Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość penpena

MINI BEZ MAJTEK ZADZIAŁA???

Polecane posty

Gość penpena

mój mąż nie jest już taki jak kiedyś ... seks był na porządku dziennym..teraz to rzadkość.. czy zadziała na niego krótka bardzo krótka spódniczka bez majtek???próbowałam już wielu rzeczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLUCHAJ MNIE
to dziala na kadzego faceta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLUCHAJ MNIE
zrób brazylijskie bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penpena
o 18 wraca z roboty:D właśnie się szykuje jak to nie zadziała to już koniec... PANOWIE CO SIĘ Z WAMI DZIEJE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waawaaweewaa
pewnie, że zadziała mini bez majtek, jeszcze się powypinaj tak by widział, że ich nie masz, jak będzie chciał się dobierać do Ciebie, udawaj tak jakby się nic nie stało pytaniem "ale o co Ci chodzi?" z uśmiechem na Twarzy delikatnie się odsuwając...a potem rób jak chcesz, mam parę pomysłów - w końcu jestem facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penpena
MOJA JEST JAK PUPKA NIEMOWLĘCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penpena
Jakie pomysły??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfhgdfgudjhbj
ZGADZAM SIE CO DO BIKINI BRAZYLIJNSKIEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfhgdfgudjhbj
halo autorko jestes tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penpena
wsadź sobie między drzwi orange skur** ...zamiast się wymądrzać to doradź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfhgdfgudjhbj
zrobisz to brazylijskie w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrrrnullllaaaa
co brazylijskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfhgdfgudjhbj
bikini brazylijskie, tj ogolona ci*ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziała
Na 100%. Proponuję zamiast czekać w domu, wyjść po niego. Niech nacieszy się w drodze do domu. A jak odkryje twoą toajemnicę, to jest twój. Wczoraj moja pani po powrocie z pracy przebrała się w krótką spódniczkę i szpilki, bo zaraz wychodziliśmy razem. Wygłądała bosko. A że razem z pracową spódnicą zrzuciła majtki... Nie muszę dodawać jakie zrobiła na mnie wrażenie. Wydepilowana cipka jest bardzo wskazana na wypadek przypadkowego podejrzenia. Po prostu może się komuś wydawać, że widzi majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penpena
mój powiedział żebym nie chodziła z gołym tyłkiem;/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo ktoś zobaczy!!!!!!! od dziś będę się ubierać w worek na ziemniaki wtedy może mnie zeche;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina karola
tez sposob jest stary i bardzo dobry na wiekszosc facetow ale najlepiej dziala w miejscu publicznym, poprostu powiedz mu o tym ze nie masz a on bedzie mily do konca dnia, potem sex bedzie dwa razy lepszy u mnie zawsze dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie baby...
Ale wy jesteście durne. Jak coś nie funkcjonuje w związku, to wam się wydaje, że gołą dupą wystarczy zaświecić i po problemie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina karola
mojego faceta akurat to strasznie podnieca i dajemy sobie to co lubimy najbardziej, a nie te nudne zwiazki co ciagle problemy maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penpena
ty piczo!!! żaden związek by nie funkcjonował jakbyś nie pociągała swojego męża. chce tylko go podniecić a nasz związek jest okej nie narzekam . czasem trzeba polatać z gołym tyłkiem albo w seksownej bieliźnie . niech wie co ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina karola
pewnie ze trzeba sobie jakos radzic z facetami, wystarczy ze moj jest markotny gdzies na miescie to wchodze do talety sciagam stringi i wreczam mu je ukratkiem w dlon lata za mna slodki jak baranek. Jednego razu mialam tak krotka sukienke ze bal sie ze ktos inny zauwazy i chodzil za mna krok w krok. Tak sie przytrzumuje facetow na zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Jasne że na męższczyzn działa widok cipuni spod spódniczki ,przecież faceci są wzrokowcami, my w zeszłym tygodniu wróciliśmy z Egiptu ,pogoda super woda w morzu ciepła i mały numerek ,idziemy na śniadanie ,moja w koszulce i miniówce siedzimy na przeciw siebie i wszystko ok. nie wiem czy specjalnie upadła jej łyżeczka na podłogę więc schylam się po nią i patrzę że moja pani świeci cipunią ,pytam czy zapomniała założyć majtki ,a ona że nie miała takiego zamiaru specjalnie ich nie zakładała ,już nie mogłem doczekać się kiedy skończymy śniadanie i pójdziemy do pokoju przebrać się w stroje kąpielowe,a w pokoju szybki numerek, moja ma całkiem wydepilowaną więc można pomyśleć że ma majcioszki ale może lepszy efekt by był gdyby miała paseczek na łonku -większa podnieta,zresztą na urlopie można robić różne eksperymenty ale ten jest dobry,na początku bałem się że może ktoś jeszcze widział jej ślicznotkę ale póżniej pomyślałem że niech inni też mają uciechę pooglądać polkę a nie gole czeszki i niemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×