Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Siostra nr 2

Jak odkrywałyście własną seksualność w młodości?

Polecane posty

Gość Siostra nr 2

Może trudno w to uwierzyć ale mi robiła to własna siostra. Byłam wtedy bardzo młodziutka. Ona znacznie starsza. Miała już pełnie piersi i czarne gęste owłosienie łonowe. Mimo różnicy wieku wciąż spałyśmy na jednym łóżku. Drugie po prostu nie zmieściłoby się do naszego pokoiku. Dlatego siostra nocami miała w zasadzie nieograniczony dostęp do mego ciała. Pamiętam jak pierwszy raz kazała mi się rozebrać. - Po co? - spytałam nie rozumiejąc do czego zmierza. - Bo tak robią na filmach - odpowiedziała rozpinając mi guziki koszuli piżamy. - Na filmach? - powtórzyłam. - Tak. - Odkryła mi piersi i brzuch, a potem zsunęła spodnie piżamy. - Na filmach dla dorosłych. Wszystko ci zaraz pokażę. Rozchyl nogi. Wzajemna nagośćnie nie była nam obca więc nie wstydziłam się. Przynajmniej początkowo. Dopiero kiedy pochyliła nisko głowę i przylgnęła ustami wprost do krocza poruszyłam się niespokojnie. - Co robisz? - spytałam podkulając nogi. - Ciszej - syknęła - bo usłyszą. Miała na myśli rodziców śpiących w sąsiednim pokoju. Przez moment nasłuchiwała w półmroku czy nie zaczną dobiegać zza ściany jakieś odgłosy, a upewnwiszy się, że nic podejrzanego się nie dzieje znów przeniosła na mnie wzrok. - Będziemy lesbijkami - wyjaśniła ściszonym tonem. - Co to są "lesbijkami"? - No właśnie ci pokazuję. Leż prosto i nie ruszaj się. Znów pochyliła głowę między moje nogi i znów poczułam jej usta na podbrzuszu.Ogarnęło mnie skrępowanie. Leżałam tak przed nią zupełnie rozebrana z rozłożonymi nogami i czułam język siostry wodzący po podbrzuszu. Takie były początki naszych zabaw. A u was jak to było? I OBSADA AKTORSKA dla chcących się przyczepić: Siostra - lat 19, c**a nie golona Ja - lat 18, c**a golona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ci nie pomoże absada aktorka treśc zgłaszam anonimowo na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najśmieszniejsze że takie rzeczy naprawdę dzieją się w domach gdy rodzice sobie śpią smacznie niczego nie świadomi może nie aż taki hardkor ale pokazywanki różne są są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×