Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chrupka300

Mój facet Jest brutalny w łóżku!!!

Polecane posty

Witam serdecznie was wszystkie dziewczyny!:)Jestem tu nowa na forum i pisze ponieważ potrzebuje porady gdyż pewna sytuacja nie daje mi spokoju.Ja i mój facet jesteśmy ze sobą od roku jak narazie wspaniale nam się układa dogadujemy się jak starzy przyjaciele nie mamy konfliltow rozumiemy się i generalnie lubimy spędzać ze sobą czas.Moj problem dotyczy jednak swery lozkowej poniewaz moj facet jest bardzo nie delikatny podczas stosunku wręcz brutalny bardzo mocno mnie piesci gdy np dojdzie do tego ze to on mnie masturbuje robi to niewyobrażalnie mocno wielokrotnie wręcz KRZYCZALAM z bólu i prosiłam by przestał jednak on nie reaguje "przytrzymuje" mnie wtedy gdy nazwę to 'próbuje się wyrwac"i wklada palce bardzo mocno do samego końca pochwy!nie raz poleciała mi krew bo tak mi podraznil...Ale to co zrobił wczoraj az mnie wystraszylo mianowicie byliśmy na weselu u przyjaciol okolo 2-3 godziny kiedy bylismy dość mocno podkrecemi poszliśmy na pokoje ...Wchodzimy i od razu wiadomo...Byliśmy bardzo napaleni ale w pewnym momencie mój facet znow zaczol mnie bardzo mocno dotykac zszedł na "dol"Aby pieścić mnie po Francuzku na początku robił to umiejętnie i delikatnie tak ze czułam się wspaniale jednak w pewnym momencie zaczol robić to szybko i "lapczywie"na początku delikatnie mnie "tam"podgryzal ale i tak to mnie zabolalo gdyz jak wiadomo to bardzo wrazliwa czesc ciala więc znów protestowalalam ze boli i chcialam się wyrwać.Jednak mój luby przytrzymywal mnie za nogi i ugryzl mnie tak mocno w warge sromowa że az ja przegryzl i zaczęła lać się krew!!!Zaczelam prawie płakać z bólu a on nie przestawal mnie trzymac ... zaczęliśmy się wręcz szarpać o on odwrócił mnie i dawał mi kilkanaście klapaow z całej siły!!potem wszedł we mnie i kontynuował aż do swojego finalu...W ogóle nie reagował ja moje prozby delikatnie !krzyki na to ze boli na to ze leje się krew i by przestał!!!Jestem w szoku a na ta chwile masakrycznie obolała w miejscu intymnym nie mogę normalnie usiąść ponieważ czuje potworny ból!!;(Dziś jak był trzeźwy chciałam Z NIM porozmawiac dlaczego tak mi zrobił czy w ogóle zdaje sobie sprawę jak ja teraz się czuje i jaki ból czulam w tamtym momencie i teraz !!!jednak wzruszył tylko ramionami i powiedział:Nie wiem.....Dziewczyny co o tym wszystkim myślcie??Zaczynam się zastanawiać czy to w ogóle normalne i czy z moim facetem jest coś nie wporzadku.Aha dodam jeszcze ze ja mam skończone 24 lata mój partner 32 na codzień jest normalnym myslacym obrotnym przedsiebiorcom .Dziewczyny bardzo prosze was o porady nie chce rozmawiać o Tym z przyjaciolkami gdyż nie chce aby miały mojego mezczyzme za "wariata?" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quarrie
Lubie facetów zdecydowanych w łóżku, takich co porządnie zerzna, klepna czasem w tylek czy pociągną za włosy do tyłu. Ale twój facet to zwykły sadysta nie liczący sue z twoim zdaniem. Gryzie Cie do krwi i nie zwaza na twój ból i protesty? Gdzie jakiś szacunek? Robiłam to z facetami z którymi nie łączyło mnie żadne uczucie, a żaden mnie w taki sposób nie potraktował. A Ty przecież jesteś z nim w związku. Uciekaj dziewczyno bo niedługo stwierdzi, że to za mało i zacznie Cie gwałcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt długie do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 15 też tak pomyślałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscrallox
Prawda może Cię zg****ic weź go olej bo dogadywanie się to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokator w akcji ale tym razem zbyt rozpoznawalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"swery, zaczoł, przedsiębiorcom, Francuzku, proźby, " :D :D :D Do hilwy uczęszczasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nowa na forum? Mam pytanie nr 1 JAKI MIAŁAŚ POPRZEDNI NICK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za te błędy pisze na smartfonie i tak czasem" gotowe wyrazy"mi wpisuję...A że dużo się tu rozpisalam to już nie czytalam i nie poprawialam błędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam wcześniej żadnego innego nicka ponieważ dopiero co zarejestrowalm się na tym forum.Mam jeszcze pytanie nie chcący kliknelam opcje "Zgłoś"na przypadkowym użytkowniku w jakim celu uzywa sie twgo 'Zglos"???...Nie chciała bym na "wstępie"komuś tu podpaść,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgti
Chrupko odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostanie wezwanie na komende ta osoba na którą kliknełaś, ale nie przejmuj sie bo to zły człowieczek jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz go na badanie ginekologiczne pochwy będzie widział co to delikatność mój jest przy Każdym badaniu ginekologicznym cipki. Uczestniczył przy poród ach. Mój jest czuły delikatny troskliwy ale w łóżku zawsze mnie zaspokoi bez brutalności. Do pochwy musi ci wkładać palce wydłuża sobie członka w ten sposób? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×