Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facettttt

plaza nudystów

Polecane posty

Gość facettttt

Czy jakas pani byla kiedys na plazy nudystów? Jakie macie wtedy mysli? Czy podnieca was ze jacys obcy ludzie ogladaja wasze gole cialka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttt
alez towja wypowiedz jest plytka i pokazuje na jakim poziomie ewolucji zostales!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettttt
od dawien dawna problem plazy nudystow zajmuje mi mysli, w sezonie letnim od 20.06 do 1.06 przemierzam wybrzeze baltyku w poszukiwaniu nowych podniet, zazwyczaj spie przysypany piaskiem na wydmach. Ponadto zabieram na moje coroczne wedrowki pania szatniarke Bozene. kiedy ja napawam wzrok pieknymi widokami ona zarabia na moje kosztowne wbrew pozorom hobby smazac placki ziemniaczne ze smietana oraz filet a'la fladra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nie podnieca. Opalam się na golaska, bo wtedy opalenizna jest równomierna, bez bladego odbicia bikini i nie myślę o tym, czy kogoś to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota_wawa
Ja natomiast odbywam piesze wycieczki do Centrum Handlu Warzywami i Owocami w Zgierzu, gdzie zbieram skrupulatnie porzucone łodygi rabarbaru i wkładam sobie je do odbytu wyobrażając sobie że jestem tancerką z Moulin Rouge a ponadto zbieram znaczki poczty bułgarskiej i rzucam amatorsko oszczepem w kinie "Amarant" w Poznaniu, co powoduje u mnie radosny skurcz odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja nigdy nie byłam na takiej plaży....i raczej nie chce. Uważam że w dużym stopniu to za sprawą wychowania oraz naszej prywatnej wstydliwości. Nie mam ochoty by iluś facetów oglądało moje nagie ciało...a i ja czułabym się skrępowana nagimi facetami spacerującymi obok mnie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanko tez marze o plazy nudystow podobno jest taka pod Wawa w Jozefowie, czy ktos byl, warto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chetnie odwiedzil plaze nudystów ale po pierwsze nie wiem gdzie moge taka znalesc (mieszkam w Poznaniu) a po drugie pewnie moj przyjaciel pewnie caly czas by stal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda idiotów myśli że na plaży nudystów leżą napalone 20 letnie nimfomanki, że jak tylko znajdą taka plaże to będą dymać za free lub też będą bezkarnie walić konia przy każdej kobiecie. Całe szczęście takie ćwierćmózgi są wywalane na zbity pysk z takich plaż. Zazwyczaj chodzimy z partnerami lub w grupie znajomych, ludzie od 18 do 70 lat, większość się zna z widzenia i zbokole jedynie mogą w pysk zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo z sauną, idioci z ero wyobrażają sobie że kobiety chodzą tam patrzeć na ich penisy i same chwalić się wydepilowanymi cip/ami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×