Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angela310

Nie umie się kochać

Polecane posty

Gość Angela310

Zacznę od tego , że nasz seks trwa nie dłużej niż 5 minut i tak jest za każdym razem ... możemy kochać się 3 razy pod rząd zawsze trwa tyle samo. Na początku mnie to nie martwiło ponieważ był sam 3 lata i stwierdziłam że to normalne po takiej przerwie ale gdy się kochaliśmy i przyjęłam pozycję "na pieska" on kompletnie nie wiedział co ma zrobić. W ciągu 6 miesięcy kochania się nie zrobił mi ani razu minetki , kochamy się tylko w 2 pozycjach ( chyba że ja coś wymyśle , o ile zdążę zanim dojdzie ) rozmawiałam z nim i prosiłam nawet żeby poszedł do lekarza. Gdy mu ostatnio powiedziałam że oglądałam Kamasutre to stwierdził że jestem zboczona ... co mam zrobic ? Czy któraś z Was była w takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z nim o tym. Facet jest prosty w budowie jak klocek drewna. Jeżeli jest normalny to wspólnie rozwiążecie ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopnij go w du/pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JW Znajdz sobie porzadnego faceta ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gość z 10:53 to jakiś niekumaty, przecież pisze, że z nim rozmawiała, a ten udaje, że taki mądry i mówi porozmawiaj z nim ludzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze mowi nalezy spokojnie porozmawiac i najlepiej zasiegnac porady seksuologa bo wydaje mi sie ze jest cos co moze go blokowac i dlatego tak sie dzieje. Nie nalezy odrazu skreslac faceta bo szybko konczy to jest tez kwestia wprawy im wiecej bedziecie cwiczyc tym stosunek sie wydluzy a poza tym partner powinien cwiczyc miesien Kegla co rowniez wplywa na poprawe wspolzycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luz , niech wrzuci na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za facet co nie potrafi porządnie kobiety wyroochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że jest aseksualny. Boi się twojej cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jest to jakiś problem wynikający z podświadomości ? Ja jak bym znalazł sie w takiej sytuacji to zasięgnał bym porady seksuologa. Znam dobrze tego seksuologa z tego gabinetu www.seksuologia.org i z tego co wiem to pomógł nie jednej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam ten gabinet http://seksuologia.org/ bo sami z mężem tam chodzimy ze względu na swoje problemy . Jesteśmy na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×