Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcsa

Moj maz

Polecane posty

Gość gośćcsa

Gdy mojego meza jego brat sie dowiedzial ze on wyjechal do UK pracowac dzwoni do mnie prawie codziennie. Mieszka od nas prawie 150km jest dwa lata starszy od mojego meza, a ja jestem duzo mlodsza od niego. Od kiedy mnie poznal zawsze byl dla mnie mily i grzeczny ze az do przesady. A jak dzwoni to co za komplementy mi prawi, a do tego tylko na kawe zaprasza albo na kolacje. Juz nie mam wymowek a zeby sie umawiac to sie troche boje zeby Jakis wywiad to zweszyl i zebym nie miala z tego problemu. Ale jak sie upewnie to chyba spotkam sie z nim. CO ZROBIC????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz że, schlebiają ci, jego komplementy i zwiększona troska gdy twojego męża nie ma, ale żeby przestał bo źle sie z tym czujesz. Dokładnie tymi słowami. żeby nie zarzucił Ci że sobie coś ubzdurałaś że Cie podrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj zdac do nastepnej klasy... bo to nie zarty... juz tylko miesiac pozostal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zweszy to wywiad to bedzie kiepsko. Szczegolnie mosad oni sa najlepsi . Poprostu jak zobaczysz goscia w czarnych okularach z pejsami i na glowie w jarmulce to udawaj ze nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
gość dziś :D Nie rozumiem treści. :( Tzn. rozumiem, ale czytam jakoś bez zrozumienia czy coś... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka napisala conbedzie jaknjakis wywiad tonzweszy. Wiec jej odpisalem zeby uwazala na mosad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Ale ja nie wiem dlaczego ona boi się wywiadu. :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak on tak daleko od ciebie mieszka to jedz do niego jak slonce zajdzie i wroc tez po zachodzie slonca aprzez caly dzien nie wychodz z mieszkania tylko nich sie zajmie twoja broszka i wszystko pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×