Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MokraMarta

Kolejny filmik z hotelu do oceny

Polecane posty

Gość gość
Co na nim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MokraMarta
A nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycze Ci zeby twoja matka kiedys po kims musiala sprzatac takie szczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.07.22 Do : Wilk1946 Witaj Wilku najpierw chciałbym Ci publicznie podziękować za Twoją wczorajszą obecność na Biesiadzie Tym bardziej że wczoraj podobnie jak do Soboty do 1:30 nie będę mógł być obecny a informacje o tym co się dzieje na Bacówce mam tylko dzięki uprzejmości Ciekawskiej za co jej publicznie dziękuje Wczoraj funkcję gospodarza i właściciela Bacówki pełniła w moim imieniu Ciekawska co wymagała niezwykłej odwagi stanięcia publicznie u mego boku pomimo fali niewybrednych ataków ze strony sfrustrowanej bandy gównozjadów którzy nie są wstanie okazać szacunku kobiecie, więc nie ma dla nich żadnych świętości Świadomość że jesteś u jej boku ze swoim Fiskarsem była dla Mnie dużym wsparciem i ukojeniem bo miałem wyrzuty sumienia że nieświadomie naraziłem Ją na te wszystkie niewybredne ataki mylnie zakładając że nawet gównojady okażą należny szacunek kobiecie. Ale widać że dla nich nie ma żadnych świętości. Myślę że dzięki Tobie Ciekawska czuła się bezpieczniej i pewniej wiedząc że krytycznej sytuacji zawsze pozostaje opcja rozłupania gównojadowi łba Fiskarsem tak żeby resztki mózgu rozprysły się po trawie użyźniając ją. Byłaby to pewnie jedyna pożyteczna rzecz w życiu gównozjada jaką zrobił. Wiem że to brutalne słowa ale Ci co nie okazują elementarnego szacunku nawet kobiecie wypadają poza obręb wspólnoty nawet narodowej czy jeszcze szerzej rozumianej jako ludzka czy całego świata zwierząt. Bo nawet w świecie zwierząt samica zawsze jest zawsze nietykalna w obrębie własnego gatunku pomimo że samce walczą na śmierć i życie o terytorium i jego zasoby Gdyby znowu zdarzyło Ci się znów stać u boku Ciekawskiej broń Ją skutecznie nawet wbrew jej samej bo jest dla Mnie cenniejsza niż me własne życie. Nie żałuj Fiskarsa niech trzaskają rozłupywane czaszki, miażdżone kości niech Bacówka spłynie rzeką krwi do jeziora to powinno ostatecznie i skutecznie oczyścić tych gównozjadów co nawet nie są wstanie uszanować godności kobiety. Mam też prośbę do Ciebie chciałbym żebyś do Soboty kiedy Mnie nie będzie to Ty najczęściej jak tylko możesz otwierał biesiadę zawsze o 21:00, nie musisz zostawać do końca wystarczy że pobędziesz z 30 minut Ja wszyscy się zejdą i towarzystwo odpowiednio ustawisz według zasad jakie opracowałem dla Biesiady a które są precyzyjnie opisane. Bądź twardy i bezwzględny żadnych odstępstw nawet na milimetr. Jak ktoś się nie stosuje do zasad a jest kulturalny grzecznie wyproś z terenów Bacówki. Jak pojawia się jakiś cham co chce wejść z butami i od razu zapowiada że w środku biesiady zrobi kupę na środku stołu z jadłem i piciem nie wahaj się od razu z automatu zamieniaj w gównojada ze wszystkim tego konsekwencjami czyli totalnym ignorowaniem. Jeśli i to go nie uspokoi i za głośno bzyczy bo mówić już nie może i jest natrętny dla gości odczaruj go na minutę z postaci muszki gównojadki i rozłup łeb Fiskarsem na miejscu, nabij na zaostrzony pal jak Azję Tuchajbejowicza a jego zwłoki postaw jako przestrogę dla innych przed brama wjazdową na tereny wjazdowe Bacówki, niech suszą się na słońcu i albo w nocy zajmą się nimi dziki albo jak wrócę spalimy zwłoki a Czeszkę przybijemy do drzewa z opisem dlaczego musiał umrzeć tak straszną śmierci ku przestrodze dla jego ewentualnych naśladowców tak jak kiedyś robili Słowianie na granicach swoich terytoriów plemiennych tylko oni nawet nie bawili się w opisy bo wtedy każdy rozumiał bez słów ten przekazał który brzmiał w wolnym przekładzie tak: „Wędrowcze jeśli przychodzisz w dobrych zamiarach i czystym sercem znajdziesz w nas ludzi Ci życzliwych i dobrych kompanów do biesiady co jadła i miodu nie poskąpią, dadzą dach nad głową w nocy a i dziewkę jurną i młodą co na śmietanie chowana na noc podeślą co by cię ogrzała i swej c*pki nigdy nie odmawiała jak tylko masz na to siły Bo u nas jak Gość w dom to Bogi w dom i łaskami później darzą tych co dochowują zasad gościnności. A i pula genetyczna się powiększa jak który z gości nasza jurną dziewkę pokryje i zapłodni. A jurne dziewki aż rwą się do tych „ciężkich obowiązków gościnności” bo to zawsze jakieś urozmaicenie w naszym spokojnym życiu. Chowamy jakby Ojciec był z nas nikt dziewce wstrętów nie czyni przeciwnie wszyscy z szacunkiem i pomagają jak mogą bo nowe dobre geny to zawsze dar niebios i bardzo korzystne dla przyszłości naszego plemienia I taka jurna dziewka to nawet chłopa szybciej znajdzie na męża bo już wiadomo że płodna i łożu ognista Lecz jeśli przychodzisz w Wędrowcze w złych zamiarach a twe serce czarne i zepsute to mamy dla Ciebie tylko topory i ostry palik na jaki Cię nadziejemy jak Ci wcześniej łeb toporem rozłupiemy więc zawróć pókiś jeszcze cały” Ponieważ jak sam widzisz wilku1496 dzisiejsi ludzie czasami bardzo tępi są i pewne oczywiste rzeczy trzeba im jasno wyłożyć czarno na białym żeby zrozumieli i zapisać na garbowanej skórze żeby przypadkiem nie zapomnieli. To tak właśnie zrobimy poświęcimy jedną z naszych skór z którą tyle słodkich wspomnień się wiąże i obok czaszki na tej skórze przybijemy podobny napis jak ten u Słowian. Tylko nie wiem jak będzie z tym opisem jurnych i chętnych dziewek czy nasze kobiety też by byłyby chętne do podjęcia „ciężkich obowiązków gościnności” jak i przodkinie Słowianki bo teraz te feministki to narobiły im takiego siana w głowie że co która jakaś normalna i chętnie c*pkę swojemu chłopu wystawia jak tylko ten ma ochotę i loda zrobi z połykiem to zaraz jej wmówią że daje się poniżać i sobą pomiatać. Więc dziwi się taka dobra dziewczyna o co chodzi przecież Babcia Ją uczyła że jak chłop dobrze obrobiony w domu to nie ma Ciśnienia w jądrach i za k**wami nie lata tylko robotą się zajmuje więcej kasy do domu przynosi bo na k**wy nie wydaje i jeszcze żone szczerze kocha i na rękach nosi i obsypuje prezentami i rozpieszcza. Wie co mądrzejsza to wałkiem po głowie feministki przegania bo jak się już mądre kobiety zorientował jak tóra jest żarliwa feministka to albo wiecznie samotna albo lesbijka to po co takiej słuchać jak sama przy sobie chłopa utrzymać nie potrafi albo woli lizać c*pkę niż normalnie ssać kutasa i połykać spermę co świetnie na cerą robi co powszechnie wiadomo wszystkim mądrym kobietom. Ale koncerny kosmetyczne blokują ta pradawną wiedzę co mądrym kobietom od tysiącleci znana bo by splajtowały bo taka sperma często połykana to 100 razy skuteczniejsza na cerę i zmarszczki i celulitis niż te ich wszystkie kremy razem wzięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MokraMarta
blednygosc dziś "smiech.gif to twój fetysz?" xx Tak gość dziś "Zycze Ci zeby twoja matka kiedys po kims musiala sprzatac takie szczyny." xx Bardzo dziękuję za życzenia. Hejty miło widziane ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.07.22 Do : Wilk1946 Witaj Wilku najpierw chciałbym Ci publicznie podziękować za Twoją wczorajszą obecność na Biesiadzie Tym bardziej że wczoraj podobnie jak do Soboty do 1:30 nie będę mógł być obecny a informacje o tym co się dzieje na Bacówce mam tylko dzięki uprzejmości Ciekawskiej za co jej publicznie dziękuje Wczoraj funkcję gospodarza i właściciela Bacówki pełniła w moim imieniu Ciekawska co wymagała niezwykłej odwagi stanięcia publicznie u mego boku pomimo fali niewybrednych ataków ze strony sfrustrowanej bandy g****ozjadów którzy nie są wstanie okazać szacunku kobiecie, więc nie ma dla nich żadnych świętości Świadomość że jesteś u jej boku ze swoim Fiskarsem była dla Mnie dużym wsparciem i ukojeniem bo miałem wyrzuty sumienia że nieświadomie naraziłem Ją na te wszystkie niewybredne ataki mylnie zakładając że nawet g****ojady okażą należny szacunek kobiecie. Ale widać że dla nich nie ma żadnych świętości. Myślę że dzięki Tobie Ciekawska czuła się bezpieczniej i pewniej wiedząc że krytycznej sytuacji zawsze pozostaje opcja rozłupania g****ojadowi łba Fiskarsem tak żeby resztki mózgu rozprysły się po trawie użyźniając ją. Byłaby to pewnie jedyna pożyteczna rzecz w życiu g****ozjada jaką zrobił. Wiem że to brutalne słowa ale Ci co nie okazują elementarnego szacunku nawet kobiecie wypadają poza obręb wspólnoty nawet narodowej czy jeszcze szerzej rozumianej jako ludzka czy całego świata zwierząt. Bo nawet w świecie zwierząt samica zawsze jest zawsze nietykalna w obrębie własnego gatunku pomimo że samce walczą na śmierć i życie o terytorium i jego zasoby Gdyby znowu zdarzyło Ci się znów stać u boku Ciekawskiej broń Ją skutecznie nawet wbrew jej samej bo jest dla Mnie cenniejsza niż me własne życie. Nie żałuj Fiskarsa niech trzaskają rozłupywane czaszki, miażdżone kości niech Bacówka spłynie rzeką krwi do jeziora to powinno ostatecznie i skutecznie oczyścić tych g****ozjadów co nawet nie są wstanie uszanować godności kobiety. Mam też prośbę do Ciebie chciałbym żebyś do Soboty kiedy Mnie nie będzie to Ty najczęściej jak tylko możesz otwierał biesiadę zawsze o 21:00, nie musisz zostawać do końca wystarczy że pobędziesz z 30 minut Ja wszyscy się zejdą i towarzystwo odpowiednio ustawisz według zasad jakie opracowałem dla Biesiady a które są precyzyjnie opisane. Bądź twardy i bezwzględny żadnych odstępstw nawet na milimetr. Jak ktoś się nie stosuje do zasad a jest kulturalny grzecznie wyproś z terenów Bacówki. Jak pojawia się jakiś cham co chce wejść z butami i od razu zapowiada że w środku biesiady zrobi kupę na środku stołu z jadłem i piciem nie wahaj się od razu z automatu zamieniaj w g****ojada ze wszystkim tego konsekwencjami czyli totalnym ignorowaniem. Jeśli i to go nie uspokoi i za głośno bzyczy bo mówić już nie może i jest natrętny dla gości odczaruj go na minutę z postaci muszki g****ojadki i rozłup łeb Fiskarsem na miejscu, nabij na zaostrzony pal jak Azję Tuchajbejowicza a jego zwłoki postaw jako przestrogę dla innych przed brama wjazdową na tereny wjazdowe Bacówki, niech suszą się na słońcu i albo w nocy zajmą się nimi dziki albo jak wrócę spalimy zwłoki a Czeszkę przybijemy do drzewa z opisem dlaczego musiał umrzeć tak straszną śmierci ku przestrodze dla jego ewentualnych naśladowców tak jak kiedyś robili Słowianie na granicach swoich terytoriów plemiennych tylko oni nawet nie bawili się w opisy bo wtedy każdy rozumiał bez słów ten przekazał który brzmiał w wolnym przekładzie tak: „Wędrowcze jeśli przychodzisz w dobrych zamiarach i czystym sercem znajdziesz w nas ludzi Ci życzliwych i dobrych kompanów do biesiady co jadła i miodu nie poskąpią, dadzą dach nad głową w nocy a i dziewkę jurną i młodą co na śmietanie chowana na noc podeślą co by cię ogrzała i swej c*pki nigdy nie odmawiała jak tylko masz na to siły Bo u nas jak Gość w dom to Bogi w dom i łaskami później darzą tych co dochowują zasad gościnności. A i pula genetyczna się powiększa jak który z gości nasza jurną dziewkę pokryje i zapłodni. A jurne dziewki aż rwą się do tych „ciężkich obowiązków gościnności” bo to zawsze jakieś urozmaicenie w naszym spokojnym życiu. Chowamy jakby Ojciec był z nas nikt dziewce wstrętów nie czyni przeciwnie wszyscy z szacunkiem i pomagają jak mogą bo nowe dobre geny to zawsze dar niebios i bardzo korzystne dla przyszłości naszego plemienia I taka jurna dziewka to nawet chłopa szybciej znajdzie na męża bo już wiadomo że płodna i łożu ognista Lecz jeśli przychodzisz w Wędrowcze w złych zamiarach a twe serce czarne i zepsute to mamy dla Ciebie tylko topory i ostry palik na jaki Cię nadziejemy jak Ci wcześniej łeb toporem rozłupiemy więc zawróć pókiś jeszcze cały” Ponieważ jak sam widzisz wilku1496 dzisiejsi ludzie czasami bardzo tępi są i pewne oczywiste rzeczy trzeba im jasno wyłożyć czarno na białym żeby zrozumieli i zapisać na garbowanej skórze żeby przypadkiem nie zapomnieli. To tak właśnie zrobimy poświęcimy jedną z naszych skór z którą tyle słodkich wspomnień się wiąże i obok czaszki na tej skórze przybijemy podobny napis jak ten u Słowian. Tylko nie wiem jak będzie z tym opisem jurnych i chętnych dziewek czy nasze kobiety też by byłyby chętne do podjęcia „ciężkich obowiązków gościnności” jak i przodkinie Słowianki bo teraz te feministki to narobiły im takiego siana w głowie że co która jakaś normalna i chętnie c*pkę swojemu chłopu wystawia jak tylko ten ma ochotę i loda zrobi z połykiem to zaraz jej wmówią że daje się poniżać i sobą pomiatać. Więc dziwi się taka dobra dziewczyna o co chodzi przecież Babcia Ją uczyła że jak chłop dobrze obrobiony w domu to nie ma Ciśnienia w jądrach i za k**wami nie lata tylko robotą się zajmuje więcej kasy do domu przynosi bo na k**wy nie wydaje i jeszcze żone szczerze kocha i na rękach nosi i obsypuje prezentami i rozpieszcza. Wie co mądrzejsza to wałkiem po głowie feministki przegania bo jak się już mądre kobiety zorientował jak tóra jest żarliwa feministka to albo wiecznie samotna albo lesbijka to po co takiej słuchać jak sama przy sobie chłopa utrzymać nie potrafi albo woli lizać c*pkę niż normalnie ssać k****a i połykać spermę co świetnie na cerą robi co powszechnie wiadomo wszystkim mądrym kobietom. Ale koncerny kosmetyczne blokują ta pradawną wiedzę co mądrym kobietom od tysiącleci znana bo by splajtowały bo taka sperma często połykana to 100 razy skuteczniejsza na cerę i zmarszczki i celulitis niż te ich wszystkie kremy razem wzięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ci się zakładki w przeglądarce pomyliły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze nie korzystam z tanich hoteli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ci ktos nasra na lozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nic mi do tego :) mam nadzieje że sprawia Ci to przyjemnosć i że znajdzisz kogoś z kim bedziesz mogła podążać ta droga:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Marta. Te filmiki są super. 10/10. Lej Skarbie jak najwięcej, bez żadnych oporów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MokraMarta
gość dziś "Niech ci ktos nasra na lozko" xx Nikt inny prócz mnie nie ma dostępu do mojego mieszkania. A złodziej pewnie by jeszcze w te pędy zwiewał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochany Skarb :) To cudowne, gdy to wszystko się z ciebie wylewa. Jesteś Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapominaj ze hotel ma twoje dane, mozesz spodziewac sie rachunku za czyszczenie a wtedy juz tak super nie bedzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Martusiu 😍 8/10. Tamten poprzedni był lepszy, bo było zbliżenie na psioche :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Marta :) Pozwól żeby tego wypływało jak najwięcej. Ten strumyk jest piękny: 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MokraMarta
Dziękuję za te miłe komentarze. xx gość dziś "Lej Skarbie jak najwięcej, bez żadnych oporów" xx Nie musisz mnie do tego zachęcać :) gość dziś "nie zapominaj ze hotel ma twoje dane, mozesz spodziewac sie rachunku za czyszczenie a wtedy juz tak super nie bedziecool.gif" xx Wątpię, aby się szybko zorientowali co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Take it all
Marta chce sie zabawi c ?? lukass@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mogę obejrzeć poprzedni filmik? Super nagranie, b. sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat ślicznotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Marta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćadi
Marta ciekawi mnie czy masz jakis zysk z robienia filmikow takich ? Tak z ciekawosci, nie mam zlych intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość objektywny facet
Serio obleśne.. zero podniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry_men
W górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napatrzą się panowie na takie chore albo naćpane najpewniej kobiety i marzy im się piss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×