteś milutka i urocza dla chamów i mizoginów że aż śluz ciągnie się za tobo po podłodze jak za ślimakiem to nie będzie to wcale miłe a nawet trochę wredne xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nudny wszechświata nie napisał:

Ja bym mu ręki nie podał gdybym wiedział a on w ciebie wchodzi 

Seks, leżaczku, jest normalnym doświadczeniem ludzkim, trzymanie kup w toalecie - nie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

No jak tam uważasz 🙂 Póki co jesteś zbyt zabawna w swoim odklejeniu, żeby Cię nie komentować. Natomiast temat wywołał moje skojarzenie także z moją własną osobą, bo to do mnie bredziłaś wcześniej coś o tym, że Zepsuty mi się podlizuje, choć ja ledwo znam typa ;D

Wczoraj pisałaś że się doczepisz wyłącznie gdy kogoś skrzywdzę- tak w skrócie to ujmę. Teraz piszesz że wystarczy że jestem zabawna a już dajesz sobie prawo mnie obrażać.

Dzięki że przyznałaś się tym samym teraz do zakłamania, wredoty, hejterstwa, mentalu smarkuli, nudnego życia itp itd, ale ja to wiem kochana od dawna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Nudny wszechświata nie napisał:

Wc jest czysty. Nie żyj przeszłością.

Facet od internetu zwiał z twojej meliny, tak czysto masz 😄 

Edytowano przez flаgowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

zależy od kontekstu bo jak napiszę że jesteś milutka i urocza dla chamów i mizoginów że aż śluz ciągnie się za tobo po podłodze jak za ślimakiem to nie będzie to wcale miłe a nawet trochę wredne xD

Czy ja napisałam że Zepsuty jest taki do hejterek? Serio Ziemniak skończ ten swój krindż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Hebee napisał:

Ok. A czy są mili czy nie? Pytam o całokształt bo wiadomo że każdy czasem coś niemiłe napiszę, czy to Makaron, czy Ziemniak itd Więc są czy nie?

Mili to zle slowo, nie nazwalabym ich milymi. Normalni sa, nie sa mega chamscy i nie maja kija w doopie, mozna z nimi pozartowac i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nudny wszechświata nie napisał:

Też nie wiem niczego nie jest w stanie mnie nauczyć aby przyniosło mi to korzyść (widziałem jak tu pisał)

Ale to ty masz obsesję na jego punkcie (bez przerwy, regularnie, nawracasz do jego tematu) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nudny wszechświata nie napisał:

Można się nieźle spocic jak się puszcza kabel za 100zl na etacie widząc setup za 400 x 100

Prędzej się spocił próbując nie oddychać, Bednarz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Mili to zle slowo, nie nazwalabym ich milymi. Normalni sa, nie sa mega chamscy i nie maja kija w doopie, mozna z nimi pozartowac i tyle. 

Od kiedy będąc normalnym nie można być miłym?😆 jprle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

A ja pisałem czasem coś w twojej obronie, może nie w takim stopniu jakbyś chciała, a teraz czytam takie coś. Wtedy nie myślałem, że podpadne innym lachonom, skoro cię nie lubią? Jak to się ma do twojej teori

Edytowano przez malowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Hebee napisał:

 Jaki krindz  odwalasz jprle.

Staram sie pobic Twoj lewel, ale trudno dosiegnac mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie stwalem po ich stronie żeby ci doyebac, wtedy dopiero bym nabił pkt, a nie na jakimś leżaku czy urmaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×