Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwerty asdfghj

Moja dziewczyna chce założyć stringi na basen co mam zrobić

Polecane posty

Gość dojhhb
i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaneska15
umuwiłam się z koleżanką spróbuje ją też namówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronika35
kurczę jak ja namówić na stringi było by fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty asdfghj
Dziś to się stało i poszła w stringach :O banda gówniarzy patrzyła się jej na d**ę i cały czas komentowali, ogólnie to chyba każdy facet na nią się patrzył i kobiety też a ona była jeszcze z tego powodu zadowolona chociaż na początku była trochę speszona. Pokłóciliśmy potem i ze sobą nie gadamy, jestem zły na nią bo mówiłem że mi się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykłe to mogą być a gówniarze to zawsze tak się zachowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy ,że jest pusta skoro chce d*pskiem świecić przed obcymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
To nie ona jest pusta, tylko qwerty ma umysł zakompleksionego muzułmanina i powinno się go izolować od społeczeństwa jako potencjalnego zamachowca - samobójcę. Alkaida tylko czeka na takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie rzeczy .Jak nie chcesz żeby zakładała stringi na basen czy plażę to powiedz jej ob tym. Ewentualnie możesz zmienić dziewczynę na taką która kąpie się w leginsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawo25
Byłam dwa razy w stringach ale ze znajomimi byliśmy prawie sami więc czułam się dość swobodnie . 3 dziewczyny i pięciu facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jaszcze chodzi w stringach na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, na basenie obowiązuje regulamin i wyzywający strój jest niedopuszczalny, ratownik ją wygoni. Po drugie ma Cię w duupie i czy prędzej, czy później przyprawi Ci rogi, zatem jak najszybciej kopnij ją, za przeproszeniem, w duupę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcący być zadbany
Widziałem dziewczynę w stringach na basenie nikt jej nie wygonił i wcale nie zachowywała się wyzywająco ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chce sie Ciebie pozbyc malo kulturalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa27
byłam rok temu w stringach i nikt jakoś specjalnie nie zwracał na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech założy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna zawsze na basen chodzi w skromnych brazilianach i nikt nigdy nie zwrócił jej uwagi ani nie obserwował. Jeśli ma ochotę niech założy, ty tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej niech gołe te k***y idą na basen. Po co pilnować aby ten niewielki skrawek materiału z c**y nie spadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schowaj się z takimi wypowiedziami. Jak nie pasuje nie patrz i nie komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że nie widziało ci się, że poszła w syringach. Swojej żony też bym tak nie puścił. Ale jak inne dziewczyny były by ma basenie w skąpym stroju to bym nie narzekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca

musisz ja porządnie wyrypać w anala, potem spust na mordę i znowu anal az się zesra, nastepnie szczanie do mordy i znów anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćówa
Dnia 19.04.2016 o 11:53, Gość gość napisał:

Nie dziwię się, że nie widziało ci się, że poszła w syringach. Swojej żony też bym tak nie puścił. Ale jak inne dziewczyny były by ma basenie w skąpym stroju to bym nie narzekał

Mój jakby wiedział tp też by mnie nie póścil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

fajna sprawa, że stringi się popularyzują jako normalny strój - plaża ale również basen i codzienne okazje. Faceci muszą sobie wbić do tępych głów, że kobieta zakłada fajny strój nie tylko dlatego żeby się podobać otoczeniu, ale przede wszystkim po to żeby się dobrze czuć. Ma ochotę pokazać pupę to pokazuje i już, nie musi się podobać innym ale jej sprawia przyjemność. Nie znaczy że ma ochotę na seks ale po prostu lubi poczuć się swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od kilku lat na basen zakładam kostium jednoczęściowy kostium typu stringi na basen. Czikę się w nim swobodnie poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moim ulubionym też jest jednoczęściowy z bardzo mocno wyciętym tyłem. W takim mi się po prostu najlepiej pływa. Jak wchodzę do basenu pośladki są jeszcze trochę zasłonięte, ale tylko górą bo dół jest wąski i wślizguje się głęboko w rowek. Trochę ruchu i miękko posladki zupełnie się uwalniają. Chodzę na stałą godzinę basenową, stałe towarzystwo, zresztą nie jestem jedyną kobietą swobodnie prezentującą pupę. Plaża oczywiście też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ostatmio myślałam o takim mocno wyciętym na pupie .

Normalnie mam prawie stringi tal kal u Ciebie po kilku ruchsch w wodzie wślizguję sie między pośladki. Jak wychodzę z wofy mała popraweczka i pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×