Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwerty asdfghj

Moja dziewczyna chce założyć stringi na basen co mam zrobić

Polecane posty

Gość qwerty asdfghj

Dziś mam iść z moją dziewczyną na basen a ona kupiła sobie stringi i chce w nich iść. Tłumaczyłem jej że wszyscy się będą na nią gapili a ona powiedziała no i co z tego :( Ostatnio zaczęła się ogólnie dużo bardziej wyzywająco ubierać, kręci d**ą jak idziemy po ulicy, flirtuje z moimi kolegami i zaczęła mi gadać o seksie ze swoimi byłymi, opowiadać jak to robiła w jakich dziwnych miejscach itp. Co się z nią dzieje? Co mam zrobić zeby się uspokoiła? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oswoiła się pokazuje swoje prawdziwe oblicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpruwam pagony
zabij ja zjedz i znajdz se nastepna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn on
powiedz Jej, że przy stringach naleje się woda do c*pki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty asdfghj
A wpuszczają na basen dziewczyny w stringach czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ten basen, też się przejdę i popatrzę na zgrabną d*peczkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzę, że ciebie prowokuje bo może jej się nudzi w łóżku i chce czegoś extra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Też załóż stringi i będzie git.Skoro ubiera się wyzywająco i flirtuje z twoimi kolegami to może nie spełniasz jej oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty asdfghj
Tylko, że ona waży 120 kilogramów przy wzroście niecałe 160 cm i tych stringów w ogóle nie widać spod obwisłego brzuszyska. Poza tym powiedziała, że będzie skakać z wierzy 5 m, a wtedy cała woda może się wychlapać z basenu. Może powinienem w ogóle nie iść z nią na basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinienes ją pożądnie wygrzmocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
To może idź z nią na lodowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie z nią spokoj, to jakas lafirynda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty asdfghj
Ona wcale tyle nie waży to ktoś się podszywa! Na szczęście dziś nie poszliśmy ale boje się że ona to zrobi w końcu, co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika35
A ile ma lat twoja dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
A dlaczego przeszkadza ci, że ona chce pójść w stringach? Ubędzie jej czegoś, gdy inni faceci popatrzą na jej zgrabny tyłeczek? Tylko mi nie mów, że ty nie patrzysz na inne kobiety pożądliwym wzrokiem, wiec czemu ona nie może pozwolić innym popatrzeć na siebie? Chyba powinieneś być dumny z tego, że masz kobietę, której pożądają inni? Chyba, że nie jesteś jej pewien i boisz się, że twój mikro-fiootek o długości 5 centymetrów jej nie zadowala i poszuka sobie większego, lepiej dopasowanego do jej rozklekotanej ceepki? Jeśli tak, od razu powiedz jej "papa" i znajdź sobie paszteciastą dziewicę w habicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale beznadziejna rada. Ktoś chciał być mundry i mu nie wyszło. Widać że doświadczony przez życie z naciskiem na doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskakujący Jacuś
Załóż strój borata. Ludzie zupełnie nie będą zwracali na Twoją dziewczynę tylko na Ciebie. Tylko uważaj, żebyś nie wpadł w oko jakiemuś murzynowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty asdfghj
Ma prawie 20 lat, A co do doświadczonego przez życie to może niech twoja kobieta tak się ubiera jak chcesz żeby na nią się patrzyli ale ja nie chcę by inni faceci patrzyli jej się na tyłek jak chcesz to niech twoja kobieta tak się ubiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika35
Jak ma 20 lat to nic nie poradzisz jak będzie chciała to pójdzie i tyle. Oczywiścię owinieneś powiedzieć że Ci się to nie podoba. Ale jak będzie chciała tak zrobi to zależy od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, że może się dziewczyna uprzeć z tymi stringami. Niestety w Polsce to jest wydarzenie jak dziewczyna jest na plaży czy basenie w stringach. Polecam pojechać do Chorwacji, tam takiego problemu nie ma. Plaż dla naturystów jest mnóstwo. Bułgaria też jest mniej konserwatywna. Tam na plaży same majtki wystarczą. I właściwie gdzie się nie pojedzie poza nasze granice to normalne. Włoszki przodują. Także polecam w przyszłe wakacje zwiedzić plaże Europy południowej szczególnie i nie będziesz mieć problemu, że dziewczyna w stringach chce iść na basen. Chyba, że po takiej wyprawie będzie chciała iść tylko w stringach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika35
bez przesady widziałam do czasu do czasu u nas. Może nie jest to popularny strój na basen ale się zdaża i nie wywołuje sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygrzmoć Ją porzadnie to sie uspokoi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony prze życie
Jak chcesz wiedzieć, to JA namówiłem żonę, byśmy plażowali na plażach naturystycznych, bo nie lubię bladych plam po kostiumie. Widać z twoją męskością jest nietęgo, że boisz się pokazać światu tyłek swojej dziewczyny. Zapewne boisz się, że przyjdzie jakiś mięśniasty Zdzicho i ona pójdzie z nim, a ciebie zostawi na lodzie. Widać nie zasługujesz na tak atrakcyjną dziewczynę i dlatego powinieneś wymienić na paszteta, o estetyce odpowiadającej twojemu poczuciu własnej męskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mozna goło.. ale czy to smakuje, czy jakis smaczek jest? jakby wszystkie tak chodziły? to czy to by było pociagajace? Czy bardziej urzeka - taka skromna - dla jednego faceta>? Czy pokazalibyscie swoja dziewczynę prawie gołą wszedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika35
Tu akurat chodzi o basen. To nie jest wszedzie. Jest to miejsce zamknięte i chodzi się tam na własne życzenie. To nie jest ulica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaawa
Ja nieraz zakładam . nie widzę w tym żadnego problemu. Nigdy też nik też nie zwrucił mi uwagi że nie wolno chodzić w stringach na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Moja dziewczyna też lubi zwracać na siebie uwagę śmiałymi strojami, także na basenie. Ma fajne bikini z majteczkami w fasonie brazylijskim. Tzn nie stringi ale dół mocno zwężony że bardzo łatwo wcina się i odsłania pośladki. Z przodu też są ryzykownie wąskie. Można co rusz poprawiać i jest grzecznie, ale można zostawić i robią się właściwie stringi. Świetnie pływa i pięknie wygląda sunąc kraulem błyszcząc zgrabną pupą. Dlaczego bym miał jej żałować takiej przyjemności, co mi szkodzi, że na nią patrzą. Jestem dumny, że mam taką laskę, niech mi zazdroszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaneska15
stringi na basen dziś spróbuję za godzinkę się wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×