Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy można swobodnie robić kupę

Polecane posty

Gość gość

Jak już człowiek sypia ze sobą czy po ślubie? Chodzi o to, że miałam chłopaka dwa lata i wstrzymałam cały nasz związek kupę jak mi się u niego chciało. Albo jak był u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku każdy chce być idealny. Po latach pierdzimy przy sobie bez odświeżaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera prawda. Ja przy swoim zrobiłam kupę po jakimś hmm 1, 5 roku mieszkania razem. On opory stracił wcześniej. Bąki to praktycznie puszczał od razu po zamieszkaniu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zaczął pierdzenie po trzech miesiącach chodzenia ze sobą :O ja długo miałam opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak mieszka w dość odległej miejscowości w kawalerce z maleńką łazienką. Spotykamy się w weekendy. Początkowo gdy ja byłam u niego faktycznie krępowałam się tego. Przez dwa dni zwyczajnie nie załatwiałam się. Po odjechaniu samochodem akurat przy tej drodze nie ma blisko stacji benzynowej, a ja już męczyłam się to stawałam w pierwszym możliwym miejscu i robiłam kupę za krzaczkiem. Szybko zrozumiałam, że to bezsens i jak tylko potrzebuję normalnie załatwiam się w jego łazience. Oczywiście spłukuję na raty, nie zdąży się zasmrodzić całego mieszkania. Najczęściej robię i tak w nocy to zawsze trochę swobodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×