Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Gość gość
Gospoch to stary zboczony knur obrzydliwy jak wilk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie to mario348 obchodzi? ty tu dłużej siedzisz, masz pampersa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech każdy interesuje się swoją doopą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łochyntole jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to słowo ze śląska chyba ale co znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicie jak się talerzyk wije czy jak grzecznie czeka na wylizanie do końca? Uwielbiam jak sie wije i tańczy. A co do określenia "talerzyk" , kiedyś ktoś mnie zapytał, czy wiem, jaka jest różnica między kobietą, a talerzem? Odp.: talerz da się wylizać do sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Tak, to prawda, talerzyk się da... z dobrze lizanej kobiety będzie ciekło aż do odwodnienia :D x Gospoś, gdybym wiedziała, że tak Ci brakuje tego obrazka wkleiłabym go wczoraj :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tu z Wami zakończyć tydzień pracy ?……. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak każdy poprzedni ;) Mówisz "witaj weekendzie" , ubierasz usta w uśmiech i wychodzisz pospiesznie nie oglądając się za siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe te babeczki przypominają mi taką latarkę :P ;) x To mówisz, że lubisz sobie popatrzeć na tę spódniczkę przed snem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wstawię sobie na tapetę co prawda, ale... ;) Chociaż, nie ma co oglądać się za siebie, jeszcze będzie pełno fajnych gifów, które postawią do pionu ;) A jak tam jutro w ogóle? Pracujesz czy odpoczywasz wreszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, że pracuję :D Z tym, że dziś promocja - do 13 ;) x Mam nadzieję, że wśród obrazków i opowiadań, flirtów znajda się i takie od których zwilgotnieje bielizna niejednej pani ;) To miło, że komuś podoba i jeśli chce się włączyć do rozmowy to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Panów zapewne też sie różne rzeczy dzieją :) z chęcią sie włączą, macie dobry PR ;) smakowite te obrazki, nie miałem pojęcia o istnieniu czegoś takiego niby chwilka patrzenia a działa w przyjemny sposób na wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy taka promocja, dla Ciebie na pewno ;) A ja tu zostanę ;) A w piątek po południu to i tak się praca marnie kręci... Ale spoko, chyba i tak pracujesz za dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zgodnie z przeznaczeniem :) swoją drogą do teraz nie wiedziałem, że mam "latareczkę ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ostatnio masz dobre źródła tych obrazków. Wszystkie serii: trafiony-zatopiony ;) No ale przyznaj... naprawdę nie widziałem w filmie takiej celebracji. To nie jest wycinek filmu, jednak muszą być one robione osobno. No chyba że ja oglądam tylko takie ciachanka i omijają mnie właśnie takie powolne sexy jak tutaj, na gifie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe na paluszki, usta, piczkę i tam jeszcze gdzie kto woli :D Wachlarz zboczeń ogromny. Każdy znajdzie pewnie klika pasujących mu piórek, a są i tacy, którzy będą wachlowali się całym :D x Przecież wiesz, że lubiękiedy udaje mi się usztywnić i zatopić :classic_cool: Jak Ty oglądasz księżniczki analne to Cię takie bardziej sensualne omijają ;) To są w 90% wycinki z większych całości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te analne to Ci się jakoś źle kojarzą... ;) Ale to właśnie najbardziej działa jak to nie taka ostra babka się za to zabiera, ale właśnie taka niepozorna. Wiesz, taki kontrast, że niby zwykła babka, a okazuje się tak perwersyjna ;) Francuskie kino daje dużo takich wrażeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×