Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jarek110

sex z 2 facetami

Polecane posty

pytanie głownie do kobiet: czy czesto fantazujecie o sexie z 2 facetami? jezeli tak i udalo wam sie to zrealizowac to czy real potwierdzil fantazje? Kto jest w tej fantazji? czy mezatki fantazjują o swoim mezu i innym facecie? napiszcie szczerze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaboha
Ja kiedyś myślałam jak to by było z dwoma naraz ale nigdy tego nie zrealizowałam i dobrze się z tym czuje. Chociaż ciekawa jestem jakie to uczucie tak z 2 facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze panowie fantazjujecie o 2M+kobieta ... bo ja troche tak i ciekawy jestem waszych opinii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie takie doświadczenie było bardzo przyjemne, wszystko co w facecie najlepsze miałam x2 ;) Oczywiście wiele zależy od partnerów, lepszy jeden ale doświadczony kochanek niż dwóch żółtodziobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex z dwoma facetami jest ekcytujacy nie tylko dla mnie ale i dla mojego meza. Od kilku miesiecy spotykamy sie z Jean Paulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk XVII
uprawiam sex z 2 facetami moze sa tu jacys panowie ktorzy zechca ze mna sprobowac interesuje mnie sex tylko z facetami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturbatorka...
ja to czasem i marze... jeden mnie bierze w cipke a drugiego mam w buzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka
Jestem mężatką i wraz z mojim mężem szukamy odpowiedniego żonatego pana do trójkącika ,bardzo nas to podnieca,lecz nie jest to takie łatwe poznać kogoś odpowiedzialnego dyskretnego no i obdarzonego.Ale szukamy dorośliśmy do tego,a kochamy się nadal bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka......
tak jak pisze call girl. Wszystko zależy od partnerów. Mam takie fantazje, zrealizowałam je, ale niestety nie do końca własnie przez to, ze jeden partner nie był zbyt odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber Niewidzialna
..to było wspaniałe....jak tylko o tym pomysle mam mokro w gaciach :P:P:P:P:P:P..szkoda tylko że przy tym musiałam zdradzic mężą :O:O:O:O:O:O:O ale najlepszy jednak układ to 2K+ 1M mmmmmmmmmmmmm👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
Gorrąca25 ty z twoim doświadczeniem to musisz już mieć pizdę i odbyt rozpiepszony że ąz strach myśleć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ooooooooooooooooooo
masz racje a ona mowi ze jej sie max 3 palce zmieszcza hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w uchu
albo nosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrałem żonę do klubu swingers. Miałem fantazję popatrzeć jak kocha się z 2 facetami. Kochała się z trzema. Ja miałem 3 orgazmy. Kocham ją jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takim seksie z dwoma facetami i byl tylko maz i kochanek dziwnie sie czulam.Pomimo ze bardzo sie nam obojgu podobalo i mialam kilka orgazmow.Co do klubu to sie balismy ryzyka zakazen. Byla bym wstanie przyjac w siebie nawet kilku facetow,z tej strony nawet siebie nie znalam by sie kochac rownoczesnie z kilkoma facetami na raz bez zadnych zahamowan poczuc sie jak k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja namawiam zonke aby sobie znalazla kochanka bo wiem, ze jej nie wystarczam. Chcialbym ogladac jak on ja zaspokaja... Staje mi jak o tym mysle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to taki problem znaleźć kogoś. Jakie ma wymagania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dokładnie tak samo ma fajne ciało, lubi bardzo sex, młodziutka. Może się w końcu uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×