Odpowiedz na ten temat

Nie umie się kochać

• Angela310 2017.03.20 [23:28]
    Zacznę od tego , że nasz seks trwa nie dłużej niż 5 minut i tak jest za każdym razem ... możemy kochać się 3 razy pod rząd zawsze trwa tyle samo. Na początku mnie to nie martwiło ponieważ był sam 3 lata i stwierdziłam że to normalne po takiej przerwie ale gdy się kochaliśmy i przyjęłam pozycję "na pieska" on kompletnie nie wiedział co ma zrobić. W ciągu 6 miesięcy kochania się nie zrobił mi ani razu minetki , kochamy się tylko w 2 pozycjach ( chyba że ja coś wymyśle , o ile zdążę zanim dojdzie ) rozmawiałam z nim i prosiłam nawet żeby poszedł do lekarza. Gdy mu ostatnio powiedziałam że oglądałam Kamasutre to stwierdził że jestem zboczona ... co mam zrobic ? Czy któraś z Was była w takiej sytuacji ?
  • gość 2017.03.21 [10:53]
    Porozmawiaj z nim o tym. Facet jest prosty w budowie jak klocek drewna. Jeżeli jest normalny to wspólnie rozwiążecie ten problem.
  • gość 2017.03.21 [11:05]
    kopnij go w du/pe
  • gość 2017.03.21 [11:09]
    JW Znajdz sobie porzadnego faceta ,
  • gość 2017.03.21 [11:16]
    ten gość z 10:53 to jakiś niekumaty, przecież pisze, że z nim rozmawiała, a ten udaje, że taki mądry i mówi porozmawiaj z nim
    ludzie......
  • gość 2017.03.21 [11:22]
    I dobrze mowi nalezy spokojnie porozmawiac i najlepiej zasiegnac porady seksuologa bo wydaje mi sie ze jest cos co moze go blokowac i dlatego tak sie dzieje. Nie nalezy odrazu skreslac faceta bo szybko konczy to jest tez kwestia wprawy im wiecej bedziecie cwiczyc tym stosunek sie wydluzy a poza tym partner powinien cwiczyc miesien Kegla co rowniez wplywa na poprawe wspolzycia.
  • gość 2017.03.21 [11:51]
    Luz , niech wrzuci na luz
  • gość 2017.03.21 [17:01]
    Co to za facet co nie potrafi porządnie kobiety wyroochac?
  • gość 2017.03.21 [22:54]
    Widać że jest aseksualny. Boi się twojej c*pki
  • gość 2017.04.18 [12:02]
    A może jest to jakiś problem wynikający z podświadomości ? Ja jak bym znalazł sie w takiej sytuacji to zasięgnał bym porady seksuologa. Znam dobrze tego seksuologa z tego gabinetu www.seksuologia.org i z tego co wiem to pomógł nie jednej osobie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych