Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera puchatek

Not quite a year since she went away...

Polecane posty

Widzę, że poważne zmiany nadeszły na forume. Kiedy było miałko, ale teraz to ho,ho...kilka lat temu nikt by się nie spodziewał. A więc tak wygląda dno? Pozdrawiam, dzióbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lenistwo na maxa. Zaraz idę po zakupy, muszę sobie kupić sukienkę albo spódnicę :O Jadę do Polski niedługo i jestem nieprzygotowana zupełnie. :) Jak zawsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w swieta w polsce. postanowilam sobie, ze tylko podczas podrozy bede miala spodnie (po prostu najwygodniej) a reczte pobytu tylko w sukienkach...... :) ladna pogoda u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było piękne do wczoraj. Nadchodzący tydzień będzie słaby. Miasto pachnie wiosną, wszystko kwitnie, Cyganki sprzedają tulipany, bezdomni wychodzą z metra na świat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipany u mnie to juz na polmetku :) z tym miejscem gdzie jestes, mam bardzo duzo milych wspomnien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tchórze na emigracji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wiele miłych wspomnień, choć się tego nie spodziewałam. Nie rozumiem. Dlaczego tchórzostwo? Świat jest wielki i nie trzeba całego życia spędzić w Polsce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najłatwiej jest wyjechać z własnej ojczyzny zostawić ją z problemami na pastwę losu nie bacząc na to, że to dzięki ojczyźnie zostaliśmy wychowani, wykształceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy ja rozwiążę problemy ojczyzny? Ona moich nie rozwiązała. :) W sercu jestem Polką z gór, po prostu mieszkam gdzie indziej. :) Uważam, że nie jestem tchórzem, postawiłam wszystko na jedną kartę. :) Nie postawiłam na nogi polskiej gospodarki, dałam sobie nowe życie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
spokojnie gościu ja tutaj jeszcze jestem, zatem polska gospodarka niedługo ruszy z kopyta tylko najpierw muszę otrząsnąć się po wczorajszym wieczorze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy w mieście 2015.03.06 Zaprawdę powiadam Wam. W niedalekiej przyszłości pojawi się między Wami internetowy Noe. Który gdzieś w czeluściach wirtualnego świata zbuduję Arkę, na którą zacznie przygarniać zagubione wirtualne owieczki. Będzie to robił głównie poprzez ciemnowłosego Anioła. A cały ten Kafeteryjny bałagan zostanie zniszczony poprzez coraz większą pogardę, chamstwo, dwulicowość i hipokryzję. spioch.gif Nawróćcie się..... Jest jeszcze dla Was nadzieja spioch.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same emigrantki :) pozdrawia tez emigrantka... przed wielu laty bardzo tu aktywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×