Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jurek Łajdus

Mocny bolesny wzwód

Polecane posty

Gość Jurek Łajdus

Ostatnich kilka nocy było dla mnie koszmarne . Budziłem się z twardym wielkim qtasem ,aż bolało. Dziś było podobnie. O co tu chodzi?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu Kajdanowicz
Przejmuje nad Tobą kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu Kajdanowicz
Czyli do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się cieszył z każdego wzwodu, bo mam z tym od jakiegoś czasu problem. Chyba wybiorę się do lekarza, bo kumpel poszedł i dostał lek maxigra go, który podobno mu przywrócił potencję w 100%. Ja różnych metod próbowałem, ale nic nie działa, więc chyba nie mam wyboru, żeby się żona ze mną nie rozwiodła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rendino1
U mnie z kolei wzwód jeśli się pojawia to słaby albo nie mogę go utrzymać. Tak też jest źle. Ale mój lekarz znalazł na to sposób, przepisał mi maxigrę go i znów cieszę się z seksu. Erekcja jest silna, na długo i moja partnerka jest zachwycona, bo mimo że stosuję lek wspomagający moją męskość to wciąż cieszymy się spontanicznymi zbliżeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Również mam od jakiegos czasu ten sam problem. Nie wiem czym może byc to spowodowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj. NIe jest to taka rzadka dolegliwość: https://drwenerolog.pl/objawy/bolesny-wzwod/ Chcąc dalej cieszyć się zdrowiem sugerowałabym wybrać się do lekarza poniewaz taki objaw może świadczyć o zakażeniu chorobą weneryczną ( szczególnie jeśli w przeszłości miałeś niezabezpieczony stosunek z inną osoba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnet ci odpadnie i bedziesz c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×