Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oszukana1234

Liczba partnerów chłopaka

Polecane posty

Gość Oszukana1234

Hej Mam pewien problem, ale zacznę od początku... Ponad dwa lata temu poznałam swojego obecnego partnera. Nie wydawał się być tym kim.okazało się, że był. Mam tak, że zawsze jak się z kimś spotykałam pytałam czy miał dużo przygód seksualnycH. Nie chodziło mi o.podawanie konkretnej liczby ale.określenie mniej wiecej jakiegoś przedziału. Dla mnie jest to znacząca informacja, bo to w pewien sposób świadczy o człowieku. On nie wahają c się powiedział, że około 10. Stwierdzilam całkiem sporo w porównaniu do mnie tym bardziej że miał wtedy 21 lat(ja 23). Mimo to zaczęłam z nim być. jakis roku zaszlam w.ciążę. Teraz mamy cudownego synka. Ale dwa dni temu temat partnerow seksualnych powrócił( nie pamietam jak nawiązaliśmy do tego tematu, ale chyba on zaczął) . I od tamtej pory zaczal siie mój koszmar. Powiedział, że mnie.okłamał miał wiele partnerek, bo jak to stwierdził, rodzice sie nim nie zajmowali i on robil co chciał. Lubił bardzo seks, była to dla niego forma rozrywki. Nie.wahał sie korzystac z roxy. Teraz czuje obrzydzenie, cały czas chce mi się rzygać jak pomyśle w ilu piz*ach miał swego członka i ja nieświadoma tego oddałam mu się, mam z nim dziecko. No po prostu nie mogę. Totalne obrzydzenie, dla mnie jest k****a*em, jest "brudny". Nadmienię, że nie byla to liczba 20, 30 tylko wiecej. Jak tak.można, być taka męska szmat*. Nie wiem co robić. Nie mogę spać, jeść, caly czas bierze mnie na wymioty jak na niego patrzę. Jakbym wiedziała to nigdy bym z nim nie była. Oszukał mnie. Mówił, że był młody i głupi, ważne jaki jest po poznaniu mnie, ale ja nie mogę, no jest dla mnie smieciem. Co wy byście zrobiły na moim miejscu. Poradzcie proszę, bo mój szok nie pozwala mi racjonalnie myśleć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć koleżanko,czemu nie myślałaś o tym wcześniej?jaka to różnica 10 czy 50?wiedziałaś że ok.10 miał przed tobą,wcześniej ci to nie przeszkadzało?wiesz jestem starszy od was i widzę że młodzież dziś tak ma że szybko się zakochują,świata nie widzą poza sobą i szybko się rozchodzą,lub zdradzają się na wzajem,znaczy że go nie kochasz skoro patrzyć na niego nie możesz,szybko się odkochałaś,małżeństwo i związek to bardzo ważna sprawa i trzeba się przed bardzo mocno zastanowić i przemyśleć czy się wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek to naucz się kiedy używa się znaków interpunkcyjnych bo tego bełkotu nie idzie przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest forum a nie sprawdzian z ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki Co ty masz w głowie Jak można oceniać kogoś po ilośc***artnerów? A gdyby był prawiczkiem to co? Za p*****le byś go miała Myślałam że to domena facetów zwłaszcza tych z kompleksami. Chłopak bawił się szalał, robił na co miał ochotę poznał Ciebie i ? zakochalas się w jego aucie imieniu czy tej liczbie 10? A gdyby powiedział Tobie że miał jedną a z łóżka nie wychodzili lżej by Ci było? Jaka Ty jesteś niedojrzala Zapytaj czy jeszcze chodził na wagary i też miej o to pretensje bo przecież to takie malo rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strazniczka moralności młodych to Ty z pisu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odejdź od niego bo z takim bagażem nie da się żyć Poznaj z dzieckiem na ręku księcia z bajki oczywiście nie zapomnij zapytać ile miał przed Tobą dup a Ty mów że jesteś taka święta że prawie jak dziewica Jeśli kopnie Cię w d**e po pierwszym razie to szukaj dalej i tak 100 razy i będziesz kwita ze swoim już byłym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wow to faktycznie teraz to masz problem Jak ktoś napisał szybko się odkochałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście p**********i niektórzy. Powinni wam zablokować dostęp do Internetu xd. Dziewczyna się pyta normalnie a wy jakieś odpowiedzi wieczny hejt. To jest właśnie 21 wiek, wiek idiotów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka to jest ta dziewczyna Jak można po takim czasie od wydarzenia prac te brudy. Dziwię się że on cię nie zaliczył i nie znalazł kogoś mądrzejszego jesteś tempa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×