Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów o stopy

Polecane posty

Gość gość

Czy wy aż tak bardzo na nie zwracacie uwage? Czy przeszkadza wam jakoś specjalnie jak na piętach czy palcach jest malutki ślad wysuszonej skóry? Ja robie co moge, używam peelingów, smaruje stopy codziennie kremami, a i tak mam troszke tej suchej skóry. Paznokcie mam ładnie obciete i pomalowane zawsze, włosow na palcach też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbaj o pupcię, rób przysiady z obciążeniem. Jeśli masz piersi to dobrze jak nie to patrz punkt pierwszy. O resztę się nie martw to tylko drobiazgi którymi się zadręczacie a nikomu normalnemu nie przychodzi do głowy czy masz stopy Bogini czy suche pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pupe mam ładną wystającą, piersi też ok. Ale tak o te stopy pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno jest obczaić stopy w butach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2gość2
tak, zwracamy uwagę na wasze stopy, bardzo lubimy tę część ciała i lubimy jak są ładne i zadbane. a jeśli są jakieś drobne szczegóły to na pewno są kosmetyki które mogą to wyprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zwrwcam wielką uwagę na stopy kobiet ale jeśli masz tylko odrobinę suchej skóry to ujdzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom faceci zwracają uwagę na coś więcej niż na biust i tyłek. Włosy, dłonie, stopy... Ale spokojnie, jeśli dbasz o siebie to niewielkie niedoskonałości nie mają znaczenia. Trochę więcej wiary w siebie, a takie rzeczy przestaną Cię nurtować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ja wiem co znaczą te "niewielkie" niedoskonałości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbane stopy są bardzo kobiece. Wiem, że trudno o nie dbać, gdy tak dużo się chodzi i je używa, ale nic bardziej nie zniechęca niż zaniedbane paznokcie albo szorstka skóra. Nie jestem fetyszystą, ale lubię jak kobieta dba nie tylko o ciało, ale też stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucaj fotę stópek - ocenimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×