Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z sanatorium

Problem w sanatorium

Polecane posty

Gość gość z sanatorium

Mam taki problem jestem w sanatorium gdzie pewna pani chce iść ze mną do łóżka. Nie jestem zbyt atrakcyjnym mężczyzną a po drugie nie chce zdradzać żony. Nie ukrywam że pani mi się podoba co byście zrobili na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez tabletki nasenne a w domu pierdolnij minetke zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z sanatorium
fakt że jestem tutaj jednym z najmłodszych bo mam 48 lat ale przystojny to ja nie jestem. Pani ma 55 lat jest zadbana i ładna nie wiem co ona we mnie widzi ja naprawdę kocham żonę i nigdy jej nie zdradziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Never say never. A masz pewność, że twoja żona też w tym czasie jest ci wierna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie masz z nia sie zenic. Ona chce seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z sanatorium
byłem już z nią sam na sam w pokoju pilismy herbatę nawet zaczęła dotykać mojego kolana a ja nic z tym nie zrobiłem teraz ona mnie unika, głupio mi strasznie jeszcze pomyśli że jestem kryptogejem a nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja za to jest atrakcyjna i zawsze wraca wybolcowana i zadowolona, że wzbudza takie zainteresowanie. Taka jest i ją kocham. Za pierwszy razem miała takie obiekcje jak ty z uwagi na mnie ale dostała zielone światło. Raz się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdradzaj żony. Następnym razem jak spotkasz tą kobietę to porozmawiaj z nią. Powiedz, że bardzo ci się podoba i chciałbyś czegoś więcej, ale masz żonę, której nie chcesz zdradzić. To najlepsze rozwiązanie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że gość fantazjujący o byciu rogaczem wciąż tu bywa. Ten od stóp niezłej biurowej laski bzykającej się z innym też pewnie nadal pisze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze! Już wykazałeś nam i przede wszystkim sobie, że masz rozterki, więc nie jesteś taką zwyczajną świnią. Czyli będziesz świnią, która uległa przemożnemu wewnętrznemu naporowi. Mówiąc za Herbertem: - wstań i bądź tragiczną świnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×