Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kk_kk

Para pozna Panią

Polecane posty

Gość kk_kk

Witajcie, chętnie poznamy dyskretną panią z okolic Łodzi, Poznania, Warszawy do wspólnych zabaw i niezobowiązujących spotkań. Jeśli masz ochotę przeżyć z nami fajne chwile pełne uniesień zapraszamy do kontaktu poprzez ten wątek. Piszcie śmiało, chętnej Pani podamy naszego maila w celu dalszego kontaktu :)... Pozdr, K i K..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszecie nic o sobie , choćby wstępnie.Wiek , wygląd , ewentualnie może jakieś preferencje i oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Ona- 26 lat, brunetka, biseksualna, przeciętna budowa ciała, typowa eMka :) biust 70E, długie włosy, ciemne oczy. To ta szalona strona związku. On- 23 lata, blondyn, szczupły, heteroseksualny, lubi kobiecą dominację, uwielbia dopieszczać Kobietę. Stateczny i rozważny ;) Obydwoje lubimy książki, gry, historię, nocne spacery :) uwielbiamy seks i w związku z tym napisaliśmy powyższe ogłoszenie. Znamy się bardzo dobrze, wiemy o sobie prawie wszystko. I ja i on lubimy kobiety delikatne, kolor włosów czy waga nie ma dla nas większego znaczenia, tak samo jak miejsce zamieszkania :) musi pomiędzy nami być ta chemia, to coś. W razie czego zapraszam do kontaktu poprzez email kk_kk@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno fajna z was para i mogło by być ciekawie was poznać , lecz sądziłam , że jesteście troszeczkę starsi. Ja mam 32 l ,175 /62, biuścik D , też długowłosa brunetka , lecz chyba troszkę rozmijamy się wiekowo. Jestem bi od zawsze , lecz jeżeli już mężczyzna , to musi być twardy ( hihi, wszędzie),dobrze zbudowany i dominujący. Życzę powodzenia w poszukiwaniach. W takim układzie, przy dobrym doborze i sprawnym mężczyźnie , wrażenia z seksu niezapomniane i nieziemskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Rozumiem iz rozmijamy sie wiekowo, ale moze mimo wszystko prosilabym o kontakt w celu porozmawiania bo wydajesz sie fajna i ciepla kobieta :) dziekuje, ze odpisalas. Ja rowniez jestem biseksualna odkad pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Podnoszę temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kefetyrejnego ogiera nie chcecie ? 26cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Heh, koniecznie kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie dziewczyny na gwałt! Dlaczego nie para tylko dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Przecież każdy przed spotkaniem się weryfikuje i spotyka raczej w miejscach publicznych. Nie szukamy pary, bo oboje nie jesteśmy bi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge popatrzec a potem zajac sie swoja kobieta a on toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata to co on moze spusci sie zanim zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Panowie, dajcie spokój, jasno określiliśmy czego szukamy. Szukamy kobiety tylko i wyłącznie do wspólnej zabawy, bez żadnego rozdrabniania, pożyczania i dzielenia się. Mamy to do siebie, że oboje jesteśmy zazdrośnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Panowie, dajcie spokój, jasno określiliśmy kogo szukamy. Nie interesują nas żadne osobne spotkania, ani dzielenie się. Oboje mamy to do siebie, że jesteśmy zazdrośnikami. Szukamy pani do miłego spędzenia czasu ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto o tym fantazjuje ale jeszcze tego nie robilam w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
gościu z 01:26... mój mężczyzna nie ma takich problemów, współczuję jeśli Ty masz takie nieciekawe wspomnienia z tego okresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
W sensie nigdy nie próbowałaś z Kobietą czy w trójkącie? Fantazje są po to, by je spełniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobieta I w trojkacie choc przyznam ze bardzo chce sprobowac seksu z kobieta. A Ty kiedy zrobilas to pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Pierwszy raz z kobietą.. z dziewczyną.. 15-16 lat :) Wiele kobiet fantazjuje o seksie z kobietą. Kobiety są delikatniejsze, wiedzą jak pieścić, znają lepiej mowę ciała, wiedzą kiedy mocniej złapać.Bynajmniej nie ubliżam tu mężczyznom :) oni też zazwyczaj wiedzą. Ja uwielbiam delikatne kobiece ciała, sutki, wilgoć na dole, to wyginanie w łuk gdy ją pieszczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreci mnie to pomysle I dam tobie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
W takim razie czekam z niecierpliwością ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie bysmy mieli to zrobic? Twoj chlopak co bedzie robil? Moze zrobimy to Najpierw same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Napisz do nas na maila ;-). Spotkania jedynie z obiegiem wchodzą w grę, musisz się z tym liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Na pewno obydwoje moglibysmy dac Tobie rozkosz i wspaniale wspomnienia. Zawsze moglabym Cie na poczatku wprowadzic delikatnie bys oswoila sie z doznaniami, jakie moze dac Kobieta.. a On by chwilke popatrzyl zanim by dolaczyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Mysle, ze w jakims uroczym hotelu. Na neutralnym gruncie. Najpierw moglibysmy spotkac sie w barze by chwile porozmawiac tak bys nie czula sie niebezpiecznie. Napisz do mas maila koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja nie chce się mną podzielić ! do d**y taka robota buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie by sie wam udalo kobiete znalezc. raczej facetow jest zawsze od groma chetnych a nie kobiet na takie praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie zabawy z parą. Facet wcale nie musi być bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Nie, chcemy tylko kobietę, faceci nas nie interesują. Wiemy, że facetów jest masa chętnych na taki układ, ale to nie nasza bajka ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk_kk
Naprawdę nie ma żadnej chętnej pani ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×