Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nurekvava

przegrać żone w karty

Polecane posty

Gość nurekvava

Doswiadczenia własne lub historie usłyszane dotyczące hazardu i hazardzistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
Moj brat jest hazardzistą ,przegrał dom dwie działki budowlane ,samochody ,firme stolarską,jego żona w pore odeszła bo też czekałby ja chyba ten los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiercianin
Kiedys grałem w pokera z dwoma innymi parami niestety przegrywałem, zony kolegow były w ubraniach a moja została w stroju ewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1008
Slyszałem o historii z mojej okolicy ,facet zagrał w karty o własną zone, przegrał ona uprawiała sex z tymi ludzmi ,straszono ich ze są to długi ''honorowe '' on został pobity ,po pewnym czasie wyprowadzili sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vac
Przegrałam zakład ,stanełam przy drodze i udawałam tirowke ,,niestety miałam czterech klientow ,moj mąż nie wie o tym nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadka
Tez przegrałam zakład i zrobiłam striptiz na prywatnej i zamknietej imprezie ,było tam około dwudziestu facetow,tam było losowanie z jednym poszłam prywatnie do pokoju,miał 60 min czasu ,czułam sie jak szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brama
Chciałem aby moja zagrała w rozbieranego pokera nie zgodzila sie i powiedziała ze mi odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina34
nomadka dziś mówisz że czulaś się jak szmata, ale podobało Ci się to? mi by się trochę podobało, jak tak czytam ten opis brzmi ekscytująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadka
Do goscPaulina34 Opisz co ty zrobiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Do vac ,napisz cos jeszcze o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brama
Temat chyba nowy i ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllo
Co vac : meżatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z5050
Moja zona kiedys o tym wspominała twierdzi ze ja to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Tez przegrałam zakład jest to długa historia miałam odbyc stosunek z pewnym facetem bez gumki podczas gdy moj maż jest w domu,mieszkamy na przedmiesciu i jest to dom z placem i ogrodem,mamy syna 9 lat wiec wiadomo o co chodzi Moj jest goscinny i zawsze nam towarzyszył ,odsyłałam go na plac ,cos wymyslajac aby cos zobaczył ,naprawił ,jednym razem uszkodziłam lekko auto i powiedziałam mu o tym jak Piotr był u nas ,ale zawsze wracał szybko i przerywalismy stosunek bo ten przyszedł za wczesnie,Piotra zapraszałam zawsze w soboty i tych dobot było kilka ,dawałam mu alkohol i nic ,zawsze wtedy byłam tak ubrana zebym była dla Piotra szybko dostepna i błyskawicznie sie ubrac W koncu poprosiłam swoje dwie przyjaciolki o to zeby w tym czasie gdy dostaną sms aby do niego dzwoniły i wtedy udało sie raz przerwalismy ale zrobił to do konca ,otarłam sie o włos od wpadki ,słyszałam jak dziecko wbiega po schodach na gore a Piotr miał wytrysk ,nie miałam majtek wiec kiecka na doł i po sprawie ,sperma ciekła mi po nogach ,gdy syn wyszedł wytarłam sie wtedy wchodzi moj i w ta sama szmatke wyciera rece ,byłam w szoku ,wszystko skonczyło sie ok ,moja sierota niczego sie nie domysliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwytam swojego pytonga ustami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracz07
Do blankaone Z jakiego woj jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Łodzkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracz07
Jestes hazardzistką o co sie jeszcze zakładałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Jestem w tym zakresie pomysłowa ,zawsze jest to związane z sexem były trudniejsze wyzwania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitannemo
Blankaone napisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temacik. Kiedyś na jednej imprezce dla dorosłych nasze żony zagrały o mężów w pokera i moja mnie przegrała a potem się działo :) bo ta co mnie wygrała była śliczna, odbiór nagrody w pokoju obok . Mina mojej - bezcenne . Swoją drogą nie do końca wiem co robiła kiedy byłem zajęty tamtą, a na pewno nie siedziała popijając herbatkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Blankaone rozwin temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el2el
Temacik jak najbardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opoczno
Blankaone dobra jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z żoną graliśmy w rozbieranego specjalnie przegrywałem nikt jej nie w*****ał ale cały wieczór była nago byliśmy w trzy pary żony kolegów rozebrały się dopiero po godzinie no było na co popatrzeć a i teraz czasami się z niej śmieje i mówię że specjalnie przegrałem to mi nie wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezstanika
Mam 55 lat normalną rodzine troje wnukow ,pracuje w duzej znanej firmie na stanowisku kierowniczym W 1995 roku pewna sytuacja zmusiła mnie do podjecia pracy tego typu ,nie bede pisała co dokładnie sie stało ale wtedy naprawde nie miałam wyjscia W renomowanej agencji pracowałam 13 miesiecy tam poznałam smak tego zycia nawiazałam prywatne kontakty z klientami i spotykałam sie z nimi tylko prywatnie u nas w domu ,czasami jechałam na wekkeend za granice gdy było takie zaproszenie Obecnie mam troje klientow i nie chce innych Maz o wszystkim wie ,nikt z rodziny niczego sie nie domysla Zycie nie jedną osobe moze do tego zmusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany boskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirage
Do bez stanika jaki rodzaj sexu uprawiasz z tymi klientami i jak podchodzi do tego twoj mąż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezstanika
Z dwoma z nich jest to sex w prezerwatywach z tym jednym podobnie jak z meżem bez prezerwatywy z finałem tam gdzie ma życzenie,jak pisałam wczesniej mąż o wszystkim wie i jest informowany Kilka razy zagrał o mnie w pokera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el2el
Do bezstanika a gdy sie o tym co robisz dowiedza dzieci i wnuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×