Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czemutotakjest

oczekiwanie

Polecane posty

Gość czemutotakjest

Hej mam 17 lat za 4 miesiące będę pełnoletnia. Od jakichś trzech miesięcy mój chłopak próbuje zrobić wszystko aby doszło między nami do czegoś, jednak zawsze przez fakt że musiałam jechać już do domu nie doszło do niczego. Teraz w wakacje wyjeżdżam na miesiąc i on uznał że skoro nie będzie mnie tak długo to musimy to w końcu zrobić. Powtarzam mu, że nie chcę tego robić przed 18 bo boję się korzystać tylko z prezerwatyw, a nie pójdę do ginekologa z mamą po tabletki antykoncepcyjne. On mimo wszystko nalega żebyśmy to zrobili przed moim wyjazdem bo on nie wytrzyma i potrzebuje bliskości. Chciałabym wiedzieć czy facet na prawdę nie da rady wytrzymać czy po prostu on chce mnie zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odstępuj od tej decyzji. Wytłumacz mu, że nie jesteś gotowa i nie chcesz się teraz dla niego zmuszać. Z tego co piszesz myślał, że to będzie okazja na przyspieszenie. Jak kocha, poczeka. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest głupi i nie słuchaj go ... a najlepiej zastanów się czy z takim cymbałem dalej być. Masz rację, warto zadbać o to żeby nie było wpadki a poczekanie do 18 roku życia nie powinno być dla normalnego, kochającego faceta problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemutotakjest
przez to że nie mam najlepszych relacji z matką potrzebowałam się z nim spotkać i się spotkaliśmy godzinę temu. Potrzebowałam się po prostu do kogoś przytulić żeby powiedział że będzie wszystko dobrze i żeby po prostu mnie przytulił. Leżeliśmy tak może minutę i to na zasadzie że tylko ja byłam do niego przytulona a on leżał obojętnie po czym spojrzał na mnie i powiedział "i co ja mam teraz robić? leżeć i patrzeć na ciebie?" Zabolało mnie to strasznie, a najbardziej fakt że jak leże z nim i pozwalam mu się bawić moim ciałem to mogę się przez kilka godzin nie odzywać i mu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no potrzebuje zaliczyć i będzie stosował różne sztuczki. obrażanie się itp uwagi jak ci powiedział. pytanie kto kogo przetrzyma, ty jego czy on ciebie. powodzenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie uprawiać seks bez penetracji, jeśli mu na prawdę przytulanie, pieszczoty i lodzik na razie nie wystarcza to jest głupi i nieodpowiedzialny. Zastanów się czy warto z takim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×