Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z seksem po alkoholu?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio byłam z chłopakiem na imprezie i wypiliśmy dość dużo alkoholu, a gdy rano wstaliśmy i doszło do stosunku, partner uznal ze moja pochwa jest jakas rozluzniona. Czy to może byc efekt spożycia dużej ilości alkoholu? Czy to tez mógłbyć problem z jego penisem, który po alkohoku nie był wystarczajaco napięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po spozyciu alkoholu mogło dojść do rozlużnienaia narządów zaruwno u ciebie jak i u twojego partnera,mężczyzną jednak częściej zdazają się takie niedomagania,a jakie ty mialas odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam aż tak jak on, aczkolwiek szału nie było, nie było takich odczuć jak zwykle. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu chlopakowi po alkoholu nawet nie ruszy sie wisi jak flak na poczatku probowalam go buzia postawic na nic moje starania teraz wiem ze po pijaku mnie nie zdradzi a u mnie jest odwrotnie po pijanemu juz 5-ciu mnie urzywalo a chlopak spal jak niezywy, dwuch z nich ladny sprzet nieli, do jednego mam numer tel tylko czekam jak chlopak znow do belgi pojedzie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czekaj jak pojedzie:) i następnych zaliczysz:) ale pisać się już i tak nie nauczysz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisac nie musi umiec wystarczy ktos jej powiedzial na co ma pchiizde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×