Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Foreva

Mam 25 lat i podniecają mnie starsze mężatki..

Polecane posty

Gość Foreva

Mam 25 lat, jestem zdrowym, zadbanym i wysportowanym facetem, w trakcie studiów, raczej mam powodzenie u kobiet ale najbardziej podniecają mnie starsze mężatki lub rozwódki w wieku 30 - 45 lat.. Dodam, że mam dziewczynę więc nie jestem niewyżytym buhajem ale mimo to strasznie podniecają mnie bardziej doświadczone, dojrzałe kobiety. Na samą myśl mi gorąco, w szkole na wykładach przez 1,5 h mam sprośne myśli o sexownej starszej Pani Profesor.. I nie o niej jednej. Ogólnie nie sądzę, żeby to był problem raczej to fantazja większości zdrowych chłopaków ale właśnie.. Z jednej strony mam dziewczyne i chcę żeby to pozostało tylko fantazją... a z drugiej strony żyje się tylko raz, ona w końcu jest mężatką.. i tak pomiędzy młotem a kowadłem to nie miałby być związek tylko czysty, ostry sex.. Jeżeli w końcu zdecydowałbym się na spełnienie tej fantazji to gdzie powininem szukać takiej mamuśki? Może niech wypowiedzą się właśnie te dojrzałe kobiety, czy one też mają takie fantazje z młodszymi? Pewnie więcej chłopaków jest zainteresowanych ;) PS. Jakiś czas temu byłem na imprezie i poznałem 39 latke, miałem już troche dobrze, ona była śliczna i umiała się wypowiedzieć ;) w pewnym momencie doszło do pocałunku... i wiecie co- było nieziemsko, aż wrzałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja słodka Ania
Mam 21 lat i jestem dokładnie taki sam jak ty :D Milfów ogólnie najlepiej szukać w sobotnie wieczory w miejskich pubach, barach lub dyskotekach(tam gdzie grają disco polo), serio, pełno się ich tam kręci :) 2 tygodnie temu właśnie udało mi się poderwać 34 latke chociaż na początku broniła się pierścionkiem na ręku. dodam, że była cudowna i już po pocałunku byłem nieziemsko rozpalony haha. Pozostaje tylko wspominać i polować dalej. My poprostu wiemy co jest lepsze bracie:) no i doświadczone. Te kobiety często są zaniedbywane przez swoich mężczyzn, którzy wolą wypić piwo po pracy niż nimi się zająć, a one potrzebują seksu bo z zabawką to nie to samo - to normalne i musimy się za nie brać bo one tego potrzebują. Te młode to nawet nie wiedzą jak trzymać penisa w ręce, a co wiecej - robić oral. Musimy się kiedyś zgadać na małe polowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polujcie panowie. Macie rację jesteście potrzebni jak powietrze. To taka wzajemna korzyść. Wy spelniacie swoje fantazje a my odzyskujemy chęć do życia. Pamiętajcie tylko o tym żeby nas dobrze traktować nie oceniać i nie obrażać, w końcu to my dajemy wam rozkosz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja słodka Ania
Ja zawsze dobrze was traktuje, nie obrażam, nie oceniam ale za to jak napisałaś tajemnicza koleżanko, spełniam swoje fantazje bo z wami zawsze jest dziko, super i przede wszystkim miło. Każde takie przeżycia miło wspominam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuśki zdecydowanie są najlepsze a i potrafią być zboczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczone....no tak to mozna nazwać. Nie wstydzimy się powiedzieć co nas kręci i nie krępujemy się zapytać czego wam potrzeba. A to podstawa udanej zabawy. Poza tym nie mamy oporów bo wiemy, że nie musimy udawać cnotek co to nie wiedzą co i jak zeby facet nie pomyślał że puszczalska. Doświadczenie to nasz atut. I kochamy ten wasz młodzieńczy entuzjazm, którego nam już w naszych związkach zaczyna ubywać. Czyli same dobre rzeczy wynikają z takich przygód. Również serdecznie pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko 25 latek dziś to prawie dzieciak. Może niektóre z was lubią od razu dac byle gdzie, ale ja tam wolę się poceregielic ;-) Zawsze wtedy seks lepiej smakuje. Mlokosy się do tego nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie taką jestem, lad 33, ale jak mam się do Was odezwać Panowie? Jakiś mail czy jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, pisz na dyskretnywojtek@wp.pl, nic nie tracisz, a moze znajdziesz to czego chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem przystojnym 18 latkiem również chętnym na spotkania ze starszymi i dojrzalszymi kobietami. chętny to nawet mało powiedziane :D wiec kluby, dyskoteki gdzie puszczają discopolo? w poniedziałek rano wybieram się do Torunia, nie mam jakiś większych planów oraz dachu nad głową. mam za to 2 tys złotych w kieszeni i mam zamiar być tam tydzień, także odwiedzę te kluby i puby z discopolo.. może któraś będzie miałą chęć zająć się przystojnym 18 latkiem z interesem 22cm. hehe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cocka dziś podaj @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja słodka Ania
Ja również zostawię avkona@gmail.com pozdrawiam was mocno mężatki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie te mężatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jakaś Pani zainteresowana 20 latkiem z okolic Warszawy niech się odezwie grzesiek.9601@wp.pl. czekam i pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama bym sie isala na taki seks bo maz spi grzecznie w lozku po 23 i jak przyjde za pozno to nici, 2 razy w miesiacu po 5 minut sie zejdziemy. Szkoda ze daleko mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij sie przynajmniej popiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 lat i czekam na pania Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 i nie masz kobiety? coś nie tak z tobą musi być :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem dziewczynę ale wyjechała i sie rozpadła relacja ! Ale chętnie poznał bym starsza od siebie kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam starszej Pani :) Mam 26 lat jestem ze śląska zapraszam na maila : naznaczony3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Torunia nie tak daleko, 2 godziny w tą iweftą a cała noc nasza :D dobrze się zastanów 22cm to nie nic takiego ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka moze jakas pani zainteresuje sie pelnym werwy 18 latkiem? Jakies spotkanie spacer i tak dalej? Z trojmiasta . Czekam na odzew. Kamil.bijoch@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa Marie
Jestem 40letnią blondynką o zgrabnych nogach i pięknym, dużym biuście.Kocham seks w każdej postaci.chętnie pobawilabym się z jakimś niewinny synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisa merine skad jestes? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 40 lat szczupła ,długie włosy nikt mi tyle nie daje . Choć nie stylizuje się na dzidzię piernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×