Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po roku nadal nie dochodzę..

Polecane posty

Gość gość

Jestem z moim chłopakiem prawie dwa lata i współżyjemy juz od około roku. Na początku samo to, że będziemy się kochać robiło mi przyjemność ale psychiczną.. nigdy nie doszłam przy nim. Luby jak robi mi palcowke, to prawie dochodzę (chyba) ale zaraz mnie coś boli i juz nie chce żeby dalej robił. No i jeszcze jeden problem, że ja sama sobie dogadzam niemal codziennie. Jesteśmy młodzi, zdaje sobie sprawę, że czas okaże ale ja nie chce się z nim rozstawać ze względu na seks, bo ja naprawdę się z nim dogaduje i go kocham. Jal myślicie mogę coś zdziałać? Czy ta masturbacja przeszkadza w współżyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie sama bawisz to dochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dochodzę ale tylko jak się bawię lechtaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dochodzę ale tylko jak się bawię lechtaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupcie zatyczke analną on analnie wkłada zatyczke w pupę a penusa wkłada w ci,,pke takie wypełnienie penisem i zabawka obundziurekndahe megaorgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupcie zatyczke analną on analnie wkłada zatyczke w pupę a penisa wkłada w ci,,pke takie wypełnienie penisem i zabawką obu dziurek daje kobiecie megaorgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś coś serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest serio. penis w polaczeniu z zabawka dadzą ci duży orgazm no chyba że nie pozwalasz tykac drugiej dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcielismy zacząć analnie ale jak już proboje włożyć to strasznOE boli nawet z lubrykantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociaczka
to zróbcie tak: pozycja na pieska on wchodzi w pochwe penisem a po jakimś czasie wkłada wilgotny kciuk lub inny palec analnie masz stymulowane dwie dziurki zwykle kobiety mają bardzo mocne orgazmy przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×