Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Greegoorii

Pieczenie pochwy i warg

Polecane posty

Gość Greegoorii

Witam, mam pytanie, czy ktoś z Was sie spotkał z przypadkiem bardzo uporczywego, i bolesnego pieczenia warg i pochwy wewnątrz, które uniemożliwia stosunki płciowe, zarówno klasyczne jak i oralne?? ból ma miejsce zawsze, nawilzenie jak najbardziej takie jak powinno byc, czyli duże, jednakże to nic nie pomaga, wenery raczej tez odpadają, bo jestesmy swoimi pierwszymi partnerami, więc nie było sie gdzie zarazic... z góry dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greegoorii
problem w tym że ginekolog jest narazie niedostepny, a problem jest od dłuzszego czasu (kilka miesiecy) ale próbowaliśmy sie kochać tylko pare razy bo ten ból i pieczenie to uniemożliwiał, problem nie dot. mnie tylko mojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greegoorii
do ginekologa ma iśc w przyszłym tygodniu, ale ja pytam co moze byc tego powode, co to moze być za choroba, bo sie cholernie o to martwie, a niema żadnych innych oblawów, nawet jak jest dobrze mokra i językiem dotykam wewnętrznej strony warg to ją to piecze i boli, a jeszcze jedno pytanie, czy Was-kobiety, boli kiedy sie dotyka wewnętrznej strony warg?? piecze, szczypie, no niewiem bo jestem facetem a moja dziewczyna tez tego niewie, czy na przykład Wasz facet wchodzi bardzo delikateni i wolniutko to boli wtedy?? dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greegoorii
tylko w czasie dotykania i nie sexu tylko prób sexu bo nici z sexu, jak tylko próbuje głębiej wejść to aż sie skręca biedulka :( wiec nawet nie próbuje bo niechce jej bólu sprawiać, tak samo było przy pierwszym razie, ale wtedy wszedłem w Nią, póxniej też chyba raz próbowaliśmy cholernie piekło ale mysleliśmy że to przez to że po 1 razie, ale niestety nic nie przeszło jest tak samo jak wtedy a nawet gorzej, byle dotyk nawet jezykiem i po wszystkim piecze, boli, ale jak przestaje cokolwiek robić to pieczenie i ból tez ustepuje, dla mnei to totalnie dziwne jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greegoorii
nikt nie pomoże?? może ktos miał coś podobnego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo bez ślubu
Niech smaruje święconą wodą - ty też!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greegoorii
no oczywiście super rada, swietnie, napeeewno powmoże :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mydła używasz
Do języka też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiaa
a moze ona nie jest gotowa na seks...moze robi to bo ty chcesz? i stad ten bol i pieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greegoorii
Ona chce i to bardzo, kiedys nie chciała ale teraz sama sie wścieka ze to ma i nie możemy przez to normalnie zacząć współzycia, a pozatym chyba nie bolały i nie piekły by jej warki prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiaa
jezeli kobieta nie ma ochoty na seks to wszystko jest mozliwe, ale ty mowisz ze chce....a moze ona tylko tak mowi, przemysl czy nie zaczela chciec pod twoim wplywem czy za bardzo na nia nie naciskales.... jezli to nie to, to nie wiem , nic innego nie przychodzi mi do glowy .dobrze ze zapisala sie do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falllllllllllll
masz na maxa grzybice i musicie oboje sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fea
też tak myślę, tzn, sądze że chodzi tu o grzybicę pochwy no i pewnie twojego członka. tyle że przy grzybicy swędzi i piecze non stop a nie tylko przy stosunku...ale była to pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani doktor
to jest forum erotyczne, a nie dla brudasów WYPIERDALAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoolie
Tak, to z pewnoscia grzybica pochwy i nieleczona nasila sie w czasie i po stosunku. Nie zarazaja sie nia tylko "brudasy", mozna ja latwo zalapac w zwyklej toalecie publicznej. Ginekolog przepisze Wam obojgu masc, a Twojej partnerce dodatkowo globulki dopochwowe, w czasie leczenia koniecznie trzeba zachowac abstynencje seksualna. Czyli na dwa tygodnie pozostana wam tylko glebokie spojrzenia(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani doktor
przepraszam bardzo,jak można zarazić się w toalecie publicznej,przy zachowaniu higieny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani doktor
zawsze sikać z lotu ptaka....nie siadajc nie wypinajc tyłu też!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani doktor
najlepiej....własny nocnik i krem...dobry do...pochwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani doktor
to podszywy ,ale są super, pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes wyjalowiona i dlatego stad ten swiad i pieczenie ....rada to lactovaginali oklady z jogurtu naturalnego na cipke oraz jedzenie duzej ilosci jogurtow plus witamina b przy ktorej dobrze przyswajaja sie paleczki kwasu mlekowego....wiem o tym bo mnie to tez siegnelo a jak poszlam do gina to powiedzial ze to od zbytniej dbalosci o higiene i dlugie kapiele w wannie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreeGooRii
wielkie dzięki za wszystkie wypoiwiedzi oczywiscie te z sensem... mam nadzieje ze giny pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×