Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

No to może eklerki woli szanowna moderacja? :P Chyba wygrałam konkurs na najszybciej usunięty temat? :D Spoko, możemy się pobawić w kotka i myszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie archiwum było...rozmów i obrazków to przez te obrazki pewnie... to co tu wstawiać, zdjęcia kwiatków? zakląłbym szpetnie, gdybym umiał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ, proszę nie krepować. Ładne obrazki, filmy i opisy marzeń, fantazje, sny, doświadczenia i przemyślenia, są mile widziane. Przeze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak ;) Ale mi się i tak podoba :D I tak Wam szczerze powiem... lubię takie głębokie pociągnięcia z dołu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisałem już o tym, że to diabelnie usztywnia ale nie wiem czy dotarł, a może właśnie to przelało czarę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tylko mi stanal przez was, bojcie sie Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz Gospos jeszcze ulubienice oprocz tych wczorajszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, masz dalszy ciąg tej historii? a może film pełnometrażowy? podaj linka ;) xyxy ulubienice? Jada Stevens - za pupę i wszystko co z nią potrafi robić Kathia Nobili - za wszechstronność i uśmiech na koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mia Malkova,widziales ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia Malkova? obiecująca na fotkach ;) w sumie cenię sobie najbardziej analne księżniczki ;) zbadam temat czy ona też należy do elity ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musze cie zmartwi Gospos :p Ja wlasnie wole te, ktore unikaja zabaw analnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pani ma małe piersi, ale dobrze widzisz matu! To zdecydowanie cycuś ;) Księżniczki analne? Znaczy się elker plus czekolada? :D Chyba lubicie słodycze bardziej ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musze cie zmartwi Gospos jezyk.gif Ja wlasnie wole te, ktore unikaja zabaw analnych xx hehe, no to się pięknie różnimy ;) ale możemy się podzielić, tzn nikt nie będzie zazdrosny :):) każdy bierze swoją trzódkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mądry gość! Z dobrym gustem :D ;) x Dok, szkoda, że tej Twojej jeszcze nie związali :P Własnie! Lubicie jak się talerzyk wije czy jak grzecznie czeka na wylizanie do końca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×