Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nurekvava

przegrać żone w karty

Polecane posty

Gość bezstanika
Zorganizowałam to wszystko w ten sposob ze nie ma mozliwosci aby ktos dowiedział sie co robie i gdzie to robie Takie informacje nie wypłyną nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc15
Do bez stanika jak wygladała ta gra o ciebie czy to było na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Blankaone bywasz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blanka a mialas jakieś przygody z sexem grupowym a może chcialabys miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Ja wole inne emocje ,lubie hazard ale dziekuje za propozycje Pisałam co mnie nakreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komispaweł
Blanka ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
33 wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilabys to z czarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jak zalozysz się i padnie propozycja sexu z dwoma albo czterema facetami? albo padnie propozycja sexu z czarnym albo dwoma albo czterema czarnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
To wtedy bede nad tym myslała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no OK a mozesz teraz przemyśleć FANTAZJĘ ;-) ktorą Ci proponuje, czyli idziesz mówią Ci że zakład jestbtaki że jak przegrasz to uprawiasz sex z dwoma albo czterema, lub inny zakład że jak przegrasz to masz uprawiać sex z czarnym lub dwoma czarnym lub czterema czarnymi pusc wodze fantazji... wyobraź sobie że to Ci mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
To na logike wybieram tego jednego ,widze ze masz fetysz dotyczacy czarnych ,gangbangu i cuckold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gry są podniecające. Ze znajomymi w trzy pary byliśmy na tzw domówce i ja zażartowałam moglibyśmy się zabawić swobodnie. Wtedy mąż pociągnąć chyba się nas nie krępujecie? Pomyśł padł od znajomego zagramy o to że nas troje M będzie z jedną K. Zgodzili się wszyscy. Spisane imiona wszystkich dziewczyn i miała losować znajoma jeden los. Wybrała mnie. Wtedy ciśnienie mi się podniosło ale powiedziałam A muszę powiedzieć B i zaczęło się. Warunek był wszyscy rozebrani. Ja mogłam typować kolejność. Widziałam już z podniecenia stojące członki i ich rozmiary więc od najmniejszego do największego. Pominę pikantne szczegóły miałam kilka orgazmow co nie myślałam że można mieć kilka pod rząd. Mąż zakończył w zalanej cipce bo było bez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cuckold to dla mnie straszne badziewie. a co do białej kobiety z czarnymi to lubię takie p****le i coż fantazje takie nie wynikają z cuckoldu a z tego że jestem biały. Nie zmienię się w czarnego. :-) jesteś pewna że by Cię to nie nakrecilo jak by Ci powiedzieli " Przegrywasz to masz być jechana na dwa baty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szkoda że nie mialas 3 penisów jednoczesnie w ustach cip.,ce i dupce bedziecie to powtarzać? ja bym się od czegoś takiego uzaleznil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś napisalaś: "pomine pikantne szczególy" a mogłabyś napisać te szczególy? wszak hestesmy na forum erotycznym i jesteśmy ciekawi:-) jesteś anonimowa :-) a my Ci zazdriscimy przeżyć :-) prosimyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był to pierwszy w naszej karierze seks grupowy więc był troszkę ekscytujący. Z mężem nie mieliśmy przed sobą żadnego i żadnej. Analka nie było robię go z mężem po lewatywie zresztą robionej prze męża. Wiadomo było wspaniale lecz cipka bolała ale coś za coś. Nasz seks z mężem jest bardziej doskonały po takim szkoleniu grupowym. Było to kilka miesięcy temu po wakacje planujemy powtórzyć. Ja jestem wykluczona bo zaliczyłam więc tamte dwie losują a przy trzecim spotkaniu ostatnia przeżyje swój cudowny dzień a w zasadzie noc. Po seksie ze mną był seks w parach ze swoimi partnerami. Oczywiście jak wszyscy ochloneli po tym filmie w naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Ja ustalam o co gram co moge zastawic i co moge zrobic Ponadto mam męża i syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ale myślę że za którymś razem dojdziesz do wariantów grupowych mąż o niczym nie wie? co mu mówisz jak idziesz grać w pokera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałem że powtorxycie i że befxiesz wykluczona a one dwie będą losowane :-P a na trzecim spotkaniu tp jyz Panna będzie wiefziala od miesuecy co ją czeka :-) wyobrazasz sobie tą na końcu? :-) co Ci mówiły koleżanki po? zazdroscily Ci? są mocno podekscytowane? rizumiem że jak jyz wszystkie będą po jednym razie to robicie reset i losowania od nowa? masz zamiar zaproponować dziewczynom jednoczrsne wypełnienie ust du.?pki i ci.? pki? masz zamiar samä pojechać na 3 baty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałem że powtórzycie i że będziesz wykluczona a one dwie będą losowane a na trzecim spotkaniu to juz Panna będzie wiedziała od miesięcy co ją czeka wyobrazasz sobie tą na końcu? bedxie mokra przez miesiące :-P co Ci mówiły koleżanki po? zazdroscily Ci? są mocno podekscytowane? rozumiem że jak już wszystkie będą po jednym razie to robicie reset i losowania od nowa? masz zamiar zaproponować dziewczynom jednoczesne wypełnienie ust du.?pki i ci.? pki? masz zamiar samä pojechać na 3 baty? myślę że z czasem te Wasze spotksnia będą częstsze myślisz że doprosicie do Was kolejnych znajomych i zrobicie takie spotkanie np na 5 par i będzie 5m na 1k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Mąż wie że gram w pokera lub inne ,nie wie o co gram ,potrafie oczy zamydlic i naprawde jeszcze niczego sie nie domyslił Tutaj chodzi o gre ,sex jest sprawą dodatkową a w 95% w mojm przypadku sexu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
A te 5% jakie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Tak jak pisałam wczesniej lubie emocje ,hazard, strach i nie pewnosc oraz prawdziwe emocje To mnie naprawde podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj Blanka, Blanka oryginalne imię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllo
Blanka bywasz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka pozwalasz podgladac sie synowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaone
Bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×