Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spragniona namietnosci

mam dość sexu z nim!

Polecane posty

Gość spragniona namietnosci

Cześć . Jestem tutaj po raz pierwszy. Szukałam już tematu lecz nie znalazłam czegoś co przypominało by moja sytuację. Zacznę od tego że mam 19 lat mój chłopak też. Gdy po raz pierwszy zauważyłam że coś jest nie tak postanowiłam poczytać o tym . Wywnioskowalam ze muszę porozmawiać z chłopakiem o Tym. Mianowicie chodzi o to że sex z nim nie sprawia mi przyjemności nie jest on długo dystansowcem Więc stosunki były dość krótkie czasami minuty nie trwały. Za specjalnie nie zajmował się mna żeby sprawić mi przyjemności .Rozmawiałam o tym z nim ze jest mi źle i nie czuje tego czegoś , ze potrzebuje żeby on tez mi dobrze robił. Ale niestety dalej to samo jest . Udaje że nic się nie stało dlatego że on tylko miał z tego przyjemność.Nie wiem co mam robić boli mnie to bardzo. Chcę zaznaczyć ze to nie pierwsza rozmowa z nim o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesni sa tacy jak Twoj chlopak, biorana co mają ochote i odwracają sie na przyslowiowy drugi bok, a inni sa zmyslowymi romantykiami, ktorzy mogliby godzinami pieścić Cie, dotykac, glaskac i doprowadzac jezykiem do wielokrotnych orgazmow, w przerwach uprawiajac boski seks.... kwestia znalezienia odpowiedniej osoby :) monoceros@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona namietnosci
sadze ze kazda kobieta tego romantyzmu czasami potrzebuje . tylko moje pytanie brzmi co dalej mam zrobic z tym watkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie chcesz męczyć sie z tym do emerytury, zmien chłopaka, on sie nie zmieni. monoceros@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale chciałbym wiedzieć, z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak patrzy tylko na to żeby było jemu dobrze. Zostaw go. Chłopak tak jak np ja powinien na pierwszym miejscu mieć za cel przyjemność partnerki, a potem swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×