Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka21

mój chłopak chce mi się spuszczać na twarz

Polecane posty

Gość studentka21

uważam to za nienormalne, zboczone i w ogóle poniżające ale on się przy tym upiera. mówi, że jest to dla niego bardzo ważne, że jeśli się nie zgodzę to mnie zostawi. kocham go i nie wiem co mam robić. pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenna1234
jak tak stawia sprawe to go zostaw. nie rozumiem szantaży typu "jak nie to odchodzę" weź go wysmiej i olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka21
ale ja go kocham i nigdy go nie zostawię, jeśli on mnie zostawi to nie iem co sobie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenna1234
a jak potem wymysli cos co równiez ci sie nie spodoba ? to co? zacisniesz zęby i mimo tego ze nie chcesz bedziesz mu potulna? wymagaj od niego szacunku, bo widocznie go nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka21
już wymyślił. anal. kolejna głupota. można tylko się nabawić chemoroidów. ale on mówi, że nie będę żałowała, że to będzie wielka przyjemność, że jeszcze mu będę dziękowała, że mnie uświadomił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenna1234
wiesz? ja lubię anal i lubie jak mi się spuszcza na twarz. ale to nie o to chodzi. wazne jest to co Ty czujesz. nie zmuszaj sie do czegos do czego nie jesteś przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka21
a ile masz lat i skąd jesteś. chyba wolałabym seks z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenna1234
:) 22 z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka21
spotkałabyś się ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka21
Umówiłybyśmy sie na anal i spuszczanie sie na twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenna1234
ha ha;) to mogłoby ciekawie wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka21
podasz mi swój telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwy samiec
ziew ziew ziew małolaty zboczone cholera! SPAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi kk
po co spac lepiej sie seksic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmanson
A mi sie takie cos podoba,choc nie mialem jeszcze okazji. Coz moze kiedys znajde chetna i otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka21
no właśnie słyszałam, że jest niezastąpiona, że skóra potem jest bardziej jędrna i lepiej wygląda ale się brzydzę :( i jekoś nie mogę się przełamać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squall
Studentko21! Jesteś młodą dziewczyną, jeszcze nie do końca uświadomioną - według mnie nie powinnaś się godzić na zachcianki Twojego chłopaka jeśli absolutnie nie masz na to ochoty. Jeśli Twój chłopak nie jest w stanie tego zrozumieć, rysuje się jasny obraz jego psychiki - jest kolejnym, napalonym samcem, który z racji tego że ma dziewczynę może sobie z nią robić co mu się tylko żywnie podoba. Nie pozwól się tak wykorzystywać - to świadczy tylko o jego całkowitym braku szacunku dla Ciebie, skoro szantażuje Cię odejściem - nie mówię żebyś odchodziła od niego, ale żebyście przeprowadzili rzetelną i szczerą rozmowę - w końcu w związku chodzi o to aby zadowoleni byli wszyscy - pamiętaj - nic na siłę :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmy jestesmy..
Moj mi sie czasem spuszczal, ale niezbyt to bylo wygodne, bo pryskalo w oczy i na wlosy, to nie da sie tak trafic tylko na sama twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grado
w takim razie ty go zostaw jesli tego nie chcesz to nie rób albo powiedz mu żeby nie zrobił minetkę stojąc na rękach a jak nie to go zostawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość advisor
muszisz sama zdecydowac. moja dziewczyna czasami lubi czasami nie. zalezy od jej nastroju do jestesmy jestesmy... : da sie ominac oczy, mozna dojsc i do perfekcji w celowaniu :) albo mozna zaslonic oczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondlicht75
nie bac taka swietojebliwa przelam sie i sprobuj moze ci sie spodoba moze wczesniej rob mu loda i posmakuj spermy moze spodoba ci sie ten nektar dany nam przez bogow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel34324
hejo mam sprwę potzebuje pomocy!!! proszę pomocy gdy uprawiam z moim chłopakiem seks robimy to bez gumki i gdy ostatnim razem sie kochaliśmy mój chłopak spuscił sie we mnie ale gdy juz skonczyliśmy po jakimś czasie troche ze mnie tego wyleciało... czy to jest normalne??? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel34324
NIE ROZUMIEM O CO PYTASZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel3434?? Nie to nie jest normalne.Powinno wylecieć uszami lub zostać wchłoniętę przez nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel34324
BARDZO ŚMIESZNE MAM NADZIEJE ŻE JAK TEŻ BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ/AŁA KIEDYŚ POMOCY W JAKIEJ KOLWIEK SPRAWIE TO JEJ NIE OTRZYMASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×