Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Nic mi się nie chce, nic nie muszę...mam słowiańską duszę.

Polecane posty

Dlatego zakładam nowy topik. Bo mnie boli głowa, bo mam okres, bo wcześnie wstaję do pracy...To słyszycie, kiedy Wasza partnerka/partner nie ma ochoty na seks? Mój przypadek jest wyjątkowy. Nie odmawiam, bo seksu mam tyle, co kot napłakał. Bardziej jednak interesuje mnie, jak się wtedy zachowujecie? Obrażacie, idziecie na papierosa a może wchodzicie na kafe i narzekacie??? No jak to jest?Napiszcie, bo tego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mmm
ja jestem chyba szczęściarą bo mój mężczyzna nigdy nie odmawia i ja jemu też. Uwielbiamy seks to jest najwspanialsze uczucie czuć tą bliskość. Dziwie się tym którzy unikają seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieludzki
Słowianko czy miałaś kiedyś lizaną pochwę, która była pełna krwi menstruacyjnej i śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrażamy się, wchodzimy na kafe, narzekamy, zapalamy papierosa. A Ty jak reagujesz kiedy pani w sklepie mówi Ci, że nie ma Twojej ulubionej czekolady? Rozwalasz sklepową witrynę? Tupiesz nogą? Krzyczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to słowianka już sama sobie odpowiedziałaś :D Co innego czy nadal chcę być obsługiwana w delikatesach czy wystarczy mi zwykła budka na rogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę interesuje cię to czy ktoś zapala papierosa kiedy usłyszy od swojej połówki "mam migrenę, nie mogę "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zmęczona... Od 3m-cy. A Może pół roku. Już nie pamiętam. Już niedługo będzie Ch.uj wielki... Mój do dyspozycji innej. To się nie zmieni. Rozumiem mieć ochotę na seks ale się pada ze zmęczenia. Ale nie mieć ochoty w ogóle i tylko mówić o zmęczeniu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieludzki
Słowianko myśl pozytywnie i nie myśl o bólu głowy. Uda się.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tylko dzięki maryśce zachowałem zimną krew. Dziś mam na nią kompletnie wyyebane i chyba ją uświadomie jak wygląda prawdziwe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendzior - rozumiem co zamierzasz zrobić - jestem za Nieludzki - ja nie odmawiam...doczytałeś?Interesuje mnie Wasza reakcja...kiedy odmawia kolejny raz...może idziecie się masturbować? Może idziecie spać do innego pokoju, mówiąc wcześniej to, co myślicie???Nigdy tego nie doświadczyłam, spróbuj mnie zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendzior - rozumiem co zamierzasz zrobić - jestem za Nieludzki - ja nie odmawiam...doczytałeś?Interesuje mnie Wasza reakcja...kiedy odmawia kolejny raz...może idziecie się masturbować? Może idziecie spać do innego pokoju, mówiąc wcześniej to, co myślicie???Nigdy tego nie doświadczyłam, spróbuj mnie zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;.Zulllus
słodka słowianka :) Ty naprawde nie masz z kim pogadac w realu? az tak nieszczęsliwa sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieludzki
A przepraszam. Co ja w ogóle wyczytałem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Panowie, zastanawiam się, jak to będzie, jak mąż wróci kiedyś na stałe...Myślałam, że bardziej ponarzekacie.Bo przecież ta sama jajecznica serwowana wciąż rano i wieczorem musi kiedyś wyprowadzić z równowagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Panowie, zastanawiam się, jak to będzie, jak mąż wróci kiedyś na stałe...Myślałam, że bardziej ponarzekacie.Bo przecież ta sama jajecznica serwowana wciąż rano i wieczorem musi kiedyś wyprowadzić z równowagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mam robić co większość... Pić, szlajać się z kumplami po barach itp.? Wtedy jej się zachce? Bo nie rozumiem o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy kiedyś zablokował żonie dostęp do konta bo on jedynie zarabiał konto było jego wyszła z tego niezła awantura bo ona wytrzymała bez pieniędzy raptem tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zupełnie inaczej, moja w zasadzie nigdy nie odmawia, ale ... mamy małe mieszkanie, po którym kręci się zbyt wiele dzieci, a to poważnie ogranicza możliwości. :P Więc muszę być zadowolony, jeśli uda się 2 razy na miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendzior, znacznie zmieniłeś swoje podejście do tematu seksu z żoną, od momentu, jak zajrzałeś na kafe. :O Kiedyś prosiłeś o pomoc, poradę. A dzisiaj: wyjebane, maryśka... :O Na pewno Ci to pomoże w upojnych nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioło jest dawna i żona nie ma nic przeciw. Tak, ale wszelkie próby rozwiązania problemu kończą się na- jestem zmęczona. Więc i ja się tym zmęczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ostatnio wyznała mi, że po kolejnej odmowie mąż złapał ją za ramiona, mocno potrząsnął i z całej siły rzucił o łóżko...po czym wyszedł, wsiadł do samochodu i odjechał...wrócił nad ranem...przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×