Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fioletowakartka

Mój partner w ogóle nie chce się kochać

Polecane posty

Gość fioletowakartka

Hej. Mój partner (44l) w ogóle nie chce się ze mną kochać. Jesteśmy razem od 5 lat i odkąd mieszkamy razem (od 2 lat) nasze życie erotyczne stało się bardzo ubogie. Ciągle to ja inicjowalam zbliżenia. Doszło do tego, że uprawiamy seks mniej więcej 1 raz na 4-6 miesięcy. Jestem od niego młodsza i mam swoje potrzeby. Bardzo mnie to męczy, bo go kocham, a nie mogę się do niego zbliżyc. Nie jest to kwestia tego, że mogę się mu nie podobać bo dbam o siebie i ogólnie podobam się mężczyznom. Próbuje różnych sztuczek, żeby zaciągnąć go do łożka (przebieranki, seksowna bielizna i szpilki w łóżku) ale to nie działa. Zaczynamy się całować, ale nic więcej, bo on nie potrafi się podniecic. był u seksuologa, ten przepisał mu jakieś leki, które niczego nie poprawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowakartka
Trudno mi tak żyć. Coraz częściej zaczynam myśleć o odejściu, bo czuję się nieatrakcyjna i nie doceniana jako kobieta. Nawet przestałam inicjowac seks bo wiem jaka jestem rozczarowana za każdym razem. Żyjemy jak współlokatorzy, a zadowalać musze się sama...Może któraś z Was przeżywa podobne rozterki? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba odejście to jedyne wyjście. Jak kobieta facetowi się podoba, pociąga go to on zawsze będzie miał ochotę i odkleić się nie będzie chciał. Może gej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można odwiedzić gabinet seksuologa. Moim zdaniem takie sesj***ardzo pomagają. Miałem okazję uczestniczyć w takich spotkaniach w tym gabinecie http://seksuologia.org/. Uzyskałem bardzo fachową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ugniataj mu fiutka to zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lubelskie
Chętnie mogę się Tobą zajac jeśli chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Partner? Moze tylko chce razem gazete czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks raz na pół roku, czyli nie współżyjecie praktycznie wcale. Nie chciałbym być na twoim miejscu. Masz chyba trzydzieści kilka lat i masz zrezygnować z seksu? Za kogo on cię ma? Powiedz temu człowiekowi, że chcesz od jutra normalnie żyć i musisz się pożegnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×