Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Ładne ;) Chyba mam skrzywienie przez oglądanie tych obrazków... ale jednak wolę bez włosków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn sensualność nie wyklucza drugiej dziurki ;) wręcz przeciwnie, trzeba wiele delikatności i cierpliwości, masowania, stopniowania napięcia itd Kiedyś zrozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę ale też mam świadomość swojego ciała i nie zamierzam się zmuszać do czegoś co sprawia mi więcej bólu czy przyjemności ;) Zwyczajnie wierzę w te ich analne orgazmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe kto tu "prosty" jest ? :-) no z włoskami gorzej …ale nie chciała zgolić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się ta subtelność lubiękiedy :) zapędów w kierunku analnym też nie mam :) i zgadzam się, że co kolejny obrazek to trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wierzysz to OK ;) Nie chcę już codziennie Ciebie molestować na ten temat, jak jakiś sprzedawca chodzący po domach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera :P Złośliwie "nie" mi zżarało. Nie wierzę!! :D Dok, w Twoim obrazku niemalże widać dynamikę wydarzeń. Jestem pewna, że on jej w pewnym momencie skrępuje nadgarstki tym pasem i nie szczędzą klapsów będzie obserwował drogę swojego penisa ginącego prawie całkowicie w jej piczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzysz? Ja nie wierzyłem w klapsy. W domowych warunkach nie przechodzą absolutnie. Ale skoro piszesz że lubiszkiedy, no to zakladam że są rózne przyjemności, każdy lubi coś innego. Drapanie po plecach jest takie sobie ale w seksie jest super, działa jak ostroga jakaś ;) Ale św Tomasz też był niedowiarkiem a jednak był ojcem Kościoła Malabarskiego. Niedowiarkowie to też stworzenia boże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jesteśmy w swoim żywiole emeryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeeee Ty też zaczynasz od pupy i nóg? :D :P Jakoś nam się tu zrobiło kółko adoracji dolnych partii kobiecego ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już miałam wątpliwości czy nie diabelskie nasienie :P ;) x Klapsy to miły standard :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe wyobraziłam sobie jak wjeżdżam w samych skromnych majteczkach na plac Twoich wyobrażeń i niszczę wielką budowlę w kształcie wydatnej pupy :D I wcale mi nie jest przykro Na twarzy mam namalowany uśmiech jokera a na wertepach radośnie podskakują mi piersi :D Troszkę inne od tych Doka ;) x No to już widać kogo tu do czego ciągnie najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Ciebie to za wielu wyobrażeń nie mam, bo brak danych ;) Tylko jakieś szczątkowe, nie da się na nich wiele zbudować niestety. Nawet nie próbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O uwielbianiu Panów dla tyłków i nóg ;) i ich wyobrażeniach. Z domieszką wariacji na temat c**ek. No i Dok mnie pocieszył cyckami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×